Heists آمار لباس فروشان آنلاین به عنوان بازار سیاه رشد می کند برای دزد

توزیع کنندگان با استفاده از روش های سنتی تبدیل کالا به سرقت رفته به سود مانند فروش آن در بازارهای کک و یا آجر و ملات کسب و کار است که می تواند به جای محصول در فروشگاه ها. اما بیشتر در حال تبدیل شدن به بازار آنلاین برای خالی کردن کالاهای به سرقت رفته است که سود اضافه شده از کتمان هویت خود را Domby گفت.

آژانس دریافت $5.8 میلیون دلار در بودجه دولت برای سرکوب سرقت حلقه. به اندازه همان دولت و قوه مقننه نیز آن را یک جرم به هماهنگی با دیگران به سرقت کالا از یک کسب و کار یک قانون در نظر گرفته شده برای مبارزه با سازمان های خرده فروشی سرقت حلقه.

مورد علاقه اهداف شامل فروشگاه های حمل نام تجاری لباس و آرایش و دیگر بالا پایان مصرف کننده محصولات, مقامات گفت.

CHP واحد است که دو تیم دیگر در سن دیگو و لس آنجلس برنامه ای برای کار با اجرای قانون محلی گروه ها و خرده فروشان به قطعه با هم اطلاعات در مورد شبکه های جنایتکار. CHP را گسترده تر حوزه قضایی است که انتظار می رود به عنوان یک دارایی در ردیابی دزد خرده فروشی که به طور معمول سفر در مسافت های طولانی تر بیش از دولت بزرگراه خود را به انجام جنایات Domby گفت.

“(خرده فروشان) به اشتراک گذاری است که اطلاعات داخلی و آنچه که ما در حال انجام است ارتباط با خرده فروشان و مصرف اطلاعات است که آنها در حال به اشتراک گذاری و اتصال نقطه” گفت: Domby. “آنها واقعا رنج می برند زمانی که آنها سعی می کنند این گروه ها در, به ویژه هنگامی که گروه خشونت آمیز با کارکنان فروشگاه.”

در حالی که هیچ دولت و یا پایگاه ملی که آهنگ سازماندهی خرده فروشی و دزدی و جنایت روند شده است به طور گسترده ای احساس در میان کسب و کار با 97 درصد از خرده فروشان گزارش چنین دزد هدفمند فروشگاه خود را در سال گذشته یک مطالعه منتشر شده توسط فدراسیون ملی خرده فروشی در ماه دسامبر در بر داشت. سرقت کالا هزینه خرده فروشان تقریبا $700,000 در هر $1 میلیارد دلار فروش در سال گذشته به تنهایی و طراح لباس بود و اغلب به سرقت رفته مورد ساخت یک چهارم از اقلام به سرقت رفته توسط سارقان مورد مطالعه نشان داد.

در سانتا رزا های Lululemon در روستای “بلافاصله به ذهن می آید” هنگامی که فکر کردن در مورد کسب و کار که هدف قرار داده شده است توسط سازمان های خرده فروشی سرقت گروه های محلی با توجه به تعداد های اخیر سرقت گزارش وجود دارد مارکونی گفت.

سانتا رزا افسران را نیز مورد بررسی دزدی در فروشگاه اپل در سانتا رزا پلازا مرکز خرید در سال های اخیر مارکونی گفت. وی با اشاره به یک مورد از حدود پنج سال پیش که درگیر یک حلقه جرم و جنایت بود که شکستن تلفن همراه به سرقت رفته از فروشگاه و پس از آن فروش این قطعات به طور جداگانه که مانند سرقت لباس ساخته شده از آن مشکل تر برای مقامات برای پیگیری مارکونی گفت.

در سال 2019 به تنهایی ماموران اطلاع داده شد 46 دزدی در پتالوما ایجاد کرد رسانه های حق بیمه. افسران نیز نامیده می شدند به بررسی دزدی در dick’s Sporting Goods در شرق واشنگتن محل مرکز خرید 16 بار در سال گذشته و در نزدیکی Ulta در هفت نوبت در طول همان دوره است.

کسانی که تماس شامل گزارش از جنایت سرقت که بیش از $950 در مغازه به سرقت رفته اما همچنین سطح پایین تر سرقت با توجه به لیون در پتالوما ستوان.

در اواخر ماه ژانویه سازمان, بازداشت چهار نفر مظنون به بازگشت کالا به سرقت رفته در ازای کارت های هدیه در dick’s Sporting Goods. افسران کشیده مظنون بیش از آنها به عنوان خروج از پارکینگ نامیده می شدند به فروشگاه توسط کارکنان که گفت این گروه همسان مظنون دستگیر شده در نظارت تصویری در طول یک سرقت ساعت قبل در یک dick’s Sporting Goods در فیرفیلد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im