HEI منصوب ValueAct سرمایه مدیرعامل به هیئت مدیره

هاوایی صنعت برق (HEI) اعلام کرد: در انتشار اخبار این بعد از ظهر است که آن را منصوب اوا Zlotnicka از ValueAct سرمایه به هیئت مدیره.

HEI گفت: انتصاب ساخته شده بود بلافاصله موثر و Zlotnicka را نیز می توان منصوب به HEI هیئت مدیره را جبران کمیته.

“ValueAct برای اولین بار جذب HEI به دلیل سابقه ای از پیشرفت حمایت از هاوایی تعهد به محیط زیست و کربن بی طرفی. بیش از 18 ماه گذشته ما به تاسیس یک قدردانی بزرگ برای ایالت هاوایی را منحصر به فرد تعهد به انرژی های تجدید پذیر. ما مشتاقانه منتظر به کار با این شرکت رهبری به عنوان آن را همچنان به انجام آنچه درست است را برای مشتریان خود و جوامع و من هیجان زده هستم برای کار با این شرکت در حمایت از این مهم اهداف” Zlotnicka گفت: در انتشار اخبار.

Zlotnicka یک مدیر عامل از بهار صندوق و نظارت در ValueAct سرمایه یکی از HEI سهامداران.

انتصاب می آید فقط چند ماه پس از جف Ubben بنیانگذار و رئیس ValueAct گفت: در Nov. 8 نامه ای که HEI “شکست خورده منجر به انتقال دور از نفت اخراج نسل به انرژی های تجدید پذیر” و خواست آن را به خارج از شرکت برای رهبری جدید است.

Zlotnicka در Nov. 24 ایمیل گفت: “ما با اعتماد به نفس این شرکت قادر خواهد بود برای رسیدن به آینده (انرژی های تجدید پذیر) اهداف قابل ملاحظه ای بدون دوره اصلاح.”

جف Watanabe رئیس HEI هیئت مدیره در یک Nov. 12 نامه ای به سهامداران گفت: Ubben نامه بود: “ناامید کننده است. … نامه یک غلط واقع نادرست و گمراه کننده حمله HEI هاوایی برقی و تعهد ما به انرژی های تجدید پذیر ایالت هاوایی و ارزش مشتریان و سرمایه گذاران است.”

هر گونه مسائل بین HEI و ValueAct آورده بودند تا در اعلام امروز.

“ما درک HEI مشترک رویکرد و نگاه به جلو به حمایت از تلاش های خود را برای رفتن به جلو” Ubben گفت: امروز در انتشار اخبار.

“ما خوش آمدید اوا به HEI هیئت مدیره” واتانابه گفت: در انتشار. “ما مشتاقانه منتظر کمک های خود را به هیئت مدیره که ما کار را با مدیریت به دنبال برخی از کشور های جاه طلبانه ترین انرژی های تجدید پذیر اهداف خدمت به مشتریان و جوامع مقرون به صرفه, پایدار و قابل اعتماد و رانندگی طولانی مدت ارزش برای همه ذینفعان از جمله سهامداران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>