صندوق های تامینی فشار ممکن است برای فردی گری از جک دورسی توییتر به عنوان مدیر عامل شرکت

یکی از وال استریت قدرتمند ترین فعال صندوق های تامینی گرفته است سهام خود در توییتر و در نظر دارد به لرزش تا شبکه های اجتماعی — از جمله بالقوه خواستار جایگزینی آن بنیانگذار جک دورسی به عنوان رئیس اجرایی دو نفر در جریان این موضوع خبر داد.

الیوت مدیریت حدود 40 میلیارد دلار به صندوق های تامینی اجرا شده توسط میلیاردر Paul E. خواننده انباشته قابل توجه سهام در ماه های اخیر که یکی از مردم گفت: به ارزش حدود 1 میلیارد دلار. این نامزد چهار نامزد برای توییتر مدیره جلوتر از مهلت روز یکشنبه گذشته به نام بالقوه مدیران این دو نفر اضافه شده است.

هر چند الیوت تعدادی از نگرانی های بزرگترین آن این واقعیت است که دورسی رئیس اجرایی عنوان در هر دو توییتر و دیگر کسب و کار او تاسیس مالی شرکت مربع یکی از افراد در جریان این موضوع گفت.

دورسی را تقسیم توجه شده است و خیلی از نگرانی های منطقه برای سرمایه گذاران در شرکت فن آوری است که کسب و کار و قیمت سهام رشد کرده اند در سال های اخیر — اما آهسته تر از آن رسانه های اجتماعی رقبا.

در سه ماهه چهارم سال گذشته توییتر, تولید بیش از 1 میلیارد دلار درآمد برای اولین بار در این شرکت است. آن را به دست آورده $885 میلیون نفر در طول سه ماهه تا 12 درصد از زمان مشابه در سال 2018 است. و تعداد کاربرانی که دیدن تبلیغات بر روی پلت فرم آن به صورت روزانه رشد 26 میلیون دلار در سال 2019 تا 21 درصد از سال قبل.

اما سرمایه گذاران شکایت کرده اند که توییتر شکست خورده است به آمده تا با ابتکاری جدید محصولات. هر چند هسته شبکه اجتماعی برجسته باقی مانده است — آن است که یک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه bullhorns — تازه بدوران رسیده رقبا از جمله اخیرا Infinite را کشف و ضبط عمومی تخیل و چشم.

در ماه اکتبر توییتر سهام کاهش یافت و بیش از 20 درصد زمانی که آن گزارش شده است که آن را از دست رفته وال استریت درآمد انتظارات. (این شرکت انتظار دارد به مرحله بازیابی این سال با رویدادهای مهم مانند المپیک و انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده نقشه کشی کاربران و تبلیغ کنندگان به خدمات آن است.)

بیشتر از دورسی ثروت متمرکز در شرکت مالی مربع است. او صاحب حدود 13 درصد از این شرکت سهام یک هلدینگ به ارزش حدود 4.9 میلیارد دلار از جمعه در حالی که او کنترل حدود 2 درصد از توییتر سهام ممتاز به ارزش حدود $531 میلیون.

دورسی نیز به طور منظم حضور در توییتر در سان فرانسیسکو برای بسیاری از سال گذشته ساخت آن را یک نقطه به سفر جهان از جمله به بازدید بیش از 30 از توییتر دفاتر.

او همچنین در زمان سفر شخصی به جایی که او در دیدار با کارآفرینان محلی برای بحث در مورد پتانسیل cryptocurrencies وجود دارد. به عنوان او در بازگشت از این سفر در ماه نوامبر دورسی اعلام کرد قصد خود را برای زندگی در آفریقا برای سه تا شش ماه طول تابستان سال 2020 اضافه شده اما او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است انتخاب یک کشور است.

در یک درآمد تماس در اوایل این ماه دورسی گفت که توییتر را برای حرکت به عدم تمرکز نیروی کار خود را به دلیل جمع آوری اکثر کارکنان آن در سان فرانسیسکو “است و نه در خدمت ما دیگر هیچ.”

دورسی است در دفاع از سفر خود گفت: در تماس با “ما یک سرویس جهانی است که نیاز به چشم انداز جهانی.”

معلوم نیست که آیا الیوت نگرانی خواهد بود allayed توسط دورسی دادن تا اجرایی کار در مربع و صرف نظر کردن از برنامه های خود را برای زندگی در آفریقا — یا اینکه دورسی خواهد به طور جدی در نظر بگیرند یا نه.

توییتر فاقد مهم دفاع در برابر فعال سهامداران که دره سیلیکون همسالان مانند Facebook و Google لذت بردن از آن تنها یک کلاس از سهام. این بدان معناست که دورسی هیچ سوپر ویژه-رای گیری سهام که او را به آستین ، کنترل شرکت ترک او را در معرض خطر اگر به اندازه کافی سهامداران طرف با الیوت.

اما توییتر کمک کرده است توسط این واقعیت است که تنها سه نفر از مدیران هستند تا برای انتخاب مجدد در هر سال داده شده و آن را غیر ممکن است برای یک سرمایه گذار فعال به سرعت به دست گرفتن اکثریت کرسی هیئت مدیره.

در حال حاضر مذاکرات بین دو طرف در حال سازنده این دو نفر اضافه شده است.

سخنگوی توییتر کاهش یافته است به نظر الیوت برنامه که روز جمعه گزارش داد توسط خبرگزاری بلومبرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>