صندوق های تامینی چتم اعلام برنامه ریزی برای خرید, ناشر روزنامه مک کلاچی

نیویورک >> صندوق های تامینی چتم مدیریت دارایی قصد دارد به خرید روزنامه و ناشر مک کلاچی از ورشکستگی و پایان دادن به 163 سال از خانواده کنترل.

این شرکت قرار نیست قیمت در معامله در یک اطلاعیه امروز. توافق هنوز هم نیاز به تصویب یک ورشکستگی قاضی; یک جلسه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24.

مک کلاچی است که یکی از بزرگترین شرکت های روزنامه در آمریکا آن را دارای 30 مقاله از جمله میامی هرالد شارلوت آبزرور و ساکرامنتو زنبور عسل. آن را برای ورشکستگی زمینه حفاظت به دلیل بدهی های سنگین بار ناشی از آن از 4.5 میلیارد دلار خرید از Knight-Ridder روزنامه های زنجیره ای در سال 2006 فقط به عنوان روزنامه صنعت رفت و به کاهش شیب دار.

چتم شد مک کلاچی بزرگترین سهامدار و بدهی دارنده. آن را ضرب و شتم یک پیشنهاد از Alden جهانی سرمایه یکی دیگر از صندوق های تامینی که نقش پیشرو در ایالات متحده در روزنامه کسب و کار.

چتم دیگر رسانه ها منابع شامل کانادا روزنامه های زنجیره ای Postmedia و National Enquirer ناشر American Media Inc.

اما صنعت کارشناس کن دکتر اشاره کرد که آن را ندارد احساس های مالی به ترکیب آن با مک کلاچی برای کاهش هزینه ها به عنوان روزنامه دلالان خواهم به انجام.

و ظهور Alden سرمایه جهانی به عنوان یک پیشنهاد افزایش داده است به حدس و گمان که چتهم خواهد سعی کنید به ترکیب مک کلاچی با Alden منابع و یا با یکی دیگر از بزرگ روزنامه شرکت مانند گانت.

در حالی که روزنامه های ملی مانند وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز در حال اضافه کردن مشترکان دیجیتال که کمک به آنها حرکت تبلیغات کاهش بسیاری از رسانه های محلی تا به حال یک زمان دشوار است. که منجر به یک رشته از ورشکستگی و تحکیم بیشتر آن مربوط به شرکت های سرمایه گذاری تعمیق نگرانی در مورد کاهش کیفیت به عنوان اتاق های خبر کوچک و مقالات ،

این بیماری همه گیر کوروناویروس را تشدید کرده است تبلیغ-درآمد کاهش می یابد و باعث furloughs پرداخت کاهش اخراج و بیشتر روزنامه ها بسته شدن.

چند شهرداران از شهرستانها که در آن مک کلاچی یک کاغذ نوشت و به ورشکستگی دادگاه درخواست قاضی به نظر مدنی ارزش کاغذ.

“ما می خواهیم روزنامه ما به ظهور از این ورشکستگی با صاحبان که مایل به سرمایه گذاری در جامعه ما و ما را با روزنامه نگاری در بهترین حالت آن” Lexington, Kentucky, شهردار, لیندا, Gorton گفت: از لگزینگتون هرالد رهبر است.

مک کلاچی ریشه های تاریخ به سال 1857 زمانی که آن را شروع به انتشار چهار صفحه کاغذ در ساکرامنتو کالیفرنیا پس از کالیفرنیا عجله طلا. این شرکت باقی مانده است که مقر آن در ساکرامنتو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de