Heavy rain ‘شکستن کمر’ از NSW آتش سوزی

Ashlea Witoslawski و استیون TraskAAP

Heavy rain is settling in across a broad area of eastern NSW, prompting joy and concerns.
آیکون دوربینباران سنگین است حل و فصل در سراسر یک منطقه گسترده ای از شرق NSW باعث شادی و نگرانی.

باران سنگین در سراسر NSW است “شکستن کمر” دولت وحشت bushfire فصل اما همچنین نگه داشتن خدمات اورژانس مشغول جاری شدن سیل در امتداد ساحل.

اداره هواشناسی هشدار داد بارش باران تا 200mm ممکن است یک شبه در دولت مرکزی منطقه ساحلی از جمله بیشتر Sydney Central Coast Illawarra جنوب ارتفاعات و کوه های آبی.

این می تواند “به طور بالقوه تهدید کننده زندگی” جاری شدن سیل و مسافران توصیه به تاخیر غیر ضروری سفر در آن مناطق اداره می گوید.

تا 300 mm) ثبت شده است در برخی نقاط سواحل شمال با شبیه مجموع انتظار می رود در سیدنی حوضه با پایان تعطیلات آخر هفته.

آب و هوایی شدید ناشی از ویران کردن برای سیدنی قطار شبکه در شب جمعه موقت آسیب رساندن سیگنال تجهیزات در لیدکمب و به تأخیر انداختن برخی از خدمات بیش از 90 دقیقه است.

تجهیزات تعمیر شده است اما حمل و نقل برای NSW توصیه می شود مسافران برای حفظ اضافی اجازه می دهد سفر در زمان به عنوان عمده تاخیر ادامه یافت.

BOM سرپرست NSW مدیر جین گولدینگ می گوید باران می تواند جاده ها به آب گرفتگی در شهرستان, اما بسیار کمتر در سقوط دولت خشکسالی زده غرب است.

“بخش عمده ای از باران نگاه می کند مانند آن را تحت تاثیر قرار ساحلی محدوده و سمت شرقی تقسیم,” Ms گولدینگ به خبرنگاران گفت: در روز جمعه.

NSW دولت خدمات اورژانس در پاسخ به 683 شغل در سراسر کشور از آنجا که آب و هوای مرطوب وارد در روز چهارشنبه.

در شمال رودخانه های منطقه یک ماشین شسته شدن جاده در Glenreagh و در Tyagarah دو نفر تا به حال برای نجات از یک کاروان با توجه به افزایش سیلاب ها.

“بسیاری از آسیب های تا کنون است نشت پشت بام های آسیب دیده خواص درختان افتاده و رشته رانندگان برخی از آنها اقدام به درایو را از طریق آب گرفتگی مناطق” SES کمیسر Carlene نیویورک گفت: در روز جمعه.

SES خواهد شد در حال حرکت منابع به Illawarra و سواحل جنوبی بیش از آخر هفته به عنوان سیستم آب و هوا حرکت می کند جنوب.

“آتش آسیب دیده مناطق اضافی را در خطرات به عنوان آب سنگین و سیل حرکت را از طریق (با) بیشتر احتمال سقوط درختان و اجرا کردن” Ms نیویورک گفت.

NSW روستایی خدمات آتش کمیسر شین Fitzsimmons می گوید باران است “شکستن کمر” ترسناک bushfire فصل است.

“باران خوب است برای کسب و کار و مزارع و همچنین به عنوان واقعا خوب برای رفع برخی از این آتش سوزی بوده ایم با خرید و فروش برای بسیاری از ماه” کمیسر گفت: ABC TV در روز جمعه.

“ما نمی خواهیم برای دیدن تعداد زیادی از گسترده آسیب و اختلال از جاری شدن سیل, اما آن است که قطعا یک تغییر خوشایند برای مبارزه بی امان گرم و خشک و آب و هوا.”

وجود دارد در حال حاضر 38 سوزش آتش سوزی در سراسر NSW.

اداره هواشناسی روز جمعه با صدور یک هشدار آب و هوایی شدید برای بارش باران های سنگین آسیب بادها غیر طبیعی جزر و مد بالا و آسیب رساندن به گشت و گذار کشش در امتداد ساحل از بخش هایی از شمال رودخانه به ساحل جنوبی مناطق.

خطرناک گشت و گذار هشدارهای نیز در محل برای مک کواری coast, شکارچی سواحل سیدنی ساحل Illawarra ساحل بتمنس ساحل و عدن و سواحل.

وزش هشدارهای صادر شده برای شکارچی سواحل, Macquarie سواحل سیدنی ساحل و Ilawarra ساحل در حالی که جزئی سیل هشدارهای در محل هستند برای Bellinger, Kalang, Orara و Paroo رودخانه.

بخش هایی از شمال غرب دامنه و دشت و شمال Tablelands مناطق نیز به شدید رعد و برق هشدار داد.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>