‘دلگرم کننده’: علامت West Union منطقه مدرسه میزبان رژه دوباره به هم متصل در طول همه گیر

معلمان و کارکنان از علامت گذاری اتحادیه غرب منطقه مدرسه سوار توسط دانش آموزان خود را’ خانه های جمعه در رژه به معنای آوردن جامعه با هم در طول coronavirus بیماری همه گیر.

با شروع در حدود ساعت 10 صبح معلمان و کارکنان را از طریق محله های منطقه سه سایت مدرسه — علامت گذاری غرب ابتدایی و منشور مدارس Riebli مدرسه ابتدایی و سن میگوئل مدرسه ابتدایی.

به عنوان بسیاری از 35 اتومبیل سوار را از طریق هر یک رژه مسیر و برخی از آنان در آگهی ها حلق آویز در اتومبیل های خود را با عباراتی مانند “ما از دست شما” “شما در حال انجام یک کار بزرگ” و “قوی باش” منطقه عضو هیئت مدیره براد شروود گفت.

“این دلگرم کننده و آن صحبت می کند حجم برای جامعه ما و بدیهی است که جامعه در بزرگ” سرپرست منطقه رون Calloway گفت. “ما همه از دست کسانی که ریتم و روال از رفتن به مدرسه و این یکی از راه های ما می گویند ما هنوز وجود دارد.”

به دلیل آموزش از راه دور در میان countywide اقامت در خانه سفارش دانش آموزان به یکی دیگر دیده نشده و معلمان خود را در فرد پس قبل از شکستن بهار خود را در ماه مارس است. رژه پیشنهاد توسط مدیر و کارکنان در Riebli مدرسه ابتدایی بود به بلند کردن ارواح از پدر و مادر و فرزندان و اعضای هیات توسط reengaging آنها را در حالی که حفظ اجتماعی فاصله.

این منطقه همچنین می خواستم به من بدهید با تشکر از معلمان و کارکنان برای کار سخت خود را در حال انتقال به آموزش آنلاین و برای نشان دادن قدردانی خود را برای پدر و مادر و سرپرستان که “دار زدن در آن وجود دارد” با آنها در طول این تنظیم شروود گفت.

شروود زندگی می کند که در نزدیکی Riebli ابتدایی مدرسه و بیرون رفت و با خانواده خود به تماشای رژه گفت که او و برخی از دیگر پدر و مادر “تا به حال اشک در چشمان ما” زمانی که آنها را دیدم که چگونه هیجان زده فرزندان خود بودند با تکان دادن و تشویق معلمان خود را به عنوان آنها توسط سوار.

“یکی از بزرگترین قطعه از آموزش و پرورش است که قادر به اتصال با کودکان” کالوی گفت. “آموزش از راه دور جلوگیری می کند که در راه خاص و این یک راه برای ارتباط مجدد با خانواده و فرزندان ما است.”

علامت West Union منطقه مدرسه تجربه کرده است و مشکلات قبل و جامعه بود به خصوص ضربه توسط Tubbs آتش در سال 2017. منطقه برگزار می شود رژه مشابهی که Riebli مدرسه ابتدایی بازگشایی پس از آتش به استقبال جامعه صفحه اصلی.

“در حالی که ما رو به یک آتش فاجعه همه گیر است که با داشتن مشابه اثرات بر ما دانش آموزان” شروود گفت. “منطقه ما فقط انجام یک کار فوق العاده ای از Tubbs آتش سوزی در ساخت دانش آموزان ما احساس مانند آنها در ساخت آنها احساس آرامش و ارائه آنها را با حمایت آنها نیاز دارید — نه فقط با برنامه درسی و نه فقط با برنامه های درسی اما با چهره-به-چهره heart-to-heart فعل و انفعالات.

“این بار دیگر نشان داده جامعه چه معناست و چگونه جامعه است که با هم کار برای رسیدن به انعطاف پذیری” شروود گفت. “Larkfield است انعطاف پذیر جامعه است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected]t.com. در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>