شنیده در مورد سابق خبرنگار در حال اجرا برای استاد راهنما? (که نه یکی)

وجود دارد یک روزنامه نگار سابق که امروز پوشیدن و کفش چرم در پیگیری از انتخابات به عنوان یک county سرپرست. و او را پسر شما در حال فکر کردن است.

Penngrove بومی گرگ فیشمن است که در پنج مسابقه راه برای یک صندلی در Sacramento County هیئت ناظران شد که با اعلام بازنشستگی از 16 سال وقت سوزان پیترز.

فیشمن بزرگ شده در یک مزرعه پرورش مرغ در شمال کالیفرنیا فارغ التحصیل شد و در رانچو Cotate بالا کلاس از سال 1977.

علاقه و گفت: “من یک چهره برای رادیو” او برای سال ها به عنوان خبرنگار و لنگر با اخبار-بحث ایستگاه های KGO در سان فرانسیسکو و KFBK در ساکرامنتو.

به طور مشابه به کریس Coursey که در سمت چپ را فشار دهید دموکرات برای تبدیل شدن به یک سخنگوی کمپین به صندوق سونوما-مارین منطقه راه آهن حمل و نقل رفت و آمد قطار فیشمن انتقال از روزنامه نگاری به زبان برای ساکرامنتو شهرداری سودمند منطقه.

در آن نگاه کنید. یک خبرنگار سابق رفت هوشمند دیگر به SMUD.

Coursey بعد از آن برنده انتخابات به سانتا رزا شورای شهر و در حال حاضر او را به چالش سونوما کانتی 3 منطقه سرپرست Shirlee زین.

Ex-news broadcaster و نامزد Sacramento County سرپرست فیشمن در خدمت پس از 2015 در SMUD هیئت مدیره.

روز یکشنبه او جشن 60 سالگرد تولد جمع آوری با حدود 20 اعضای خانواده در یک پارک در نمایشگاه اوکس و سپس منجر آنها را در برخی از درب به درب کمپین canvassing.

در میان مهمانان خود بود برادر لایحه فیشمن یک پتالوما وکیل و بیل, همسر, مگی, SRJC امانت.

آنها و دیگران در قبل از canvassing جشن تولد در پارک کشف چیزی در مورد نمایشگاه اوکس: شهر aflutter با مرغ وحشی.

جاسوسی آنها در منطقه سونوما کانتی Fishmans همه همین فکر می کردم:

این درست مثل این است که پشت در های قدیمی, خانواده, مرغداری در Penngrove هلند ،

نیاز به یک آسانسور: Teresa de la O دارای یک سرگرمی مشترک نیست برای زنان 82 سال است.

بازنشسته شهرستان سونوما وکیل یک برطرف کننده قدرت. او دارای یک براکت رکورد جهانی برای خم بتواند یک میکرو با وزن 65 کیلو — 143.3 کیلو و بلند کردن آن را به عنوان او می ایستد به ارتفاع کامل خود را.

هر چند او صاحب رکورد جهانی, او گفت:, “من می خواهم یکی دیگر.”

در ایالات متحده Powerlifting انجمن رویداد روز شنبه در نپا او واجد شرایط برای سفر در ماه ژوئن به رقابت های جهانی در کلمبوس, اوهایو, و تلاش برای بهتر خود را ضبط.

چرا ؟ تنها به دلیل آن را سرگرم کننده است.

2020 آغاز شده در اواخر دیو Pinsky.

در ماه اکتبر گذشته یک داخلی سخت و طاقت فرسا باعث بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ سانتا رزا معاون خدمات شهری و رئیس سواحل اقیانوس آرام هوا موزه به صعود 10 پا نردبان.

Pinsky انجام شد برخی از نقاشی در Rincon دره خانه او و همسرش بتی خریداری شده پس از Tubbs آتش خود را نابود شهری در Fountaingrove. او هیچ حافظه از سقوط و قابل توجه سر خود را بر روی پیاده رو.

قلب او متوقف شد و در طول یکی از اعمال جراحی و او رو به یک دستگاه تنفس مصنوعی را از طریق چهار ماه در بیمارستان و یک مرکز بازیابی.

خود را در سال جدید — زندگی جدید خود را — شروع تنها چند هفته پیش زمانی که او راه می رفت به او و بتی در خانه تنهاست.

بیشتر نردبان.

شما می توانید تماس با کریس اسمیت در 707 521-5211 و [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>