افراد سالم در 30s و 40s خود را به سختی بیمار با COVID-19, هستند مرگ ناشی از سکته مغزی

توماس Oxley نبود حتی در تماس روز او با دریافت این صفحه به کوه سینا بث اسرائیل بیمارستان در منهتن. به اندازه کافی وجود ندارد پزشکان برای درمان تمام اضطراری بیماران مبتلا به سکته مغزی و او مورد نیاز در اتاق عمل.

نمودار بیمار عادی به نظر می رسد در نگاه اول. او مرد بدون دارو و بدون سابقه از شرایط مزمن. او تا به حال شده احساس خوب و حلق آویز کردن در خانه در طول مستند مثل بقیه از امریکا زمانی که او تا به حال مشکل در صحبت کردن و حرکت به سمت راست بدن خود را. تصویربرداری نشان داد زیادی انسداد در سمت چپ سر خود را.

Oxley راضی شد زمانی که او به سن بیمار و COVID-19 وضعیت: 44 مثبت.

مرد میان چندین اخیر بیماران مبتلا به سکته مغزی در 30s خود را به 40s که تمام شد با این ویروس آلوده. متوسط سن برای این نوع از سکته مغزی شدید است 74.

به عنوان Oxley مداخله ای مغز و اعصاب آغاز کرد و این روش برای برداشتن لخته در او مشاهده چیزی که او تا به حال هرگز قبل از دیده می شود. در مانیتور مغز به طور معمول نشان می دهد تا به عنوان یک درهم و برهم کردن از squiggles – “می تواند مانند یک اسپاگتی,” او گفت: – که با ارائه یک نقشه از رگ های خونی است. یک لخته را نشان می دهد تا به عنوان یک نقطه خالی. به عنوان او با استفاده از یک needlelike دستگاه به جلو و از لخته او را دیدم جدید تشکیل لخته در زمان واقعی در اطراف آن است.

“این دیوانه است,” او به خاطر گفتن ،

گزارش از سکته مغزی در افراد جوان و میانسال — نه فقط در کوه سینا ولی در بسیاری از بیمارستان های دیگر در سخت ضربه جوامع — آخرین پیچ و تاب و در ما در حال تحول درک رمز و راز از COVID-19. حتی به عنوان ویروس آلوده شده است نزدیک به 2.8 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و 195,000 به عنوان جمعه, ریشه های آن, مکانیسم های بیولوژیکی و ضعف ادامه به دوری کردن از بالای علمی ذهن. هنگامی که تصور می شود یک عامل بیماری زا است که در درجه اول حملات ریه ها آن را تبدیل به یک بسیار توانمند foe – تاثیر تقریبا هر عضو اصلی سیستم در بدن است.

تا همین اواخر وجود داشت کمی سخت داده ها در سکته مغزی و COVID-19.

یک گزارش از ووهان چین نشان داد که برخی از بستری بیماران سکته مغزی را تجربه کرده بودند اما بسیاری از کسانی که به طور جدی بیمار و سالمند. اما این ارتباط در نظر گرفته شد بیشتر از “بالینی قوز توسط بسیاری از مردم واقعا هوشمند” گفت: شری H-Y چو دانشگاه پیتسبورگ متخصص مغز و اعصاب و مراقبت های ویژه ،

در حال حاضر سه بزرگ ایالات متحده در مراکز درمانی در حال آماده سازی برای انتشار اطلاعات در سکته مغزی پدیده برای اولین بار. اعداد کوچک هستند و تنها چند دوجین در هر محل, اما آنها فراهم می کند بینش جدید به چه این ویروس می کند به ما بدن.

سکته مغزی قطع ناگهانی جریان خون یک مشکل پیچیده با علل متعدد و سخنرانی های. می توان آن را ناشی از مشکلات قلبی شریان های مسدود شده به دلیل کلسترول و حتی سوء مصرف مواد. مینی سکته مغزی اغلب آسیب دائمی ایجاد نمی کند و می تواند به حل و فصل خود به خود در عرض 24 ساعت. آنهایی که بزرگتر می تواند فاجعه بار است.

این تجزیه و تحلیل نشان می دهد coronavirus بیماران اغلب دچار مرگبارترین نوع از سکته مغزی. شناخته شده به عنوان بزرگ کشتی انسداد یا LVOs آنها می تواند پاک کردن بخش های بزرگی از مغز که مسئول حرکت و گفتار و تصمیم گیری در یک ضربه زیرا آنها در اصلی خون-تامین شریان ها است.

بسیاری از محققان مشکوک به سکته مغزی در رمان coronavirus بیماران ممکن است یک نتیجه مستقیم از خون مشکلاتی که در حال تولید لخته در سراسر برخی از مردم بدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>