مقامات بهداشتی نگه داشتن زبانه ها در 2K نیویورک در صفحه اصلی جداسازی برای جلوگیری از coronavirus گسترش

تعداد موارد تایید شده از جدید کروناویروس در ایالت نیویورک دو برابر امروز به 22 با مقامات اعلام هشت مورد جدید در شهرستان Westchester یکی در لانگ آیلند و دو نفر در شهر نیویورک که به شدت بیمار است.

اما این ویروس پتانسیل رسیدن به تأکید شد توسط تعداد بسیار بزرگتر: شهرستان, وزارت بهداشت این است که نگه داشتن زبانه ها در 2,773 نیویورک در صفحه اصلی انزوای بسیاری از آنها را در خود قرنطینه مسئولان شهرستان امروز گفت.

بسیاری از کسانی که خود تحت قرنطینه اخیرا در بازگشت از پنج کشور که در آن شیوع بوده است شدید ترین: چین, ایتالیا, ایران, کره جنوبی و ژاپن در شهر نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Oxiris Barbot گفت.

حداقل دو نیویورکی — مراقبت های بهداشتی کارگران که آزمایش مثبت پس از بازدید از ایران و شوهرش که تست منفی — تحت قرنطینه اجباری در منهتن صفحه اصلی.

دو شهر نیویورک بیماران — یک مرد در 40s و یک زن در 80s و همچنین به عنوان یک 42 سال در ناسائو شهرستان در لانگ آیلند در بیمارستان بستری شد و پس از آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات امروز گفت.

شهردار بیل د Blasio نمی گویند که چگونه این دو بيمار که در بخش های مراقبت ويژه در منهتن و بروکلین بیمارستان آلوده شد. نه سفر به منطقه ای که این بیماری شناخته شده است, پخش كردن, و نه تا به حال یک اتصال به افرادی که آزمایش مثبت برای این بیماری است.

شهردار اضافه کرد که هر دو از شرایط اساسی است که می تواند این ویروس خطرناک را به آنها توصیف وضعیت خود را به عنوان “شدت بیمار است.”

هشت مورد جدید در وستچستر به ارمغان آورد و در مجموع در این شهرستان به 18 و مقامات دولتی گفت که همه متصل شدند به مردی بود که در دولت دوم تست مثبت یک وکیل است که در نیویورک زندگی راشل.

این شهر به شدت نظارت بر 2,773 افرادی که خود قرنطینه.

“ما همراه با شرکای دولت و حوزه های قضایی مختلف در سراسر کشور در حال در نظر گرفتن این رویکرد ارائه آنها به اطلاعات زمانی که آنها در خارج از هواپیما به آنها ما شماره تلفن چه علائم به نگاه کردن به” Barbot گفت: در یک کنفرانس خبری امروز است. “سپس ما رسیدن به آنها را به صورت روزانه به مطمئن شوید که آنها در حال توسعه علائم. آن چیزی است که ما تماس بگیرید داوطلبانه خانه انزوا.”

به طور کلی در افراد زیر صفحه اصلی جداسازی خواسته به “حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض هوای,” Barbot گفت. کسانی که بدون علامت هستند گفت: آنها می توانند ترک خانه های خود در صورت لزوم.

اگر آنها شروع به احساس ناخوشی — مانند در حال توسعه یک سرفه یا تب — سپس از آنها خواسته برای تماس با وزارت بهداشت و یا یک پزشک و بررسی در اسرع وقت Barbot گفت.

افشای 11 مورد جدید می آید به عنوان نیوجرسی, مقامات اعلام کرد که آنها به احتمال زیاد موارد از جمله برای اولین بار مثبت آزمون 32 سال از فورت لی که در بیمارستان بستری شده بود از روز شنبه.

رژیم صهیونیستی. فیلیپ مورفی D. در بیانیه ای گفت که دولت وزارت بهداشت تا به حال بدست “presumptive نتیجه مثبت” و انتظار برای تایید بیشتر از فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

آخرین موارد نشان می دهد که چگونه مقامات هنوز هم می دانم کمی در مورد چه مدت ویروس شده است در حال حاضر در اینجا و یا چگونه بسیاری از مردم در حال حاضر آلوده شده است.

“این سخت است برای نتیجه گیری چه مدت از آن شده است در گردش در محیط زیست ما” دکتر مایکل فیلیپس, رئیس بیمارستان اپیدمیولوژی برای NYU Langone نظام سلامت گفت: در مصاحبه روز شنبه قبل از این دو مورد اخیر در این شهرستان اعلام شد اما پس از تشخیص Westchester موارد است.

فیلیپس گفت که به عنوان ظرفیت های محلی برای تست این ویروس همچنان به گسترش در روزهای آینده خیلی بیشتر خواهد بود یاد گرفته در مورد شیوع این ویروس در اینجا.

“شکی نیست که توانایی برای تست به آسانی ممکن است به سرعت در حال تغییر ما برای قدردانی از میزان این بیماری در جایی مثل نیویورک است,” او گفت:.

طولانی جزیره بیمار تحت درمان در دانشگاه نیویورک Winthrop بیمارستان در مینیولا. مقامات بیمارستان گفت: امروز که تشخیص ممکن بود تنها به این دلیل که CDC به تازگی گسترش معیارهای که واجد شرایط برای تست.

در طول چند هفته گذشته دولت مختلف و مسئولان شهرستان خواست CDC به گسترش پارامتر تست و محلی اجازه می دهد آزمایش به منظور تسریع توانایی تشخیص موارد است. آخر هفته گذشته Wadsworth آزمایشگاه در آلبانی شروع به اداره coronavirus تست پس از دریافت اجازه از دولت فدرال; شهر نیویورک شروع به خود تست در اوایل این هفته.

د Blasio امروز فشرده CDC به افزایش شهر “عرضه COVID-19 کیت های آزمایش و تسریع در تصویب هر گونه تست روش توسعه یافته توسط شرکت های خصوصی.”

“دولت فدرال بود خیلی دیر به رقص در گرفتن آزمون به محلات” شهردار گفت. “آنها هنوز هم دیر در نظر گرفتن حجم نیاز داریم.”

اولین مورد تایید شده در نیویورک — 39-ماه-پیر زنی که قرارداد این بیماری در حالی که بازدید از ایران اعلام شد مقامات دولت در روز یکشنبه ،

مورد دوم در کشور بود 50 سال از نیو راشل, نیویورک, که با این نسخهها کار در منهتن به عنوان یک وکیل.

در اوایل این هفته مقامات دولتی فاش کرد که نه افراد دیگری به طور مستقیم مربوط به انسان از جمله همسر و دو نفر از فرزندان او و همسایه ای که او را سوار به یک بیمارستان در Westchester — تا به حال تمام آزمایش مثبت است. انسان که تا به حال زمینه ای بیماری تنفسی است که در حال حاضر در بیمارستان تحت درمان در منهتن بالا; دیگران شده اند خود قرنطینه در خانه خود در نیو راشل.

امروز رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو گفت که هشت تن از افراد متصل به انسان نیز آزمایش مثبت بود و خود قرنطینه در خانه های خود. Westchester County مقامات در ابتدا گفت: امروز که آنها تا به حال 11 مورد جدید از بیماری های, اما بعدا گفت که فرماندار اعداد درست شد.

هشت مورد شامل یک زن در 40s و پسر و دختر و همچنین پنج نفر دیگر اعم از 30s خود را به 60s. دولت کمیسیون بهداشت و درمان Howard A. Zucker گفت که یکی از هشت یک کارمند در نیویورک-پروتستان لارنس در بیمارستان Bronxville که در آن مرد برای اولین بار اعتراف کرد قبل از یادگیری او coronavirus.

مقامات نامشخص چگونه انسان که تا به حال نه سفر به هر یک از مناطق با گسترده انتقال این بیماری آلوده شد.

دو مدرسه که در آن Westchester مرد کودکان حضور دانشگاه یشیوا و یک مدرسه مذهبی در ریوردیل شده اند بسته به عنوان یک اقدام احتیاطی ها به کنیسه ای که او به تازگی با حضور در حوادث. نیویورک مدرسه حقوق در ترایبکا لغو کلاس ها پس از یک دانش آموز وجود دارد گزارش شده است که در تماس با وستچستر ،

اواخر امروز مسئولان دانشگاهی مدرسه خصوصی پسران مدرسه در قسمت فوقانی سمت غرب منهتن گفت که کلاس های لغو خواهد شد در روز جمعه به طوری که “تمیز کردن کامل” از مدرسه می تواند انجام شود پس از آن مشخص شد که پدر و مادر از یک دانش آموز تا به حال سفر خارج از کشور به یک کشور ناشناس با بستگان و ممکن است در معرض ویروس.

لی M. Levison این مدرسه مدیر مدرسه گفت: در بیانیه ای که توسط بسته شدن مقامات “بازیگری بسیار محافظه کار به شیوه ای” که در نیویورک مقامات بهداشت تا به حال نیاز به حرکت می کند.

یک گروه از افرادی که آمده بودند در تماس با Westchester مرد و بعد از آن با حضور در کنفرانس سالانه آمریکا کمیته امور عمومی اسرائیل در واشنگتن این هفته نیز خواسته شده توسط مقامات بهداشتی به خود شده است.

کسانی که حرکت بخشی از یک استراتژی شناخته شده به عنوان تماس با ردیابی که شامل زیر زنجيره انتقال از فرد به فرد و تلاش برای به دست آوردن جلوتر از آن است.

اگر مقامات بهداشتی نتیجه گرفت که گسترش ویروس پیشی گرفته است توانایی خود را برای پیگیری آن تمرکز بر روی تماس با ردیابی ممکن است راه را برای تهاجمی تر تلاش مانند دلسرد تجمع جمعی و سازماندهی دیگر به اصطلاح “اجتماعی-فاصله” اقدامات با هدف کاهش انتقال اپیدیولوژی گفت.

نیویورک مقامات نمی داد که آنها آماده هستند به حرکت در این جهت است. تا کنون آنها گفته اند ساکنان به شستن دست های خود را بیشتر اما به غیر از این در مورد زندگی خود را بدون وقفه.

شهردار گفت که حضور در مدرسه بالاتر بود امروز از در همان روز از یک سال پیش نشان می دهد که پدر و مادر نگه داشتن فرزندان خود را از مدرسه به خانه از ترس بیش ویروس.

اگر چه شده است وجود دارد برخی از جدا شده لغو حوادث در منطقه نیویورک, de Blasio گفت: این شهرستان شد “هنوز” در شرایط نیاز و یا حتی نشان می دهد مانند یک موضع.

“ما به شما بگویم دوم ما فکر می کنم شما باید رفتار خود را تغییر دهید,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de