هلدزبرگ را انبار رقص تولد جمع آوری کمک برای زمستان

زمانی که کمیته مسئول آینده هلدزبرگ آینده کشاورزان کشور در نمایشگاه انبار رقص تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن این رویداد در ماه اکتبر گذشته در طول تخلیه دستور Kincade آتش آنها در واکنش به وضعیت های اضطراری است.

در حال حاضر آنها فقط می خواهم به آن لذت ببرید و با جمع آوری پول و این رویداد موکول به بهمن. 29. میزبان برای این رویداد هستند عادلانه اعضای هیئت مدیره در رابطه با 4 ثانیه و FFA عضو دارد. شام شامل یک نوار نیویورک, استیک, با غذا و شراب از نهر خشک الکساندر و دره های رودخانه ای. وجود خواهد داشت هیچ میزبان نوار.

سکوت و مزایده زنده خواهد شد از ویژگی های محلی کالا و گواهی هدیه. مک کنا ایمان را بازی موسیقی کشور است.

با توجه به طویله رقص تبلیغی هماهنگ کننده امیلی McCutchan موضوع “جهش به Roaring 20s” یک بازی در هر دو کشاورزی ریشه گسترده تر هلدزبرگ منطقه از 1920s و جدیدترین دهه 2020s پیوند گذشته و آینده است.

هیئت هلدزبرگ آینده کشاورزان کشور نمایشگاه و رژه از جمله کسانی که در طویله رقص جامعه هستند و جامعه فکر مردم بیشتر با کشاورزی روابط به این منطقه است.

اکثر آنها یا 4-H یا FFA تجربه وجود اینکه “کشاورزی پیوند” و همچنین با توجه به McCutchan. بسیاری از آنها در اصل خود را نشان داد در پروژه های کوچک و سنتی کشور عادلانه است. نمایشگاه باز است به 4-H و FFA عضو در هر دو هلدزبرگ و ویندزور یکپارچه مدارس.

تمام پول مطرح شده از این رویداد استفاده می شود به صورت عادلانه و به صورت سالانه کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان در یک زمان درگیر در یک یا هر دو از این دو گروه.

این هلدزبرگ آینده کشاورز کشور عادلانه در 71 سال, یکی از هلدزبرگ جامعه طولانی ترین در حال اجرا حوادث و آن را یکی از معدود سازمان های غیر انتفاعی نمایشگاه در دولت است.

طویله رقص 5p.m.-10:30 p. m. Feb. 29 در میدرخشید مزرعه 7450 استیو اولسون لین فرستویلل. بلیط های در حال فروش در brownpapertickets.com/event/4317899. بلیط های در حال 55 $در هر فرد و شامل پذیرش مزایده موسیقی و شام بوفه با باز کردن صندلی. بلیط می توانید هر خریداری در فرد در تیم فینچر تعمیر خودرو, 82 هلدزبرگ Ave.

برای پرسش سوالات و یا به کمک مالی ایمیل کلی پارسونز در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>