هلدزبرگ وزن برنامه ریزی رویداد فضایی مسکن در املاک شهرستان

ناگهانی از حمایت عمومی افزایش یافته است در هلدزبرگ بیش از آینده یک شهر متعلق به ملک آستین تعیین شده برای یک جامعه غرفه و هفتگی بازار کشاورزان, اما در حال حاضر در بحث به عنوان مقرون به صرفه مسکن پیچیده است.

شورای شهر است که فرح برای سرریز جمعیت دوشنبه شب برای کمک به تصمیم می گیرید به طور ناگهانی موضوع بحث برانگیز از چه چیزی برای انجام با 1.2 هکتار بسته و آن را ویران ساختار در 3 نورث سنت بسیاری شناخته شده به عنوان هر دو Cerri و خلوص ملک نشسته خفته برای بیش از ده سال و ساکنان بسیج در تلاش های خود را در نهایت به دیدن این پروژه برنامه ریزی شده به پایان رسید.

یکشنبه, بیش از 1300 نفر را امضا کرده بود یک درخواست حمایت میلیون دلاری نوسازی که می بینید این سایت تبدیل به 5,200 فوت مربع غرفه و 6,100 فوت مربع پارکینگ و فضای باز در فضای رویداد. کوچک اما آوازی گروه مخالفان به دنبال متقاعد کردن شورای تجدید نظر خود را به اتفاق آرا تصویب پروژه حدود سه سال پیش در حمایت از پرداختن به این شهر نیاز به مسکن در یک طرح بزرگتر برای این منطقه از شهر دو بلوک از هلدزبرگ را در مرکز شهر پلازا.

“ما در حال تلاش برای کشف کردن آنچه با یک قطعه با ارزش از شهر زمین” گفت: عضو شورای شان McCaffery شده است که فعال در کاوش مسکن در محل. “در نهایت این واقعا خوب مشکل داشته است و ما در یک معضل است. این شورا فقط نیاز به وزن مزایا و گزینه ها و تصمیم گیری.”

مسائل پیچیده بیشتر است متعهد اهدای 7 میلیون دلار برای ساخت این بازار کشاورزان مفهوم از فولی خانواده بنیاد خیریه دست از سانتا رزا-مستقر لوکس شراب با نام تجاری. پس از دریافت این پیشنهاد را در ماه ژانویه پنج اعضای شورای ملاقات به طور جداگانه در ماه گذشته با کورتنی فولی شرکت معاون اجرایی رئیس جمهور از توسعه کسب و کار برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خانواده علاقه در این پروژه و چقدر راه گریز این شهرستان در reimagining زمین را به استفاده از در حالی که هنوز پذیرش این هدیه است.

“برای من این یک پیشنهاد عالی. من شوکه شده بود در آخرین جلسه و واقعا به عقب گرفته شده و انتظار ندارد این شورا در پاسخ به هر چیزی غیر از خوشحالی و قدردانی گفت:” شهردار Leah طلا که دو برابر در حمایت از این رویداد فضا. “نه تصمیم گیری است و تصمیم گیری. این امر می تواند یک فرصت از دست رفته.”

قبلا فاقد پول برای ساخت جامعه رویداد مرکز شهر شروع به فکر 3 شمالی خیابان سایت برای مسکن مقرون به صرفه. بررسی بسته توسط سانتا رزا غیر انتفاعی مستقر در Burbank مسکن در آن یافت می تواند به عنوان بسیاری از 55 واحد کم درآمد اجاره مسکن خواهد بود و نمره خوبی در رقابتی اعتبار مالیاتی فدرال تامین مالی برنامه به حمایت مالی از هزینه ساخت این مجتمع است.

زمین که در آن شهر خریداری برای $1.7 میلیون در سال 2004 و واقع شده است در کنار رها و راه آهن نیز در نظر گرفته شده برای آینده هوشمند ایستگاه قطار رفت و آمد. سونوما-مارین منطقه راه آهن حمل و نقل اظهار داشت: برای اولین بار در نامه ای به شهرستان پیش از مارس 2 جلسه شورای اسلامی شهرستان که با عبور از یک مالیات بر فروش تجدید روز سه شنبه و موفق اعطای چرخه مالی آن می تواند گسترش خدمات از همسایه ویندزور به هلدزبرگ توسط 2024.

یک پروژه نهایی در اموال نیز ممکن است به جای استفاده از مخلوط گزینه ای است که خانه های هر دو راه آهن پلت فرم به عنوان به خوبی به عنوان طولانی-پیش بینی بازار کشاورزان و فضای رویداد. که انتخاب خواهد به احتمال زیاد از بین بردن استفاده از آن برای آپارتمان اختصاص داده شده به نیروی کار محلی که کارکنان شهرستان گزارش اشاره در گزارش خود می تواند ساخته شده است در چندین سایت دیگر شناسایی در اطراف شهرستان.

“چالش این است که ما تا به حال برخی بسیار قابل توجهی آتش اتفاقاتی که … قطعا تغییر من فکر می کنم راه ما در سیاست استفاده از زمین” گفت: عضو شورای جو Naujokas. “این نیز مهم است به رسمیت شناختن روند و راه است که جامعه آمده است با هم در تصمیم گیری نهایی است. من فکر می کنم آن عهد به توانایی ما به گرد هم می آیند و فکر می کنم از طریق های مختلف راه حل های بالقوه را به آمده تا با چیزی است که جامعه به شدت پشت سر گذاشت.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه کوین Fixler در 707-521-5336 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>