هلدزبرگ دانش آموزان و معلمان در اعتراض به قرارداد مذاکرات رسیدن به بن بست

به جای آن از عنوان های خود را برای چهارمین دوره کلاس های صبح روز چهارشنبه حدود 150 هلدزبرگ دانش آموزان دبیرستان رهبری برای خروجی برای حمایت از خود معلمان خواستار بهتر دستمزد و مزایای.

دانش آموزان صحنه 10 صبح اعتصاب در همبستگی با هلدزبرگ منطقه انجمن معلمان است که در یک بن بست در دستمزد و سود مذاکرات با هلدزبرگ Unified School District. با وجود اینکه خواسته روز قبل توسط مسئولان مدرسه به رفتن را از طریق با اعتراض دانش آموزان در راهپیمایی را از طریق شهرستان در حدود 90 دقیقه brandishing پلاکارد و نقطه عبور اتومبیل که بسیاری از honked در تصویب.

این اعتصاب و صنفی معلمان تجمع در مرکز شهر هلدزبرگ بعد که شب می آید و پس از معلمان به نام برای مذاکرات با منطقه در ماه اوت است. ماه گذشته دو طرف ملاقات به بحث در مورد حقوق و دستمزد و مزایا و انجمن در خواست 6 درصد افزایش در هر سال بیش از سه سال است. منطقه پیشنهاد 4 درصد افزایش برای یک سال بعد از بردن خود را ارائه 0.5%.

“در این نقطه, آن را فقط ما تحت فشار قرار دادند به محدودیت های ما” گفت: انجمن مذاکره کننده ارشد کارن رینولدز که بچه کلاس سوم در هلدزبرگ Fitch, ديد کوه, مدرسه ابتدایی. “ما معلمان است که باید یک شغل دوم به پایان می رسد دیدار. … معلمان ترک آنجا که آنها نمی توانیم به ماندن در اینجا.”

سرپرست کریس Vanden Heuvel دفاع از یک سال پیشنهاد توضیح داد که این منطقه نیست و از نظر قانونی مجاز به مذاکره یک قرارداد جدید دوره تا زمان قرارداد به پایان می رسد در تاریخ 30 ژوئن 2021.

تا کنون Flores, رئيس جمهور از انجمن معلمان گفت: معلمان کالیفرنیا انجمن تیم حقوقی است که به دنبال این مسئله است.

هنوز انجمن معلمان استدلال کرد که در این منطقه سرمایه گذاری برای افزایش دستمزد. در حالی که این منطقه دریافت 134 درصد از متوسط دولت بودجه هر دانش آموز می پردازد معلمان آن فقط 85 درصد از کالیفرنیا به طور متوسط فلورس گفت.

“این یکی از ثروتمند منطقه در شهرستان و دولت” گفت: نهم کلاس جمهور جکسون بواز که به سازماندهی دانش آموز اعتصاب. “معلمان هستند فقط درخواست برای (دولت) به طور متوسط حقوق و دستمزد در پایان سه سال است.”

بسیاری از معلمان خود گفت: نمی توانیم به زندگی در هلدزبرگ.

یکی از این معلم است که اریک اوکانر که می آموزد 12th درجه مدنیت و اقتصاد در هلدزبرگ دبیرستان و زندگی در پتالوما. او گفت: هزینه بهداشت و درمان افزایش یافته است شدت در طول چند سال گذشته اضافه کرد که حدود 78% از پرداخت خالص می رود به اجاره خود را.

“این یک شغل دوم (برای من),” او گفت:, و اضافه کرد که او با استفاده و عمل به قانون در شهر نیویورک قبل از او به سونوما کانتی به تدریس است. “من در تلاش برای انجام خوب و من می توانم آن را ندارند.”

اوکانر و رینولدز ده ها تن از همکاران خود در این تجمع در مرکز شهر هلدزبرگ در شب چهارشنبه. نزدیک به 100 نفر ملاقات کرد تا در شهر هال در 5 p. m., شعار, عبارات مانند “هی هی هو هو معلمان’ دستمزد در حال راه بیش از حد کم است.”

حدود یک ساعت بعد آنها بسته بندی شده به اتاق کوچک در شهرستان سالن که در آن مدرسه جلسه هیئت مدیره برگزار می شد. چند تن از آنها صحبت کرد در نظر عمومی, اصرار هیئت مدیره برای بازگشت به میز مذاکره با یک پیشنهاد بهتر است.

“هر روز معلمان ایستادن برای دانش آموزان خود” بوعز گفت: به اعضای هیئت مدیره مدرسه در نظر عمومی. “امروز ما تصمیم به ایستادن برای آنها و آن وقت در مورد شما همان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>