هلدزبرگ مدرسه لغو کلاس های میان تایید coronavirus تماس

یک مدرسه خصوصی در هلدزبرگ بسته شده روز شنبه به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus تنها سونوما کانتی موسسه به قدم که به عنوان محلی مقامات آموزش و پرورش تسریع در آماده شدن برای یک پتانسیل شیوع بیماری های عفونی.

این هلدزبرگ مدرسه لغو کلاس از آنجا که یک فرد درگیر در مراقبت از یکی از این دو را تایید کرد coronavirus بیماران تحت درمان در انزوا در منطقه سونوما کانتی بیمارستان به تازگی با حضور در یک رویداد شب در مدرسه دکتر گفت: Celeste فیلیپ شهرستان افسر بهداشت.

اندی دیویس بالا مدیر گفت: پس از صحبت با مقامات بهداشت شهرستان تصمیم گیری ساخته شده بود به سر کلاس های روز سه شنبه.

“هیچ یک از ما (مدرسه) جامعه است (coronavirus). این مهم است که دولت,” دیویس گفت:. “ما در یک زمان بسیار محتاط گام از آنجا که بهداشت و سلامتی جامعه اولویت اول ما است.”

معلمان و کارکنان در مدرسه دوشنبه, ارسال درس به دانش آموزان برای اطمینان از آموزش و یادگیری ادامه داد: دیویس گفت:.

رهبران هلدزبرگ مدرسه آموخته اواخر یکشنبه شب در مورد آشکار تماس بین یک فرد و یا افراد در جامعه و یک فرد دلسوز برای یکی از این دو نفر در بیمارستان بستری محلی برای coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 90 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 3000. شده اند وجود دارد شش مرگ و میر در ایالات متحده از ویروس و حداقل 100 مورد تأیید در سراسر کشور از دوشنبه شب.

پس از هلدزبرگ مدیران مدرسه در روز یکشنبه تلاش برای رسیدن به شهرستان مقامات بهداشتی برای مشاوره در مورد چگونه برای ادامه آنها ساخته شده و در آخرین لحظه تصمیم به لغو کلاس های روز شنبه از آنجا که هیچ پاسخ وجود دارد از مسئولان شهرستان دیویس گفت:.

شهرستان مقامات بهداشت و درمان پاسخ نمی دهند دوشنبه به استعلام از مطبوعات دموکرات در مورد اینکه چرا این مدرسه است که از کودکستان تا کلاس هشتم کلاس با حدود 200 دانش آموزان باقی مانده بود در تلو تلو خوردن در روز یکشنبه.

ایان مارکی پدر و مادر از یک هلدزبرگ اولین مدرسه کلاس گفت که این اثر از یک روز بسته شد, حداقل, خود, خانواده, حتی اگر او و همسرش طول روز کار می کنند. او در حمایت از دولت مدرسه تصمیم.

“در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب مهم است و داشتن یک مدرسه قرار می دهد که فرزندان خود را برای اولین بار می کند تا حد زیادی به قرار دادن یکی در سهولت” مارکی گفت: در یک ایمیل.

همه از شهرستان مدارس دولتی شد و باز طبق معمول دوشنبه و وجود دارد هیچ برنامه ای برای لغو کلاس.

شهرستان سانتا رزا مدارس سرپرست Diann Kitamura گفت: مقامات منطقه در حال نظارت بر دانش آموزان و کارکنان روزانه برای هر نشانه ای از بیماری و برقراری ارتباط به طور منظم با county مدیریت اضطراری مقامات.

اضافی اقدامات بهداشتی نیز گرفته شده برای ضد عفونی سطوح در مدارس دانش آموزان اغلب در تماس با Kitamura گفت.

Sonoma County, اداره آموزش و پرورش مشغول به کار در یک بیماری عفونی طرح برای مدارس عمومی کانتی است که شامل پروتکل های برای بسته شدن یک مدرسه چگونه ارزیابی بیمار دانش آموزان و نحوه برقراری ارتباط با عموم سخنگوی جیمی هانسن گفت.

“که در حال بررسی توسط این شهرستان در بخش بهداشت و درمان و امیدواریم که به مدارس در روز بعد و یا دو” هانسن گفت.

هلدزبرگ Unified School District سرپرست کریس Vanden Heuvel گفت که او نگران بود و زمانی که او شنیده یکشنبه شب در مورد هلدزبرگ مقیم آینده در تماس با کروناویروس بیمار است. او مطمئن بود توسط مقامات آموزش و پرورش شهرستان که در شهرستان, مدارس دولتی بودند و امن برای باز کردن دوشنبه, او گفت:.

“همانطور که در حال حاضر ما هیچ دلیلی برای این باور وجود دارد مسائل در مدارس ما” Vanden Heuvel گفت. “آنها در حال باز کردن و باقی خواهد ماند تا زمانی که ما می شنویم در غیر این صورت” از شهرستان مقامات بهداشتی.

شهرستان اداره آموزش و رهبران نیز در حال بررسی گزینه ها برای “آموزش از راه دور” از خانه و چگونه این شهرستان می تواند در حمایت از مدارس منطقه باید شیوع رخ می دهد و دانشگاه ها که به تحت طولانی مدت بسته شدن.

“آن را از روی حیله و تزویر با 40 مدرسه در مناطق مختلف با ویژگی های زیرساخت” هانسن گفت. “در حال حاضر ما در حال ارائه مشاوره به مناطق حسابرسی آنچه که آنها آن را قابل دوام به عنوان دور به عنوان لپ تاپ های بی سیم برای دانش آموزان و ارزیابی امکان برای هر دانش آموز است.”

نویسنده کارکنان مارتین اسپینوزا کمک به این داستان. شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected] در توییتر @YousefBaig.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de