هلدزبرگ هرس هکرها به امید شروع فصل در ماه جولای

ممکن است تابستان بیس بال, بعد از همه. حداقل هلدزبرگ هرس هکرها امیدوارم.

کالیفرنیا دانشگاهی لیگ 10 تیم که شامل هکرها اعلام کرد که در نظر دارد برای شروع سال 2020 فصل در ژوئیه 1.

لیگ بوده و میزبانی جلسات هفته ای دوبار به ارزیابی امکان کامل و یا به اختصار فصل برای صدها نفر از بازیکنان بیس بال که با استفاده از این لیگ به بهبود مهارت های خود را و حفظ تناسب اندام در کالج offseason.

پنج شنبه, حق رای دادن اعضای لیگ گذشت یک حرکت برای شروع فصل در تاریخ 1 ژوئیه به رسمیت شناختن تغییر دولت و یا محدودیت های منطقه ای در اجتماعات بزرگ به دلیل coronavirus گسترش یافته است.

که تاریخ “خواهد استطاعت لیگ فرصت بهتری برای ارزیابی دولت برنامه خود را در چهار فاز طرح بازگشایی و چه بخشی است که در تعیین یک پروتکل برای بازی های لیگ برتر فوتبال” لیگ اعلام روز سه شنبه.

“ما متوجه است که این تغییرات ممکن است در نتیجه یک نگاه متفاوت برای CCL در طول سال 2020 فصل است. که وجود ما متعهد به اگزوز تمام گزینه های مناسب برای انجام نوعی از فصل تابستان امسال است.”

ژوئیه 1 تاریخ شروع خواهد دیدن فصل اجرا از طریق Aug. 9.

هرس هکرها مدیر و مربی جوی Gomes گفت: لیگ را به رعایت ایالتی و محلی دستورالعمل. Sonoma County پناهگاه در محل سفارش هیچ تاریخ خاص اما شهرستان افسر بهداشت گفت: هر گونه اجتماعات بزرگ به احتمال زیاد ممنوع خواهد شد تا روز کارگر.

“کسانی که در تصمیم گیری از دست ما” Gomes گفت. “همه ما می توانید انجام دهید این است که آماده سازی به عنوان احتیاط که ممکن است در مورد ما را به بازی.”

گومز که رهبری تیم را به یک 38-8 رکورد سال گذشته را با هم فهرستی در این سال با حدود یک دوجین از بازیکنان محلی. برخی دیگر از دانشگاه های سراسر کشور است.

او را خارش به عقب بر گردیم به بازی بیس بال.

“سونوما کانتی نیاز به بازی برگشت. من نیاز به بازی برگشت,” او گفت:. “این فهرستی است دست به پایین ترین گروه با استعداد من قرار داده ایم با هم. سرگرم کننده خواهد بود برای دیدن این تیم بازی کند.”

اگر لیگ به جلو می رود در تابستان امسال آن را نه تیم. سان لوئیس اوبیسپو بلوز, یکی از طولانی ترین-شاغل تیم در لیگ را یک سال وقفه.

تیم های دیگر در لیگ آکادمی بارون, ارریو سکو پرستاران Conejo اوکس Lincoln, سفالگران, اورنج کانتی, Riptide, Santa Barbara, جنگل, Solano Mudcats و گردو نهر Crawdads.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de