هلدزبرگ رسم صدها نفر در اعتراض به حکومت نظامی پایان می رسد در سانتا رزا

پس از پنج شب از تظاهرات در سانتا رزا جنبش ملی علیه خشونت پلیس به قلب منطقه سونوما کانتی شراب کشور با صدها نفر از معترضان پوشش هلدزبرگ اصلی شاهراه در یک همبستگی شنبه شب.

به عنوان بسیاری از 600 نفر با هم آمدند و در گوشه ای از این شهر مرکز شهر پلازا برای عضویت در روحیه و شعارهای فلش, در خانه علائم با پیام صلح و عدالت برای مردم رنگ. بسیاری از عبور رانندگان honked شاخ زدند و دست تکان دادند خود را مطرح مشت کردن از پنجره ها خود را در همبستگی ساختمان حجم مهیجی رالی فقط مراحل را از میدان شهر بوتیک و مغازه ها و رستوران ها.

اعتراض که لگد کردن در پلازا در 6 بعد از ظهر تا به حال در ابتدا برنامه ریزی شده است توسط یکی دیگر از سازمان در رسانه های اجتماعی قبل از اینکه لغو شد. اما هلدزبرگ پروژه صلح شهرستان تكیه برداشت تا شل و بازسازی این رویداد به عنوان بخشی از خود را هفتگی از پنج شنبه و ناهار.

“این واقعا برای ما مهم است به اینجا و حمایت از جنبش” گفت: هلدزبرگ ساکن هدر Svendsen که همراه با شریک زندگی Ralf Medloff عینک پوشش صورت به حد گسترش coronavirus. “ما یک مقدار زیادی از امتیاز سفید در اینجا در هلدزبرگ — و آن سفید است امتیاز — پس این است که در مورد کمک به تغییر این تجربه در کشور ما برای همه نژادها و اقوام است.”

مرکز شهر سانتا رزا بود نسبتا آرام پنج شنبه در اولین شب پس از citywide حکومت نظامی برداشته شد.

تظاهرات لگد کردن در سانتا رزا در روز شنبه بیش از مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه مرد که کشته شد, روز یادبود در مینیاپولیس توسط یک افسر پلیس که فشرده زانو خود را در پشت فلوید گردن برای نزدیک به نه ساعت. فلوید مرگ موجب تظاهرات گسترده در سراسر این کشور در مورد خشونت پلیس و تبعیض علیه افرادی که از رنگ.

پس از گزارش از خشونت و خرابکاری در جریان تظاهرات بیش از آخر هفته به شهر تحمیل 8 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد دوشنبه “برای نگه داشتن جامعه امن” گفت: سانتا رزا رئیس پلیس راینر ناوارو. ویندزور به زودی در اجرای 9 بعد از ظهر حکومت نظامی. هر دو شهرستانها’ حکومت منقضی شده صبح روز پنجشنبه و تمدید نمی شود.

پس از شنبه, Santa Rosa بازداشت حدود 160 نفر در ارتباط با تظاهرات به گفته سرهنگ Jeneane Kucker. بسیاری از بازداشت بودند برای نقض سراسر شهر بود حکومت نظامی.

پس از حدود یک ساعت معترضان از هلدزبرگ تجمع که به طول انجامید بیش از یک شهر کامل بلوک راهپیمایی شمال. آنها گذشت چندین سوار کردن مغازه در میدان توقف در هلدزبرگ اداره پلیس. وجود آنها kneeled و شعار عبارات از جمله “دست ها بالا نمی شلیک” و “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” قبل از ادامه به محله در سراسر شهرستان از حدود 12000 نفر است.

دو افسر پلیس در زمان زانو زد و مشت با اعضای جمعیت در نزدیکی شهر میدان در حمایت از.

تجمع صدها نفر از مردم در فضاهای تنگ است نگرانی مقامات محلی از جمله دکتر Sundari Mase این شهرستان را افسر هشدار داده است می تواند نتیجه یک سنبله محلی در موارد coronavirus. اما تظاهرکنندگان روز شنبه بیشتر فکر اجتماعی فاصله اقدامات آنها به عنوان تجاوز بر خیابان برای پیوستن به صف آرایی گریه برای درمان برابر و پایان دادن به پلیس آمریکا.

“من نمی دانم آنچه در آن مانند به سیاه و سفید” گفت: Cristal لوپز, 23, از هلدزبرگ پوشیدن Black Lives Matter تی شرت. “اما من نمی دانم تجربه من و خانواده من نگران من بودن در اینجا. خطرات درگیر وجود دارد به دلیل COVID اما مردم سیاه و سفید در معرض خطر زندگی خود را هر روز پس از آن را به ارزش آن را به من است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>