هلدزبرگ شهردار برای استعفا در میان انتقاد بیش از دست زدن به پلیس اصلاحات و نژاد پرستی و مسائل

هلدزبرگ شهردار Leah طلا پله از شورای شهرستان در نصب فشار افکار عمومی بیش از او دست زدن به مسابقه بر اساس تنش در شهر و خواستار اصلاحات محلی Black Lives Matter جنبش و متحدان آن است.

ناگهانی اعلام سه شنبه تنها چند ساعت پس از پایان شورای شهر در اولین جلسه پس از طلا و اکثر همکاران او کاهش یافته است دو هفته پیش به رسمی بحث و گفتگو در مورد پلیس با استفاده از زور سیاست در میان جریان ملی فشار برای پایان دادن به خشونت پلیس و نژادپرستی.

طلا که در ماه ژوئن 1 جلسه بود بی اعتنا از نیاز به چنین مکالمه پس از آن مواجه تورنت خواستار استعفای او از جمله درخواست آنلاین است که تا به حال بیش از 1800 امضا شنبه. او قبلا خار کردن آن تماس گفت او نمی دانم که چگونه به پاسخ.

اما در نامه ای جمعه دیگر او را به اعضای شورای, طلا, اعلام استعفای او موثر 30 ژوئن با توجه به دو عضو شورا که نمی تواند بلافاصله عرضه این نامه است.

طلا نمی تواند بلافاصله نظر رسیده روز سه شنبه.

ساکنان انتقادی از طلا اقدامات در طول هفته های گذشته به نام او و همه سفید شورای تن-ناشنوا و از در رد عضو شورای جو Naujokas’ درخواست در ژوئن 1 به برنامه های آینده بحث و گفتگو در مورد چگونه هلدزبرگ افسران پلیس استخدام نیروی در حین انجام وظیفه.

“برای من این یک راه حل به دنبال یک مشکل است. من نمی بینم که آن را به جای من به خصوص می خواهید برای قرار دادن ما زمان و انرژی” طلا گفت: در این نشست است.

“ما اصلا این موضوع در شهر ما. من می دانم که این به آن معنا نیست که این مسئله نیست اما به نظر نمی رسد به موقع” اضافه شده است معاون شهردار ساناز میچل. “من نمی خواهد ذهن داشتن به روز رسانی اما من فکر نمی کنم آن نیاز به عجله شود.”

اين شورا پس از آن برگشت led آن را به برنامه ای که پلیس برای بررسی جمعه زمانی که تعدادی از ساکنان گفت: طلا شده بود بی اعتنا و حتی متکبر در پاسخ به مسائل مربوط به نژادپرستی نظاممند در عمدتا سفید شهر از 12 ، 000 مردم است. حدود یک سوم از هلدزبرگ ساکنان لاتین با یک سهم کوچک آسیایی-آمریکایی و آمریکایی های بومی ساکنان.

در این جلسه پس از تظاهرات هفته گذشته در مرکز شهر پلازا خواستار توجه به تجربه مردم از رنگ در هلدزبرگ تنش آب پز و یک جمعیت محاصره طلا و چند تن از اعضای شورای reasserting خود تماس بگیرید و او را به استعفا.

“من باید ترکیبی از احساسات. وجود دارد بخشی از من که رها بخشی از من است که غمگین بخشی از من که نا امید” Naujokas گفت: صبح روز سه شنبه در واکنش به طلا را اعلام. “این غم انگیز است که ما آمده ایم به این. من نا امید اولیه شورای واکنش است که منجر به تمام این, و پاسخ است که لی (داده شده) به مؤسسان نگرانی. من رها هستم چرا که او واقعا تبدیل به این touchpoint از احساسات و خشم برای بهتر یا بدتر در جامعه است. من می دانم که وجود دارد مقدار زیادی از تنش با او و Latinx جامعه و این است که قطعا یک راه برای از بین بردن این تنش.”

طلا 64 در دوره دوم به عنوان یک عضو از شورای شهر و دوم از روی لئامت دادن خود را به عنوان چرخش شهردار. او اولین انتخاب شد در سال 2000 و در خدمت به عنوان شهردار در سال 2003. او دوباره خود را در سال 2017 برای 18 ماه صندلی در شورای قبل از برنده شدن یکی دیگر از مدت کامل در سال 2018 بود که مجموعه به پایان می رسد تا پایان سال 2022.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی بیشتر برای بعد.

شما می توانید رسیدن به تحریریه کوین Fixler در 707-521-5336 یا [email protected] در توییتر @kfixler.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>