هلدزبرگ وام برنامه با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک

هلدزبرگ در حال راه اندازی یک برنامه وام برای کمک به آن کسب و کارهای کوچک زنده ماندن از اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس که در حال حاضر ایجاد کرده است بیش از 3 میلیون دلار کسری در بودجه شهرستان است.

این شهر که به شدت متکی به گردشگری برای حمایت از اقتصاد خود و شهرداری بودجه را تجربه کرده است یک افت شدید بازدید کنندگان در طول اقامت در خانه سفارش دهید. کارکنان شهرستان انتظار آن خواهد شد از دست دادن نزدیک به 1 میلیون دلار در فروش پیش بینی شده درآمدهای مالیاتی و بیش از 2 میلیون دلار مالیات به مهمان هتل باقی می ماند از طریق پایان ماه ژوئن.

هر دو ممکن است تنها نشانه ای از آنچه آمده است.

“ما نمی دانیم که تاثیر کامل این چیز می تواند تغییر به سرعت” هدر Ippoliti این شهر مدیر امور مالی گفت: شورای شهر در هفته گذشته. “ما واقعا نمی دانیم که چه مدت این است که برای رفتن. دیگر آن می رود این عدد تغییر خواهد کرد.”

در طول دو سال آینده کالیفرنیا در شهرستانها هستند و نیروبخش برای حداقل $6.7 میلیارد دلار از دست داد درآمدهای مالیاتی با توجه به بحران بهداشت عمومی و این رقم به طور چشمگیری رشد خواهد کرد اگر stay-at-home سفارشات در حال گسترش به تابستان با توجه به تجزیه و تحلیل لیگ کالیفرنیا شهرستانها. در سانتا رزا — سونوما کانتی بزرگترین شهرستان — شهرستان, مشاور پیش بینی شده فوری 20 میلیون دلار کسری از جمله 6 میلیون دلار از طریق ژوئن و 14 میلیون دلار در بودجه سال آینده چرخه بدون کمک های فدرال.

هلدزبرگ پیش بینی محلی درآمدهای مالیاتی سقوط خواهد کرد 3 میلیون دلار کمتر از پیش بینی های مورد استفاده برای ایجاد بودجه خود را برای سال مالی پایان 30 ژوئن مجبور شهرستان به شیب به ذخایر آن است.

این شهرستان در صندوق به طور کلی انتظار می رود که به از دست دادن تقریبا 1.5 میلیون دلار درآمدهای مالیاتی ایجاد کمبود equaling حدود 10 درصد از صندوق و نزدیک به 2 درصد از این شهر را به طور کلی بودجه است. این شهر جامعه بخش خدمات که نظارت بر پارک ها و تفریح می ایستد به از دست دادن تقریبا 1.4 میلیون دلار نیز در حالی که رای دهندگان تایید شده شهرستان صندوق مسکن خواهد شد از دست دادن بیش از $425,000 با توجه به پیش بینی.

برای جبران کسری هلدزبرگ شورای شهر را 1.1 میلیون دلار از ذخایر خود را — مبلغی برابر با یک چهارم از آن صندوق روز بارانی — و تلاش برای صرفه جویی در پول توسط انجماد پر نشده موقعیت های باقی مانده از سال مالی.

نگاه به آینده این شورا رای 5-0 به تقویت آن صندوق به طور کلی ذخایر در حال حرکت 450.000 دلار از رای دهندگان تصویب شده مالیات اختصاص داده شده برای زیرساخت های عمومی, مکان عمومی ایمنی و توسعه اقتصادی است. قرار دادن اندازه گیری V درآمد به صندوق به طور کلی ذخایر آن را تضمین خواهد کرد پلیس و آتش بخش به طور کامل تامین می شود در سال آینده با توجه به شهرستان مدیر David Mickaelian.

حتی آن را به عنوان تلاش برای پر کردن سوراخ در بودجه خود را در این شهر در حال ایجاد یک برنامه جدید است که ارائه خواهد شد $600,000 در هیچ بهره وام به کسب و کار در داخل محدوده شهر است. از آن خواهد شد بودجه با $400,000 از اندازه گیری V و یکی دیگر از $200,000 آزاد توسط شورای تصمیم به تسلیم ساخت و ساز از یک عبور در شرمن خیابان.

برنامه وام می دهد و اولویت را به شرکت هایی که اعمال می شود اما ناموفق بودند در دریافت اضطراری فدرال وام و کسانی که کسب و کار است که در ادامه به پرداخت دستمزد و مزايای کارمندان.

“من فکر نمی کنم ما می توانیم از هم جدا شهرستان از کسب و کار ما” معاون شهردار ساناز میچل گفت: طی روز سه شنبه livestreamed نشست. “من فکر می کنم هر چه زودتر شهر ما کسب و کار بازگشت هر چه زودتر این شهر می شود.”

تحت برنامه, رستوران, خرده فروشی و خدمات-کسب و کار گرا از پنج یا کمتر کارکنان اعمال می شود برای به $5,000 که ارائه یک طرح بازپرداخت. شرکت با بیش از 25 کارگران اعمال می شود برای حداکثر 15.000 دلار خواهد بود که بازپرداخت بیش از یک دوره پنج ساله. برنامه لگد جمعه گذشته در شهر وب سایت با برنامه به دلیل در 30 آوریل و پول می رود به توزیع دومین هفته ممکن است.

“این مهم را به اقدام قاطع به سرعت. به نظر من سرمایه گذاری در منابع درآمد که صندوق در این شهرستان گفت: شورای جو Naujokas. “اما, من به دنبال به جلو در چرخه بودجه برای داشتن یک استراتژیک دیدگاه در چگونه ما می توانیم سرمایه گذاری در کسب و کار ما را بهبود می یابند در دراز مدت است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه کوین Fixler در 707-521-5336 یا [email protected] در توییتر @kfixler.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>