هلدزبرگ اعضای شورا انتقاد در پایان مسالمت آمیز Black Lives Matter اعتراض

یک تجمع مسالمت آمیز روز شنبه در هلدزبرگ تبدیل مقابله به عنوان اعضای شورای شهر و زندگی ماده معترضان آمد و با هم در یک زمان زمانی که شهر چهره اتهام تبعیض نهادی.

اعتراض ساخته شده در اطراف یک هنر نصب و راه اندازی سازمان توسط دو هلدزبرگ زنانی که Latino جلب بیش از 250 نفر در این هفته پس از چند صد نفر بیشتر flocked به این شهر مرکز شهر پلازا برای ماه مارس و حمایت از ملی تماس برای پایان دادن به خشونت پلیس علیه اقلیت ها. دیرین رویداد در هفته به میزبانی محلی گروه فعال صورت گرفت در همان زمان کمک به ایجاد یک جامعه اگر نه تا حدودی سگمنتال محیط زیست است که به طول انجامید و چندین نسل است.

ترکیب تظاهرات گرد هم آورده همه پنج اعضای شورای شهر این هفته پس از آنها جلب سنگین انتقاد برای کاهش به طرح بحث و گفتگو در مورد هلدزبرگ اداره پلیس را به استفاده از زور در سیاست. بسیاری از تفسیر نظرات از اعضای شورا از جمله شهردار Leah طلا در طول هفته گذشته جلسه مجازی که شهر ندارد خشونت پلیس و مسائل مربوط به آنها اعتقاد نداشت این شهرستان دارای مسائل نژادی و تبعیض و نابرابری.

توماس مورالس, 41, هلدزبرگ گفت: او با حضور در اعتراض های پس از شنیدن این عضو شورای جو Naujokas’ درخواست خود به جای گفتگو در مورد روش های پلیس آینده در دستور کار رد شد توسط هر یک از چهار همکار اعضای شورای.

“من اینجا زندگی می کردند همه زندگی من و برای کسی آنقدر کور می شود و در نقش رهبری از این شهر فقط مسخره,” او گفت:. “این شهر ساخته شد که در پشت مکزیکی کشاورزان است. این یک چیز برای مردم به ما می دانیم که این کمی شراب مقصد توریست yuppie شهر اما این دیگر برای ما رهبری به … بود تا کور به چه همیشه اینجا بوده است. آن را به یک شهر کوچک وجود نژاد پرستی در همه جا.”

در حال حاضر آشنا شعارهای “نه عدالت بدون صلح!” و “می گویند نام خود را!” — اشاره به جورج فلوید 46-نوجوان سیاه پوست کشته شده در مینیاپولیس در حالی که در بازداشت پلیس در روز یادبود — به سرعت غرق تماس برای طلا به استعفا. مورالس و چند نفر دیگر از رنگ با نزدیک شدن طلا به طور مستقیم به بیان خشم خود را.

محاصره شده توسط گروه کر فریاد معترضان همکار اعضای شورای ایستاده بود با طلا در یک گروه دفاع از او را در حالی که تعامل با ساکنان که بادی ناکامی های خود را.

تظاهرکنندگان خواستار سفید شورای شهر را در بودجه در نظر گرفته شده برای اداره پلیس و هدایت آن به بحرانی برنامه های اجتماعی از جمله مسکن کم درآمد و پرداختن به ناامنی غذایی.

هر یک از طلا چهار همکاران در اوایل این هفته انداخت حمایت خود را پشت سر او و گفت: آنها فکر نمی کنم او باید استعفا دهد. Naujokas که در روز پنج شنبه ملحق شد توسط دو پسر خود را به نمایش نصب و راه اندازی هنر سعی در آرام آنچه را تشدید کرد به یک وضعیت تنش با اصرار و وحدت نیاز به حرکت به جلو با هم به عنوان یک شهر است.

“ما به عنوان یک شورای نیاز به گام تا. من و دیگر اعضای شورا باید اذعان کرد که آنها misstepped. من فکر می کنم که آنها درک نمی کنند که” او گفت:. “ما در حال حرفه ای در این. ما سعی می کنید برای انجام بهترین های ما اما گاهی اوقات ما f— است. اما ما همه در اینجا ما در حال گوش دادن. من فکر می کنم این یک گام خوب و وجود دارد بسیاری از مراحل برای ما برای رفتن.”

معاون شهردار ساناز میچل که ابراز اعتقادات مشابه به عنوان طلا در هفته گذشته بودند که همچنین بدخیم توسط ساکنان گفت که او به رسمیت شناخته خطا در شورا قبل از تصمیم گیری که آنها پس از رفع آن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>