هلدزبرگ شهرستان مدیر به گام در این تابستان

هلدزبرگ شهر مدیر پله پس از 15 سال با این شهر ترغیب جستجو برای جایگزینی خود در میان بلندی اطمینان مالی برای شهرداری و مداوم اضطراری برای بهداشت عمومی.

دیوید Mickaelian, 52, که در خدمت تقریبا شش سال به عنوان شهر مدیر را تخلیه پست خود در ماه جولای برای تبدیل شدن به مدیر کل انجمن مالکان برای تاهو Donner در تراکی.

این هلدزبرگ شورای شهر ملاقات آنلاین دوشنبه در جلسه بسته و رای به اتفاق آرا “اگر چه بسیار با اکراه گفت:” شهردار Leah طلا به قبول Mickaelian استعفای موثر جولای 3.

“این تلخ و شیرین. من نمی توانستم تصور کنید که بهتر است به جای صرف 15 سال گذشته زندگی من و بالا بردن خانواده من” Mickaelian در مصاحبه ای گفت:. “من گرامی همه چیز در اینجا. آن زمان یک فرصت شگفت انگیز برای من به حرکت می کند.”

قبل از مصرف بیش از به عنوان شهرستان برتر مدیر در سال 2014 Mickaelian خدمت نه سال به عنوان دستیار شهر مدیر و مدیر خدمات اجتماعی که نظارت بر این شهر پارک ها و تفریح و سرگرمی بخش.

جنوب کالیفرنیا بومی پیمایش شهر از طریق تعدادی از حوادث و از جمله چند عمده سیل و 2017 آتش سوزی و Kincade آتش سوزی سال گذشته که همه با آن برخورد هلدزبرگ نوازی اقتصاد محور ،

و پس از آن آمد coronavirus بیماری همه گیر.

“دیوید یک لنگر برای هلدزبرگ در طول زمان آشفته گفت:” سرپرست جیمز گور که منطقه شامل شمال شهرستان سونوما. “او ارائه شده ثبات و تمرکز کمک کرده است که حفظ هلدزبرگ نه تنها امن اما پر جنب و جوش جامعه ما همه دوست دارم.”

در طول Mickaelian تصدی هلدزبرگ اقتصاد بود hitched حتی سخت تر به گردشگری با یک شماره جدید در مرکز شهر هتل ها که پرسیده پلاریزه بحث در میان این شهر حدود 12,000 نفر.

از طریق موافقت نامه های جعلی با چند تن از کسانی که به توسعه دهندگان این شهر نیز قادر به گسترش آن مقرون به صرفه مسکن, سهام, ساخت برخی از سود در هلدزبرگ را کمبود شدید نیروی کار مسکن.

Burbank مسکن مدیر عامل لری Florin کار با Mickaelian به دست آوردن چهار هلدزبرگ خواص اجاره به جلوگیری از آنها را از انتقال به بازار-نرخ واحدهای تحت مالکیت خصوصی.

“او واقعا بهترین نیات در ذهن برای کاهش درآمد ساکنان هلدزبرگ که ما در برخورد با” گفت: Florin. “او مایل به گرفتن خطرات که دیگران ممکن نیست و مایل به همکاری می شود. من فکر می کنم دولت می تواند با استفاده از بیشتر از آن است.”

Mickaelian استعفای آید در پی دیگر حجم معاملات بالا در تالار شهر از جمله خروج از دستیار شهرستان, مدیر جو Irvin که در ماه مارس پس از کمتر از دو سال برای تبدیل شدن به جنوب دریاچه تاهو شهر مدیر. استخدام برای آن نقش شده است را در خود نگه دارد در میان کمبود درآمد تخمین زده می شود بیش از 3 میلیون دلار از طریق ژوئن.

Mickaelian خواهد ماند روی را از طریق شهرستان را در آینده روند به سادگی صرف برنامه ریزی برای سال مالی آینده. او گفت که او با افتخار ساخت این شهر حدود 3.6 میلیون صندوق ذخیره به آب و هوا پیش بینی نشده مالی و رکود از جمله بحران کنونی که را لرزاند هلدزبرگ را در هتل ها و رستوران ها.

دیگر نکات برجسته در طول Mickaelian زمان با شهر شامل کسب و افتتاح 155 هکتار هلدزبرگ ریج فضای باز و 173 هکتار Fitch در پارک کوهستان حفظ و خرید از این شهر مرکز جامعه. وی همچنین با اشاره به موافقت نامه به صورت عمده استفاده از مخلوط تحولات ارائه خواهد شد که صدها نفر بیشتر واحدهای مسکن با مسکن و فضای خرده فروشی در میان آنها مونتاژ هلدزبرگ رفت و آمد مکرر لوکس آسیاب منطقه و شمال روستا پروژه های میله میله به پایان رسید بیش از ده سال آینده.

“آقای Mickaelian نوآورانه سخت شارژر و هوشمند و او را به قلب و روح خود را به بهتر زندگی هلدزبرگ ساکنان” گفت: دولت بهداشت ، مایک مک گوایر, D-هلدزبرگ که به عنوان یک عضو شورای شهر در سال 2004 کمک کرد تا او را استخدام به عنوان مدیر خدمات اجتماعی. “او به بود از دست رفته است.”

Mickaelian حرکت به سیرا نوادا است که بازگشت به این منطقه پس از بازديد سالانه و زمستان در کالج مشغول به کار در یک اسکی اجاره مغازه در اسکو دره رفت و آمد مکرر. هنگامی که او و خانواده اش را حل و فصل را به یک خانه جدید Mickaelian گفت: او به دنبال به جلو به بیشتر, اسکی بازی, بازگشت به, دوچرخه سواری در کوهستان — و شروع کار با تاهو Donner انجمن که مدیریت 6,500 املاک مسکونی یک سراشیبی و صلیب کشور اسکی منطقه و زمین گلف.

“این فقط یک منطقه زیبا در تاهو. من همیشه جذب نسبت به امکانات و شیوه زندگی” Mickaelian گفت. “این فقط در مورد شیوه زندگی, اگر چه, و من هیجان زده در مورد کار. بسیاری از این ترجمه بسیار خوبی به آنچه که من انجام می دهند در حال حاضر.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه کوین Fixler در 707-521-5336 یا [email protected] در توییتر @kfixler.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de