هلدزبرگ تصویب جامعه فضای رویداد بازار کشاورزان

این هلدزبرگ شورای شهر را تایید کرده است یک طرح است که مستحکم برای redeveloping تاریخی شهر متعلق به سایت راه را برای یک فضای باز در جامعه و فضای رویداد است که همچنین خانه های شهر هفتگی بازار کشاورزان.

شورای شهر رای دادند 5-0 در هفته گذشته به حرکت به جلو با برنامه اول مصوب نزدیک به سه سال پیش در 3 نورث سنت به طور گسترده ای به عنوان Cerri یا خلوص ملک که نشسته است خالی از اواخر سال 2006.

آینده 1.2 هکتار بسته شد یک نقطه اشتعال در جامعه پس از شورای شروع با توجه به سایت برای مقرون به صرفه مسکن پیچیده است. اما زمانی که 7 میلیون دلار متعهد اهدای ظاهر در ژانویه از فولی خانواده بنیاد خیریه دست از سانتا رزا-بر اساس لوکس شراب تجاری دیرین هواداران از غرفه پروژه تحت فشار شورای به دنبال از طریق آن قبل از تصمیم گیری.

سرریز جمعیت بیش از 100 نفر این ماجرا به هلدزبرگ شهرداری به لابی اعضای شورا به تصویب 5,200 فوت مربع غرفه و 6,100 فوت مربع پارکینگ و فضای باز در فضای رویداد. مفهوم مورد بحث شده بود پس حداقل 2009 دریافت کرده و به اتفاق آراء تصویب در مارس 2017.

اموال که شامل یک دهه 1920-عصر انبار صنعتی و واقع شده است در طول رها و راه آهن نیز در نظر گرفته شود برای هلدزبرگ آینده هوشمند ایستگاه قطار رفت و آمد. این امکان می تواند منجر به مبادله زمین که در آن شهر به دنبال مسکن در بخشی از 11.5 هکتار است که سونوما-مارین منطقه راه آهن حمل و نقل دارای حدود نیم مایل شرق Cerri سایت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه کوین Fixler در 707-521-5336 یا [email protected] در توییتر @kfixler.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im