رفتن به ورزشگاه ؟ پزشکان توضیح دهید که چگونه برای ایمن ماندن

فورت لادردیل فلوریدا. >> برخی از تمریناتی مانند یوگا یا چرخش طبقات کمتر امن تر از دیگران است ؟ من باید یک ماسک? آیا من نیاز به بیش از شش فوت از هم جدا در کلاس های قلبی که در آن وجود دارد فرآیند له له زدن و تنفس سنگین?

وجود دارد بسیاری از نگرانی های مشروع در مورد چگونگی ورزشگاه و تناسب اندام استودیو می توانید با خیال راحت بازگشایی بدون گسترش گسترش coronavirus. اما کارشناسان بیماری های عفونی می گویند خطر می تواند تا حد زیادی کاهش توسط زیر برخی از قوانین ساده است.

“ممکن است حالات که در آن (ورزشگاه) نمی تواند توسعه یک سیستم به موجب آن خطرات خود را پایین تر هستند بنابراین مسئولیت به شما می افتد,” دکتر گفت: Deverick اندرسون مدیر دوک مرکز ضد میکروبی نظارت و پیشگیری از عفونت.

بنابراین:

شستشو REWASH تکرار

“هنگامی که شما قرار داده است که دمبل شما رو به بلافاصله دستهای خود را بشویید. شما رو به فرض که اگر شما به طور تصادفی خود را لمس کنید چشمان شما با قرار دادن خود در معرض خطر” اندرسون می گوید.

خود را به ارمغان بیاورد حوله شستشو هر قطعه از تجهیزات قبل و بعد از استفاده آن را به طوری که شما را با تکیه بر این که آیا کسی قبل از شما به دنبال قوانین است. اکثر ورزشگاه دستمال مرطوب به اندازه کافی قوی به طوری خود را با مواد ضد عفونی کننده و یا پرس و جو در چه ورزشگاه با استفاده از. و قبل از اینکه شما هاپ بر روی تردمیل و یا گرفتن وزن خود را, اجازه دهید اسپری نشستن بر روی تجهیزات برای یک یا دو دقیقه ،

سطوح نه مردم ممکن است ارائه فرصت های بیشتر برای تماس با این ویروس. کارشناسان گفته اند که چیزهای مختلف اما برخی بر این باورند که ویروس می تواند تا 24 ساعت روی مقوا و تا دو یا سه روز در پلاستیک و استیل ضد زنگ. اما فدرال مراکز کنترل بیماری ها می گوید — و دوباره تاکید کرد در هفته گذشته — که سطوح هستند نه به فکر یک راه برای انتقال.

اگر قطرات تنفسی از فرد آلوده فراموش زمین در سطوح “آنها کاملا می تواند به گسترش وجود دارد و این یک چیز بسیار رایج برای پاک کردن عرق کردن پیشانی خود را, گفت:” دکتر کریستین Englund, یک بیماری عفونی متخصص در کلینیک کلیولند. “اما اگر شما پاک کردن گذشته خود چشم یا بینی شما در حال رفتن به حمل این ویروس وجود دارد.”

قلبی

تمرینات هوازی و تناسب اندام کلاس های برخواهد داشت ممکن است خطرات افزایش یافته است.

“بودن در دستگاه های بیضوی و تنفس بسیار به شدت در آن فعالیت های من نگران بودن قادر به گسترش این ویروس بیشتر به شدت از آنجا که مردم در حال رفتن به نفس نفس زدن و عرق کردن” Englund گفت. “من فکر می کنم وجود دارد در معرض خطر بیشتری برای گرفتن کلاس که در آن شما در حال رفتن به انجام بسیاری از قلب.”

اندرسون موافق است که باید وجود داشته باشد حداقل شش فوت از راه دور در قلب تنظیمات — همراه با درک خطر وجود دارد “همان نیست که در راه رفتن به فروشگاه مواد غذایی در شش فوت از هم جدا است.”

ماسک

اندرسون اذعان دارد که آن را غیر عملی به پوشیدن ماسک در حالی که عرق کردن اما او نشان می دهد پوشیدن آنها برای ورود و خروج از امکانات. کارمندان او می گوید: قطعا باید با پوشیدن ماسک.

فراوانی علائم تاکید بر شستن دست ها و تجهیزات تمیز کردن پروتکل مفید است اما در نهایت مردم تبدیل به تلفات سنگین طالبان به آنها می گوید.

انتخاب شخصی

به برخی از درجه ای از راهنمایی های متفاوت توسط شهرستان و دولت خود را تمرین خواهد بود به عنوان امن به عنوان شما انتخاب می کنید به آن را. هر یک از تسهیلات موظف است به مردمی که هستند و نیستند زیر احتیاطی.

خط پایین: آیا ارزشش را دارد ؟

اندرسون می گوید: “برای بسیاری از مردم فکر می کنم پاسخ این است که بله. برای برخی از مردم در پاسخ به این که هنوز هیچ همانطور که ما یاد بگیرند که بیشتر و بیشتر در مورد این بیماری و افراد در معرض خطر بیشتر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de