سر مربی تیم تاد گراهام نگه می دارد و رزمندگان متمرکز بر خانواده

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

در حال توسعه یک خانواده بر اساس برنامه فوتبال, سر مربی تیم تاد گراهام این است که مطمئن شوید که هر هاوایی بازیکن می بیند تصویر بزرگ.

“اگر شما در راه رفتن به رختکن در هر بازیکن locker او یک عکس از خود و خانواده و” گراهام گفت. “این یک عکس از کسی که او را در اینجا افرادی که قربانی.”

زمانی که اردوگاه های آموزشی باز می شود — در اواخر ماه ژوئیه آن است که او آرزو — رنگین کمان رزمندگان را پایبندی به یک سنت گراهام القا کرده است در هر یک از قبلی خود چهار سر مربیگری شغل.

“هر روز وقتی که من راه رفتن در اتاق قفل ما که سوت سه برابر ما ایستاده و ما تمرکز” گراهام گفت. “ایستاده در توجه است. آن را فقط یک لحظه سکوت. ما خیره در آن تصاویر و پس از آن من یک سوت و من بگو: بیایید به افتخار کسانی که ما را در اینجا.’ همه چیز در مورد خانواده و تمرکز است.”

گراهام که استخدام شد و به عنوان آه سر مربی در ماه ژانویه گفت: این یک روال او امیدوار است بازیکنان خود را ادامه خواهد داد و پس از فارغ التحصیل می شوند.

“قرار دادن یک تصویر بر روی دیوار خود را که در آن دفتر است” گراهام گفت. “شما مشغول به کار سخت برای به دست آوردن که در آن شما هستند چرا که کسی قربانی. شما سخت کار می کرد اما مردم در زندگی خود را اگر آنها تا به حال ساخته شده, فداکاری, شما نمی خواهد که در آن شما هستند. کسی به شما کمک کرد در طول راه. به نظر من زندگی خیلی ساده است. آن را در مورد خانواده و دوستان است. بزرگترین چیزی که من انجام داده ام در زندگی این است که برنده شدن در یک بازی فوتبال و یا مسابقات قهرمانی. من را دریافت نمی اشتباه. من عاشق انجام آن است. اما به نظر من بیشترین چیزی که در زندگی من است که پدر بودن و شوهر بودن, پسر بودن یک مربی و معلم بودن. همه این بر می گردد به روابط. … من فکر می کنم مردم می دانم که اگر شما واقعا مراقبت. که طول می کشد زمان. آن را یک شبه اتفاق نمی افتد.”

گراهام گفت که او تلاش می کند برای دیدار و یا صحبت با خانواده های استخدام و بازیکنان فعلی.

“من می خواهم به بحث” گراهام گفت. “من کار می کرد یک روز در زندگی من است. من دوست دارم آنچه که من انجام. من مانند رفتن به دیدار عمه سالی و عمو بیل و مامان و بابا و مادر بزرگ و پدر بزرگ. کسانی که روابط پاداش بخشی از مربیگری. … چگونه می توانم مربی بازیکنان اگر من نمی دانم آنها ؟ چگونه می توانم آنها را می دانم که اگر من نمی دانم پدر و مادر خود را?”

در طول تازگی به اتمام ترم بهار گراهام اجرا تهاجمی و دفاعی طرح های انجام شده جلسات با بازیکنان و مربیان از طریق زوم جلسات و نظارت دانشگاهیان. حتی با امن تر-در-خانه محدودیت او در تلاش است به منظور توسعه تعامل با جامعه از طریق بحث را نشان می دهد و تصویری چت.

“من می خواهم به می دانم که طرفداران” گراهام گفت. “من می خواهم به نمایندگی از آنها. من خیلی خوش شانس من برای انجام این کار و رسیدن به زندگی را به عنوان یک مربی فوتبال و به نمایندگی از این دولت است. چگونه می توانم به شما نشان آنها را اگر شما نمی دانید که آنها را ؟ من فکر می کنم که بخشی از دادن احترام به مردم و به پدر و مادر و به استخدام و تنها بودن سخت کوش و خدمت به آنها را با زمان. که بخش بزرگی از آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de