هاوایی گردشگری بازیابی می تواند سال ها طول بکشد کارشناسان می گویند

اشغال در هاوایی هتل ها کاهش یافت و به حدود 10 درصد سطح ایالت برای چند هفته در ماه آوریل به عنوان COVID-19 ترس و مستندات ویران دولت توریستی محور اقتصاد است.

که آمار ارائه شده توسط هاوایی سازمان گردشگری در آن COVID-19 هشدار در صفحه یک اوج دزدکی حرکت کردن به وحشت نشان می دهد که هنوز اتفاق می افتند.

هاوایی هتل ها ایالت شد و در حدود 85 درصد اشغال در مارس و نزدیک به 45 درصد اشغال در ماه مارس است. کاهش در این صنعت و دیگران شده است شتاب از اواخر ژانویه هنگامی که ایالات متحده خود را تایید اولین مورد از جدید کروناویروس. هاوایی خود را تایید کرد اولین COVID-19 مورد 6 مارس و در مدت کوتاهی پس از شروع اجرای دقیق اقامت-در-محل و اجتماعی فاصله سیاست. در 26 مارس آن را به حالت اول تبدیل شد به نیاز گردشگران ورودی به تکمیل اجباری 14-روز خود شده است.

HTA گزارش داد که تنها 233 بازدید کنندگان به هاوایی در روز چهارشنبه. از مارس 26 مارس 30 HTA گفت: تنها 4,508 خارج از کشور بازدید کنندگان وارد است. به طور معمول در این زمان از سال حدود 30000 مسافر آمده اند به هاوایی روزانه.

آن را تعجب آور نیست که درآمد هتل در هر اتاق در دسترس بود در $263.73 برای فوریه و در هفته منتهی به سوم آوریل 25 افتاده بود 95 ٪ به $13.25. درآمد هر موجود اتاق در نظر گرفته شده توسط بسیاری در صنعت هتلداری به عنوان بهترین معیار عملکرد و مقدار آن وابسته می شود برای هر اتاق صرف نظر از اشغال آن وضعیت.

“این است فاجعه بار برای اقتصاد ما” گفت: Erik Kloninger از Kloninger & Sims مشاور که صحبت پنج شنبه در هاوایی اقتصادی انجمن توجیهی در مورد تاثیر COVID-19 در هاوایی اقتصاد است. “حتی پس از 9/11 هنگامی که هواپیما متوقف شد, پرواز, مردم اینجا گیر کرده به طوری که در هتل ها هنوز هم در حال مهمانان است.”

9/11 تاثیر

Kloninger گفت: هفت. 11, 2001, حملات تروریستی ناشی از 27 درصد کاهش ماهانه ورود و که آن را در زمان هاوایی 29 ماه برای بازگشت به قبل از رویداد سطح. از سال 1990 تا 1991 در جنگ خلیج فارس ناشی از 26 درصد کاهش ماهانه در ورود که در زمان 11 ماه به خنثیسازی. در سال 2008 بحران مالی ناشی از 19 درصد کاهش ماهانه واردان که نمی آمده برای یکی دیگر از 41 ماه است.

چه مدت طول خواهد آن را برای گردشگری به بازگشت این زمان ؟

“شاید هرگز, اگر این است که آنچه ما می خواهیم. شاید هرگز با وجود بهترین تلاش های ما. شاید سه تا چهار سال اگر تمام ستاره چین,” Kloninger گفت. “این یک بحران بهداشت عمومی و این اولین چیزی است که نیاز به خطاب. بقیه آن را به اتفاق می افتد با توجه به زمانی که ما می تواند و به همان میزان که تقاضا وجود دارد.”

دولت اقتصاددان ارشد یوجین تیان که او نیز صحبت کرد و در س رویداد که جلب بیش از 700 ثبت نام گفت: او فرض اقتصاد را به دنبال خواهد داشت 2009 مسیر بهبود قرار دارد.

تیان آن گفت: ممکن است دو سال برای هاوایی nontourism بخش به بازگشت به 2019 سطوح و یکی دیگر از پنج یا شش سال برای بخش گردشگری به دست آوردن وجود دارد.

“حتی بعد از ویروس بحران به پایان رسید و سپس یک بعدی است که از رکود اقتصادی گفت:” تیان وزارت, کسب و کار, توسعه اقتصادی و گردشگری است.

در کوتاه مدت تیان پیش بینی هاوایی که تولید ناخالص داخلی می تواند توسط بیش از 12 ٪ در سال بیش از سال به 85 میلیارد دلار. او پیش بینی سال بیش از سال هزینه برای گردشگری ممکن است سقوط 57 درصد به 9 میلیارد دلار.

سخنران پل Brewbaker اصلی با TZ اقتصاد گفت که بدترین کاهش تولید ناخالص داخلی هاوایی دیده می شود. آن را در واقع کاهش یافت و از 35 درصد در سال 1947 در دوران پس از جنگ جهانی دوم دوره Brewbaker گفت. در سال 1936 1937 منطقه خلیج سان فرانسیسکو صنعت دریایی حملات نیز در زمان گردشگری به صفر حدود شش ماه, او گفت:. پس از آن وجود دارد تاثیر در کائوآئی گردشگری از طوفان نقطه Iwi و Iniki, Brewbaker اضافه شده است.

“این أفرسزد و fat-tailed رویداد خطرات بسیار نادر است,” او گفت:. “اما ما یک تاریخچه از گرفتن بیش از آنها را. ما هنوز هم می تواند یاد بگیرند که برخی از این تجارب است.”

در این مورد Brewbaker گفت: کاهش “نباید بی جهت قاب راهی که ما فکر می کنم در مورد آینده از این نقطه به جلو و بیشتر پرخاشگرانه ما با رویکرد بهبود گردشگری به عنوان صادرات فعالیت است.”

جاده به بازیابی

غربالگری, تست, ردیابی, انزوا, ردیابی و یا ترکیبی از این گزینه ها بستگی دارد که چگونه به سرعت و با خیال راحت هاوایی بهبود گردشگری, او گفت:.

اما موقت است که مطمئن شوید که به دردناک است. تیان تولید ناخالص داخلی تصویر فرض ورود بازدید کننده را کاهش 99 درصد در سه ماهه دوم و کاهش 60% در سه ماهه سوم و چهارم ترکیب شده است.

HTA گزارش در ماه مارس که 434,856 بازدید کنندگان تا به حال سفر به هاوایی — برخی از 54 درصد کمتر از ماه مارس 2019. HTA همچنین گزارش داد که بازدید کننده صرف کاهش یافت و به $720 میلیون تقریبا 52 درصد افت از 1.5 میلیارد دلار یا بیشتر تولید شده در مارس 2019.

Sean دی, معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس بازاریابی افسر بست مهمان نوازی, گروه, گفت, مارس نتایج بدتر از حد انتظار است.

“محدودیت و 14 روز در قرنطینه تصویب توسط فرماندار انجام اهداف خود را با کاهش بیش از 99 درصد بازدید کننده ورود بیش از شش هفته گذشته. البته مارس نتایج ویرانگر خواهد بود و ما تا به حال به طور موقت به حالت تعلیق عملیات در بسیاری از خواص ما” دی گفت. “بدیهی است که به عنوان طولانی به عنوان قرنطینه است در اثر ما نمی خواهد بود قادر به بازگشایی خواص ما.”

گردشگری سقوط خواهد trickle-down تاثیر بر تمام جنبه های هاوایی اقتصاد از جمله درآمد دولت است که به شدت وابسته به گردشگری صرف.

ست Colby مالیاتی پژوهش و برنامه ریزی افسر وزارت امور خارجه از پرداخت مالیات که صحبت می کرد در س رویداد گفت: صنعت گردشگری به حساب 30% تا 35% از دولت درآمد مالیاتی حسابداری به صورت غیر مستقیم اثر است. آن کمک 17.5% به طور مستقیم به دولت, درآمد, Colby گفت.

“درآمدهای مالیاتی در حال ارتباط با رشد اقتصادی” او گفت:. “صندوق به طور کلی مجموعه شده اند قوی سال به تاریخ اما انتظار می رود کاهش قابل توجهی است.”

هاوایی هتل عملکرد… توسط Honolulu Star-Advertiser در Scribd

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de