هاوایی صنعت گردشگری wobbles میان نصب لغو

هاوایی اخبار

در یکی از بزرگترین بازدید ماریا کری خواند I”ll Be There” اما او اعلام کرد که او نمی خواهد در هاوایی برای مارس کنسرت با توجه به زمان سفر جهانی محدودیت های طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. ادامه مطلب

در یکی از بزرگترین بازدید ماریا کری خواند I”ll Be There” اما او اعلام کرد که او نمی خواهد در هاوایی برای مارس کنسرت با توجه به زمان سفر جهانی محدودیت های طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

کری مارس 10 کنسرت موکول شده است برای نوامبر. 28. او توضیح داد که این تصمیم به طرفداران در رسانه های اجتماعی شنبه: “من خیلی هیجان زده به بازگشت به هاوایی … اما در حال تحول مسافرت های بین المللی محدودیت های ما را وادار به در نظر گرفتن همه ایمنی و رفاه. من نمی توانم صبر کنید تا ببینید شما (در ماه نوامبر)! ایمن ماندن!!”

کری طرفداران اکثرا درک. اما تغییر مهم دیگری است برای هاوایی بازدید کننده صنعت است که در برخورد با سراسیمگی از بالا مشخصات گروه لغو این هفته است. هونولولو جشنواره برنامه ریزی شده برای روز جمعه و شنبه و یکشنبه نیز لغو شد شنبه. 13th جشنواره اقیانوس آرام فرهنگ و هنر و یا FESTPAC بود که میله میله برای رسیدن به هاوایی برای 11 روز در ماه ژوئن به تعویق افتاده است. و هاوایی سازمان گردشگری اعلام کرد که آن را نمی خواهد را به لس آنجلس کلیپرز به هاوایی این سال است.

هاوایی لغو یک نقطه عطف برای هاوایی گردشگری که تا به حال تجربه کرده بودند تنها اندکی coronavirus مربوط به تخفیف. فوریه روزانه بین المللی مسافری شمارش نشان می دهد در مورد یک 21,000-فرد رها کردن — که بسیار برای بازار آورده است که بیش از 3 میلیون بازدید کننده در سال گذشته و تمایل به آوردن حدود یک چهارم از یک میلیون گردشگر به دولت در هر ماه است.

اما اعضای هاوایی بازدید کننده صنعت و سفر فروشندگان می گویند که آنها در حال دیدن بیشتر نشانه هایی از رکود در این ماه به عنوان coronavirus موارد در ایالات متحده را افزایش دهد. در حال حاضر وجود دارد بیش از 60 نفر در ایالات متحده و واشنگتن است دست و پنجه نرم کردن با نه COVID-19 مرگ و میر. ادامه گسترش جهانی کمک می کند نه هر دو.

“ما شاهد یک پالس تغییر آغاز چهارشنبه گذشته گفت:” جک ریچاردز رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت دلپذیر, تعطیلات, که به ارمغان می آورد بسیاری از کسب و کار داخلی به هاوایی. “وجود دارد یک افزایش سطح اضطراب برای مسافران به طور کلی. آنها نمی خواهند به پروازهای طولانی و یا در معرض خطر بودن قرنطینه. ما در حال گرفتن لغو برای هاوایی, اما هیچ جا در نزدیکی لغو مربوط به اروپا و اجازه دهید آن صورت, ما ژاپن و کسب و کار تقریبا متوقف شده است.”

ریچاردز گفت: با وجود coronavirus مربوط به رکود لذت بخش است هاوایی کسب و کار است که هنوز هم تا دو رقم سال بیش از سال.

والری پادشاه, دریا, زندگی, پارک عمومی, مدیر گزارش روند مشابه است.

“ما تا به حال خوب فوریه; اما ما فقط شروع به دیدن برخی از نشانه هایی از کاهش حضور و غیاب در ماه مارس” پادشاه گفت:. “ما کار کرده اند در برخی از برنامه های برای سه ماه آینده برای تحکیم برخی از برنامه های ما ارائه به بازدید کنندگان و یک طرح احتمالی در محل.”

کیت وییرا اصلی در KV &Associates, مهمان نوازی, مشاوره, گفت, وجود داشته است, نسبتا, حداقل, لغو از, ژاپن, اما, رزرو سرعت بیش از 60 تا 90 روز است.

“در حال حاضر ژاپن لغو نمی خاص به هاوایی. آنها فکر می کنند هاوایی امن است. این بخشی از ضعف عمومی. آنها در حال حاضر بسته مدارس در ژاپن و آنها رو موزه ها و فروشگاه ها بسته شدن. این Mariah Carey لغو فقط می افزاید: به همه این” ویرا گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی از ژاپن است. “این رفتن به بدتر قبل از آن بهتر می شود.”

به همین دلیل اعضای هاوایی بازدید کننده صنعت در حال برداشتن گام برای اطمینان بازدید کنندگان که هاوایی امن مقصد. پادشاه گفت: زندگی در دریا و پارک کمیته ایمنی اجرا آموزشی برای کارکنان در ماه گذشته با ایمنی و بهداشت شغلی مدیریت پروتکل ها و Coronavirus برگه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

روز دوشنبه شرکت هواپیمایی آلاسکا اجرا روش های جدید برای حفظ مشتریان و کارکنان امن و شروع به ارائه انعطاف پذیر گزینه های سفر برای مسافران که کتاب جدید بلیط از طریق مارس 12 برای سفر از طریق ژوئن 30.

دوک Ah Moo, معاون رئیس جمهور و مدیر تجاری برای هیلتون هاوایی گفت: این شرکت تمرکز اصلی بر سلامت و رفاه مهمانان خود و اعضای تیم.

“ما از نزدیک نظارت بر به روز رسانی از سازمان بهداشت جهانی و هاوایی وزارت بهداشت و در پاسخ بر اساس بهترین مشاوره پزشکی حرفه ای و بهداشت عمومی مقامات” Ah Moo گفت. “این است که خیلی زود به درک احتمال تاثیر در سفر جهانی صنعت اما بر اساس حوادث قبلی ما می توانیم انتظار مسافران به محتاط باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de