هاوایی رعد و برق Artis به رقابت برای بالا اسلات در ان بی سی ‘صدا’

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

سفر آغاز شده است که 2 مارس زمانی که هر چهار تیم مربیان در شبکه NBC واقعیت نشان می دهد “صدای” خود را ضربه “من می خواهم شما” دکمه به نوبه خود در صندلی های خود در اطراف و تماشای رعد و برق Artis انجام به پایان می رسد در روز سه شنبه. این Haleiwa متولد و مطرح خواننده و ترانه سرا را در صورت خاموش در برابر چهار نفر دیگر فینالیست در آخرین دور از نشان می دهد 18 فصل است.

با توجه به COVID-19 احتیاطی شرکت کنندگان و مربیان شرکت کننده از خانه های خود را در فینال “زنده” دور از رقابت است.

“این است که یک دیوانه تجربه” Artis روز جمعه گفت, دعوت از کالیفرنیا. “من خوشحال کردم یک طعم و مزه از بودن در این مرحله (در اوایل دور). هنگامی که شما یک مخاطب به خوراک و مربیان وجود دارد, شما که انرژی خوراک از. این یک چالش قادر به اتصال به آن (میل) و قادر به ارائه چیزی خاص بدون که انرژی است.”

پس از شروع اقامت در خانه سفارش در کالیفرنیا Artis تا به حال آواز خواندن برای مخاطب از یک, همسرش, ایمان مک مستر Artis; زن و شوهر در ازدواج کردم روز جمعه.

“وقتی که من آواز من نوع آواز و تغذیه کردن انرژی خود را,” او توضیح داد. “این یک برکت و رحمت است که تازه ازدواج کرده و قادر به انعکاس برخی از ایده ها ، (اما) این انزوا به من آموخته است که گاهی اوقات شما فقط باید به وضوح آشکار است که احساس و انرژی که در درون خود و نه چندان متکی به یک جمعیت است.”

“صدای” شده است “یک دیوانه, سرد, سفر” برای Artis, 24, حتی بدون عوارض بیماری همه گیر. Artis آغاز شده در بالا هنگامی که او تنها شرکت کننده در دور “blind auditions” به چهار صندلی به نوبه خود از افراد مشهور مربیان است. او تصمیم گرفت John Legend تیم افسانه, اما به یک بن بست پس از خود دور حذفی آواز خاموش در برابر تیم همکار افسانه عضو مندی Castillo در آوریل 20 زمانی که افسانه را انتخاب Castillo به عنوان برنده.

افسانه تصمیم مهم نیست که چقدر تمایلی آن ممکن است را ساخته اند آن را “پو حنا/بازی بیش از” برای Artis — اما ثانیه بعد رقیب مربی Nick Jonas “سرقت” او برای تیم جوناس.

“لحظه ای که در سمت راست وجود دارد واقعا همه چیز تغییر زیادی در خصوص دیدگاه من از نمایش” Artis به یاد می آورد. “آن ‘OK من نیاز به آن را واقعا, واقعا آن را,’ بیشتر از من فکر کردم من بود قادر به آوردن آن است. که احتمال دوم از نیک واقعا یک برکت و رحمت است. نیک تبدیل به یک فوق العاده ای اچ و او نیز بسیار مربی خوب است. ما تا به حال بسیاری از واقعا خوب بحث در مورد مسائل موسیقی بلکه در ارتباط با همه چیز او تازه ازدواج کرده, من به تازگی ازدواج کرده است. آن را واقعا شیرین به حفاری به تعداد زیادی از آن.”

“او و جان باید بسیار متفاوت مربیگری سبک اما (آنها) هر دو بسیار خوب است. من آموخته زیادی از هر دو آنها پس از آن واقعا یک برکت و رحمت است.”

“زنده آخر صفحه 5 از اجرای” خواهد شد در 7 بعد از ظهر دوشنبه در NBC. نتایج اعلام خواهد شد در طول دو ساعت آخر که پخش شب بعد در 8 p. m.; یک قسمت جدید گذاشتن درپوش شروع فصل در 7 p. m. روز شنبه.

Artis نمی تواند فاش کردن هر گونه اطلاعات اما گفت که پنج فینالیست خواهد انجام هر کار “دو یا سه آهنگ ها” و “به اشتراک گذاشتن برخی از واقعا سرد و صمیمی چیز است.” در برخی از نقطه در دو شب آخر وجود خواهد داشت برخی از دوئت جفت شدن فینالیست با مربیان خود.

نتیجه هر چه که او با تشکر از هاوایی برای پشتیبانی از آن است.

“بزرگ فریاد به من و مادر ویکتوریا Artis و همچنین فریاد به من خانواده کلیسا در سراسر, North Shore, جک جانسون و کلی اسلاتر برای حمایت از من در رسانه های اجتماعی و به همه هاوایی!”

اگر شما نمی توانید صبر کنید تا دوشنبه به شنیدن Artis آواز خواندن او قصد دارد برای انجام زندگی خود را Instagram حساب (@thunderstormartis) در 4 p. m. روز شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de