هاوایی میشل Wie غرب به نام Solheim جام دستیار کاپیتان

در حال حاضر یک مادر جدید, میشل Wie غرب در حال حاضر یکی دیگر از کار جدید است. او منصوب شد و امروز به یکی از پت هرست دستیار کاپیتان برای Solheim جام جهانی سال آینده در اوهایو.

“فقط نشئه,” Wie غرب گفت.

او ازدواج رزمندگان طلایی امور خارجه اجرایی Jonnie غرب — پسر NBA بزرگ جری وست — نزدیک به یک سال پیش. آنها اولین فرزند خود یک دختر به نام Ki ماه گذشته.

30 ساله از هاوایی جوان است برای این نوع نقش در گلف, اگر چه به سختی هر چیزی Wie غرب انجام داده است در زندگی حرفه ای او می توان طبقه بندی به عنوان هنجار.

یک USGA قهرمان در سن 13 سالگی و در ایالات متحده زنان باز برنده در پینهورست شماره 2 یک دهه بعد Wie غرب بوده است در میان بزرگترین ستاره های گلف زنان از رقابت در تور PGA به عنوان یک نوجوان و تبدیل نرم افزار قبل از تولد 16. گذشته از پنج تور LPGA پیروزی بود بیش از دو سال پیش و با او نیست بسیار بازی پس از به دلیل آسیب های متعدد.

خواسته در مورد بازی در اینورنس باشگاه برای سپتامبر. 4-6 مسابقات سال آینده Wie غرب گفت: بستگی دارد که هرست و چقدر Wie غرب بود و حتی بازی. او گذشته ظاهر شد و در زنان PGA در Hazeltine یک سال پیش.

“من قطعا می خواهید به رقابت دوباره” Wie غرب گفت. “که تا کنون در پایین جاده. آن را قابل پیش بینی نیست در همه. اما من به پت است که من کاملا ترک آن را به او. این تصمیم او. و اگر او می خواهد مرا به بازی من بازی. اگر او نمیخواهد من را به بازی و فقط یک دستیار من خوب هستم یا راه است.”

او می گوید: او مصرف شده است به این محدوده به آمار چند توپ و به تازگی بازی 18 سوراخ. Wie غرب گفت: او می خواهد به بازی دوباره پس دختر خود را می توانید ببینید او به عنوان یک ورزشکار.

Juli اینکستر شد کاپیتان آمریکا گذشته سه بار به او پیشنهاد سوم پیروزی به پایان رسید در Gleneagles در اسکاتلند در سال 2019 که Suzann Pettersen — جدید مادر که توافق به دستیار او نقش بازی ساخته شده برنده توپ.

هرست انتخاب شد کاپیتان بعدی و آن را نمیگیرد طولانی برای شنیدن از Wie غرب است.

“میشل به نام من اوایل و گفت:” اگر شما برداشت نمی شود دستیاران خود را می تواند به شما لطفا در نظر من?'” هرست گفت. “من می دانم آنچه که او را دوست دارید. من می دانم که او بسیار وطن پرست عاشق قرمز و سفید و آبی درست مثل من و او به شدت وجود دارد. همه بازیکنان او را دوست دارم. آنها به احترام او و چه آنچه که من نیاز دارند.”

هرست بود دستیار گذشته سه بار و دو بار به اتهام گروه های کوچک که شامل Wie غرب که با اشاره به او به عنوان “غلاف مامان.”

Wie غرب ساخته شده او را Solheim جام حذفی اولین بار در سال 2009 به عنوان کاپیتان انتخاب و رهبری تیم آمریکایی در نقاط رفتن 3-0-1 در غنی برداشت مزارع در حومه شیکاگو به عنوان ایالات متحده برنده. او پنج بار سه نفر از آنها تیم برنده به پایان رسید و با یک 8-9-1 رکورد.

هرست که قبلا به نام آنجلا استنفورد یک دستیار. استنفورد, 42, یک جانباز از شش Solheim فنجان.

“من فکر می کنم که جوان تر طرف برای اینکه یک دستیار کاپیتان و هنوز بازی های زیادی من امیدوار هستم که من می توانم به بازیکنان” Wie غرب گفت. “از آنجا که من تجربه کرده ام این همه … بازی خوبی در Solheim بازی بد در Solheim احساس بسیار راحت و با اعتماد به نفس رفتن به یک Solheim به احساس بسیار ناراحت کننده رفتن به یک Solheim.

“من فکر می کنم من تجربه زیادی از آن پس هر چه بازیکنان ما در حال رفتن به تجربه امیدوارم که من می تواند آنها را هدایت و استفاده از تجربیات من به آنها کمک کند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>