هاوایی مقامات بهداشتی تجدید نظر coronavirus تعداد رو به 642; هیچ مورد جدید امروز

هاوایی مقامات بهداشت امروز گزارش جدید کروناویروس موارد در جزایر برای چهارمین بار در ماه مه و همچنین حذف پنج مورد از این ایالت تعداد که در حال حاضر در 642.

“به عنوان یک نتیجه از به روز رسانی تست اطلاعات” مقامات کاهش یافته است دو مورد از اوآهو تعداد و هر یک از جزیره مائوئی و کائوآئی گفتند.

در مه 8, وزارت بهداشت, درمان روزانه COVID-19 تعداد دفعات مشاهده شده تا به حال هیچ مورد جدید برای اولین بار در هشت هفته. هر دو روز دوشنبه و 14 ماه مه روزانه تعداد نیز تا به حال هیچ مورد جدید.

از همه تایید هاوایی موارد پس از شروع شیوع 84 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان با یک بستری امروز گزارش داد مقامات بهداشت گفت.

با امروز تجدید نظر تعداد وجود دارد در حال حاضر 40 عفونت فعال در هاوایی با مجموع 585 بیماران در حال حاضر طبقه بندی شده توسط مقامات بهداشتی به عنوان “منتشر شد از انزوا” پس از آغاز شیوع. شش نسخه جدید موارد گزارش شد امروز. رده تعداد کسانی که آلوده به افرادی که ملاقات معیارهای منتشر شده از انزوا.

بیش از 90 درصد از افرادی که آلوده شده اند در هاوایی در حال حاضر به عنوان طبقه بندی شده منتشر شد از انزوا.

دولت coronavirus تلفات بدون تغییر باقی می ماند در 17. یازده کشته شده اند در اوآهو و شش در مائوئی.

امروز ایالت coronavirus موارد مجموع شامل 414 در اوآهو 117 در Maui County 81 در جزیره هاوایی و 20 در کائوآئی County, به گفته مقامات بهداشتی. کل نیز شامل 10 هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

از بیش از 42,693 coronavirus تست های انجام شده تا کنون توسط دولت و آزمایشگاه های بالینی در هاوایی فقط 1.5 درصد مثبت بوده است. مقامات بهداشت به طور معمول تعداد صدها نفر از جدید نتایج آزمون در هر روز.

وزارت بهداشت روزانه تعداد عفونت های جدید در هاوایی شده است در دو رقم از آوریل 18 زمانی که مقامات گزارش 22 مورد جدید. دولت روزانه تعداد دفعات مشاهده شده صفر به مدت سه روز در ماه مه و هرگز بیش از چهار موارد جدید در این ماه.

هاوایی موفقیت در نگه داشتن COVID-19 عفونت نرخ پایین باعث شده است تا دولت و مقامات شهرستان به تدریج wase محدودیت برای احیای اقتصاد از جمله در انتظار بازگشایی رستوران ها و کلیساها.

داستان های مرتبط: میسی بازگشایی 11 هاوایی فروشگاه امروز

یادداشت سردبیر: این داستان در حال توسعه و به روز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de