هاوایی اولین coronavirus بیمار برای دریافت تجربی پلاسما درمانی از بیمارستان مرخص شد

اولین coronavirus بیمار در هاوایی به دریافت تجربی نقاهت پلاسما درمانی بهبود یافت و مرخص شد دوشنبه از ملکه مرکز پزشکی.

هونولولو ساکن Moeloto Vaea 53 ساله شده بود در بخش مراقبت ويژه پس از مارس 23 پس از عقد قرارداد COVID-19 بود و در حمایت از زندگی در یک ونتیلاتور برای حداقل دو هفته. در حالی که نقاهت پلاسما حاوی آنتی بادی از بهبود بیماران در نظر گرفته شده است تجربی برای درمان COVID-19 پزشکان گفت: ممکن است نقش خود را در بهبود.

“من می خواهم به ارسال من به لطف خداوند متعال برای مراقبت از من. اگر آن را برای او نمی خواهد در اطراف” Vaea که همچنین یک دياليز مزمن و مراقبت از زخم بیمار گفت: Honolulu Star-Advertiser تماس خود را بازیابی “معجزه یک عمر است.” “من خیلی خدا را شکر که مرد در بالا طول می کشد مراقبت از من. آنها من را در یکی از آزمایشات و بنابراین همه چیز خوب است. من اشکالی ندارد.”

این است چگونه ناشناخته Vaea گرفتار این ویروس پس از او نه سفر و نه آگاهانه در تماس با فرد آلوده, اما, او توسعه شدید پنومونی یک عارضه از این ویروس که مورد نیاز او را انتوبه و قرار داده شده در پزشکی ناشی از کما.

“او بسیار بیمار است و ما سعی کردیم تمام روش های مرسوم … به تلاش برای حمایت از او به عنوان بهترین که ما می تواند. هر چیزی که به طور بالقوه می تواند کار ما می خواستیم به یک شات بدهید,” دکتر گفت: استفانی Guo یک پزشک ICU در. “فقط به خاطر COVID-19 بسیار جدید ما ندارد و شواهد زیادی برای بسیاری از درمان های مختلف اما نتایج اولیه وجود دارد نشان می دهد بسیاری از وعده.”

بیمارستان نیز انجام آزمایش های تحقیقاتی بالقوه داروها برای درمان coronavirus.

نقاهت پلاسما با آنتی بادی تزریق به بیماران که زمان خود را برای توسعه سیستم های دفاع شده است استفاده می شود در درمان بیماری های عفونی مانند سارس و MERS. یکی اهدای پلاسما به اندازه کافی برای درمان چهار نفر. خون بانک هاوایی در حال جمع آوری کمک های مالی از پلاسما از بهبود COVID-19 بیماران و توزیع خون به هاوایی بیمارستان. به تاریخ به بانک خون جمع آوری پلاسما از 24 اهدا کنندگان.

تا کنون دو نفر شده اند, خون در هاوایی — در یکی ملکه و دیگری در Adventist Health, قلعه, گفت: مدیر عامل بانک خون دکتر Kim-Anh Nguyen, و اضافه کرد که بیش از 10 ، 000 COVID-19 بيمار شده اند, خون در ایالات متحده با مطالعات اولیه نشان میدهد این درمان به نظر می رسد امن است.

“آنتی بادی خرید شما زمان برای مبارزه با عفونت تا زمانی که شما خود را توسعه آنتی بادی است. نظریه بسیار قدیمی است. آن بوده است در اطراف برای چند دهه,” دکتر گفت: Todd ستو مدیر امور علمی و پژوهشی خود را در ملکه سیستم های بهداشتی. “برای COVID-19 تا زمانی که به تازگی شده است وجود دارد هیچ درمان است که ثابت شده است موثر باشد. بر اساس تجربه ما با این بیماران وجود دارد شواهد حدیثی که در آن کار می کند.”

Vaea را Moana توصیف شوهرش به عنوان “یک جنگنده است.”

“او بسیار با اراده قوی یک مؤمن واقعی. او نمی باید برای دیدن به این باور است. او یک فرد قوی از ایمان,” او گفت:.

او همچنین تشکر از پزشکان و پرستاران و درمانگران و دیگر کارکنان کمک کرد که از او حمایت خود را در طول متزلزل هفته در انزوا مطمئن شوید به متن و ویدئو کنفرانس با اعضای خانواده. سخت ترین قسمت در مورد مصیبت او گفته بود که نمی توانند به وجود او در بیمارستان است که محدود کردن بازدید کنندگان به دلایل ایمنی در این بیماری همه گیر.

“پزشکان و پرستاران بسیار حمایت شده است. آنها رفت بالا و فراتر از آن را به مطمئن شوید که خانواده ها بودند واقعا نزدیک با عزیزان خود در حالی که در بیمارستان” او گفت:. “ما فراتر از برکت. وجود دارد هیچ کلمه ای برای توصیف آن است.”

Guo اضافه شده است که شفقت کارکنان بیمارستان — یک درمانگر فیزیکی که texted اعضای خانواده عکس از تجهیزات مختلف مورد نیاز پس از تخلیه و آماده سازی برخی از غذاهای مورد علاقه خود را — نیز چه کمک در بهبودی خود را.

“یکی از پرستاران بود برش سیب به دلیل … او افسرده چرا که او نمی تواند در خانه با خانواده اش. کسانی که دلگرم چیزهایی که ما را به عنوان آنها سعی کنید به مراقبت از این سوپر بیمار, بیماران,” او گفت:. “گاهی اوقات ما فراموش می کنیم تعاملات انسانی — پرستاران بودن در اتاق به نگه داشتن دست خود را و به او چیزهای اضافی. این چیزهایی که ما می تواند اندازه گیری نیست و ما نمی توانیم قرار داده و به پژوهش و مطالعات است.”

هاوایی مقامات بهداشتی گزارش جمعه جدید کروناویروس موارد در جزایر برای چهارمین بار در ماه مه و همچنین حذف پنج مورد که نامشخص از ایالت تعداد که در حال حاضر در 642. در 8 مه COVID-19 تعداد دفعات مشاهده شده تا به حال هیچ مورد جدید برای اولین بار در هشت هفته.

وجود 40 عفونت فعال در هاوایی با مجموع 585 بیماران در حال حاضر طبقه بندی شده توسط مقامات بهداشتی به عنوان “منتشر شد از انزوا” پس از آغاز شیوع — بیش از 90 درصد از کسانی که آلوده شده اند. دولت coronavirus تلفات بدون تغییر باقی می ماند در 17. فقط 1.5 درصد از بیش از 43,252 coronavirus تست های انجام شده تا کنون توسط دولت و آزمایشگاه های بالینی مثبت بوده است.

با اینحال Vaea و هشدار عمومی به هوشیار باشند.

“این می تواند اتفاق می افتد به هر کسی. این اتفاق نمی افتد به ما عزیزان” Moana گفت. “این (مؤثر) تمام جهان است. هیچ کس می خواهد آن را خارج از کنترل ما است. ما تنها می تواند به نوبه خود به خداوند. او را به خارج شدن از این همه کار خدا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de