هاوایی coronavirus شمارش افزایش تنها 1 مورد برای دوم مستقیم بعد; مجموع عفونت در حال حاضر در 620

هاوایی شمارش از coronavirus موارد افزایش یافته است به 620 تا یکی از جمعه های دولت و وزارت بهداشت امروز اعلام کرد.

امروز دوم راست بعد فقط با یک مورد جدید. یک مورد جدید امروز از Maui County است.

در مجموع 541 بیماران بهبود یافته اند از زمان آغاز شیوع این بیماری با مقامات بهداشتی گزارش نه جدید بهبود امروز. بیش از 87 درصد از افرادی که آلوده شده اند در هاوایی در حال حاضر به عنوان طبقه بندی منتشر شده از جداسازی توسط دولت در بخش بهداشت و درمان.

از همه تایید هاوایی موارد پس از شروع شیوع 72 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان با هیچ بستری شدن در بیمارستان امروز گزارش داد مقامات بهداشت گفت.

دولت coronavirus مرگ و میر می ایستد در 16 بدون تغییر از روز جمعه. یازده کشته شده اند در اوآهو و پنج در مائوئی.

امروز در سطح ایالت در مجموع شامل 400 موارد در اوآهو 117 در Maui County, 73 در جزیره هاوایی و 21 در شهرستان کائوآئی به گفته مقامات بهداشتی. این ایالت در مجموع نیز شامل نه هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

توسط شهرستان هونولولو دیده است و 371 نفر (یا 92%) بازیابی مائوئی تا به حال 87 بهبود (74%) بزرگ جزیره دیده می شود 63 (86%) و کائوآئی تا به حال 20 بهبود (95%) به عنوان از ظهر امروز در بخش بهداشت و درمان می گوید.

از 71 بستری شدن در بیمارستان در دولت و 53 شده اند در اوآهو, 16 در مائوئی و هر یک در جزیره کائوآئی. یکی از بستری شدن در بیمارستان در ایالت تعداد هاوایی است ساکن که تشخیص داده شد و تحت درمان در خارج از دولت, مقامات گفت.

از روز جمعه بیش از 31,000 coronavirus آزمايشات انجام شده توسط دولت و آزمایشگاه های بالینی تا کنون در هاوایی و کمتر از 2 درصد مثبت بوده است.

هاوایی نسبتا کم تعداد عفونت و پایین آن-در-این-ملت COVID-19 میزان مرگ و میر را افزایش داده اند خواستار بازگشایی اقتصاد کشور از جمله در تجمع روز شنبه در وزارت امور خارجه کنگره که در آن سه معترضان دستگیر شدند. اما هاوایی رهبران دولت می گویند که محتاط تر مرحله به مرحله در روش این است که نیاز به نگه داشتن این ویروس از گسترش در جامعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de