هاوایی coronavirus مرگ و میر در حال حاضر در 16 عنوان مجموع COVID-19 مورد افزایش 1 تا 607

  • DENNIS ODA / APRIL 15 Kalihi Kai Urgent Care conducts COVID-19 testing at Asing Community Park in Ewa Beach earlier this month. Just under 2.2% of the more than 28,000 coronavirus tests by state and private laboratories in Hawaii have been positive.

    دنیس ODA / آوریل 15

    Kalihi کای مراقبت فوری انجام COVID-19 تست در Asing جامعه پارک در ساحل نروید در اوایل این ماه. کمتر از 2.2 درصد از بیش از 28,000 coronavirus آزمون توسط دولت و آزمایشگاه های خصوصی در هاوایی مثبت بوده است.

هاوایی COVID-19 تلفات افزایش به 16 امروز در حالی که کل تعداد coronavirus موارد افزایش فقط یکی به 607 وزارت امور خارجه از مقامات بهداشت گفت: امروز.

مقامات بهداشت گفت: 16th, مرگ یک اوآهو زن است که بیش از 65 سال است. زن به حال شرایط اساسی و در بیمارستان بستری شده بود از اوایل ماه مارس آنها گفت:, و اضافه کرد که این گروه در حال بررسی است که آیا عفونت شد مربوط به سفر و یا در نتیجه جامعه گسترش یافته است.

اواخر جمعه شب این گروه اعلام کرد که یک اوآهو با COVID-19 و شرایط بهداشتی اساسی مرده بود پیش از آن در شب, شدن 15 coronavirus مربوط به مرگ و میر در هاوایی است.

یازده نفر از هاوایی مرگ و میر شده است در اوآهو در حالی که پنج شده اند در مائوئی.

از همه تایید عفونت موارد در هاوایی پس از وقوع, 68 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان با هیچ بستری شدن در بیمارستان امروز گزارش داد مقامات بهداشت گفت.

در مجموع 493 بیماران بهبود یافته اند از زمان آغاز شیوع این بیماری با مقامات بهداشتی گزارش پنج جدید بهبود امروز. بیش از 80% از افرادی که آلوده شده اند در هاوایی در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان بازیافت.

امروز در سطح ایالت در مجموع شامل 396 موارد در اوآهو, 113 در Maui County 70 در جزیره هاوایی و 21 در شهرستان کائوآئی به گفته مقامات بهداشتی. مائوئی تا به حال تنها مورد جدید امروز.

این ایالت در مجموع شامل هفت هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

از 68 بستری شدن در بیمارستان در دولت و 53 شده اند در اوآهو, 13 در مائوئی و هر یک در جزیره کائوآئی.

مربوط به داستان: CDC می افزاید: نشانه های جدید به لیست خود را از امکان COVID-19 نشانه

یادداشت سردبیر: این داستان در حال توسعه و به روز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>