هاوایی coronavirus موارد افزایش به 596 تا 4

  • CINDY ELLEN RUSSELL / CRUSSELL@STARADVERTISER.COM A few people enjoy a nearly empty Kailua Beach on Monday. On Wednesday, Hawaii Health Director Bruce Anderson told state lawmakers that policymakers are considering the first steps toward reopening the state. Health officials reported just four new confirmed coronavirus cases in Hawaii today.

    سیندی الن راسل / [email protected]

    تعداد کمی از مردم لذت بردن از تقریبا خالی کیلوا ساحل در روز دوشنبه. روز شنبه, هاوایی, سلامت, مدیر بروس اندرسون گفته قانونگذاران ایالتی است که سیاستگذاران با توجه به اولین گام به سوی بازگشایی دولت است. مقامات بهداشتی گزارش دادند تنها چهار مورد تأييد coronavirus موارد در هاوایی امروز.

هاوایی شمارش از coronavirus موارد افزایش یافته است به 596 تا چهار از روز شنبه وزارت امور خارجه از مقامات بهداشت گفت: امروز.

از تمام موارد تایید شده در هاوایی پس از شروع شیوع 63 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان با هیچ بستری شدن در بیمارستان امروز گزارش داد مقامات بهداشت گفت.

دولت coronavirus مرگ و میر می ایستد در 12 بدون تغییر از روز شنبه.

امروز در سطح ایالت در مجموع شامل 389 موارد در اوآهو, 112 در Maui County, 68 در جزیره هاوایی و 21 در شهرستان کائوآئی به گفته مقامات بهداشتی.

این ایالت در مجموع نیز شامل شش هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

در همه مقامات دولتی امروز گزارش دو مورد جدید در مائوئی و هر یک در اوآهو و جزیره هاوایی.

در مجموع 455 بیماران بهبود یافته اند از زمان آغاز شیوع این بیماری با مقامات بهداشتی گزارش 11 جدید بهبود امروز. بیش از 76 درصد از افرادی که آلوده شده اند در هاوایی در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان بازیافت.

روز چهارشنبه وزارت امور خارجه بهداشت, مدیر بروس اندرسون گفت: کمیته ویژه مجلس سنا COVID-19 که پس از نزدیک به یک ماه از اقامت در خانه سفارشات و قرنطینه آن در حال تبدیل شدن روشن است که هاوایی جوامع نسبتا عاری از COVID-19 و سیاستگذاران با توجه به اولین گام برای بازگشایی دولت است.

داستان های مرتبط: 95 ساله مائوئی خانواده ناراحت است و پس از او قرارداد COVID-19 در حالی که در بیمارستان

یادداشت سردبیر: این داستان در حال توسعه و به روز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>