هاوایی coronavirus موارد افزایش 3 به مجموع 629

  • CRAIG T. KOJIMA / CKOJIMA@STARADVERTISER.COM Cars line up to receive free groceries Wednesday from a partnership between the City & County of Honolulu, Bank of Hawaii Foundation, Hawai‘i Community Foundation and Hawaii Foodbank. The economic toll of the coronavirus has greatly increased the need for food assistance for many Hawaii families.

    CRAIG T. کوجیما / [email protected]

    ماشین خط برای دریافت مواد غذایی رایگان جمعه از یک همکاری بین این شهرستان و شهرستان هونولولو بانک هاوایی بنیاد هاوایی جامعه پایه و اساس و هاوایی Foodbank. تلفات اقتصادی از coronavirus تا حد زیادی افزایش یافته و نیاز به کمک های غذایی برای بسیاری از هاوایی خانواده.

هاوایی شمارش از coronavirus موارد افزایش یافته است به 629 تا سه از شنبه, دولت, وزارت بهداشت امروز اعلام کرد. هر سه از موارد جدید در اوآهو.

در مجموع 565 بیماران بندی شده اند توسط مقامات بهداشت منتشر شده از انزوا پس از شروع شیوع افزایش هفت از شنبه. نزدیک به 90% از افرادی که آلوده شده اند در هاوایی در حال حاضر به عنوان طبقه بندی شده منتشر شد از انزوا.

از همه تایید هاوایی موارد پس از شروع شیوع 74 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان با هیچ بستری شدن در بیمارستان امروز گزارش داد مقامات بهداشت گفت.

دولت coronavirus مرگ و میر می ایستد در 17 بدون تغییر از روز شنبه. یازده کشته شده اند در اوآهو و شش در مائوئی.

امروز در سطح ایالت در مجموع شامل 408 موارد در اوآهو 116 در Maui County, 74 در جزیره هاوایی و 21 در شهرستان کائوآئی به گفته مقامات بهداشتی.

این ایالت در مجموع نیز شامل 10 هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

از 35,216 coronavirus تست های انجام شده توسط دولت و آزمایشگاه های بالینی تا کنون در هاوایی فقط 1.7 درصد مثبت بوده است.

داستان های مرتبط: Ewa, ساحل, مرد شش دلخراش هفته مبارزه با کروناویروس

یادداشت سردبیر: این داستان در حال توسعه و به روز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de