هاوایی coronavirus موارد افزایش 2 تا 609 جمله اول شناخته شده, رواق ساکن

  • BRUCE ASATO / BASATO@STARADVERTISER.COM There were few cars on H-1 freeway near Joint Base Pearl Harbor-Hickam Sunday and a state message board that alternately tells the public to “Protect don’t infect” and to “Stay home.” Hawaii’s tally of coronavirus cases rose today to 609, up two from Monday with both cases from Maui County.

    بروس ASATO / [email protected]

    وجود دارد چند اتومبیل در ثانیه-1 آزادراه در نزدیکی مشترک پایگاه پرل هاربر-Hickam یکشنبه و دولت پیام هیئت مدیره است که به طور متناوب می گوید به “محافظت نمی آلوده” و “خانه بمانند.” هاوایی شمارش از coronavirus موارد رز امروز به 609 تا دو از دوشنبه با هر دو مورد از Maui County است.

هاوایی شمارش از coronavirus موارد افزایش یافته است به 609 تا دو از شنبه, از جمله اول شناخته شده و مورد تایید شده برای یک رواق ساکن وزارت امور خارجه از مقامات بهداشت گفت: امروز.

از تمام موارد تایید شده در هاوایی پس از شروع شیوع 69 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان با یک بستری امروز گزارش داد, مقامات گفت.

دولت coronavirus مرگ و میر می ایستد در 16 بدون تغییر از دوشنبه.

در مجموع 505 بیماران بهبود یافته اند از زمان آغاز شیوع این بیماری با مقامات بهداشتی گزارش 12 جدید بهبود امروز. بیش از 80% از افرادی که آلوده شده اند در هاوایی در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان بازیافت.

امروز در سطح ایالت در مجموع شامل 396 موارد در اوآهو 115 در Maui County 70 در جزیره هاوایی و 21 در کائوآئی شهرستان با توجه به بخش بهداشت و درمان.

کل همچنین شامل هفت هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

هر دو از جدید امروز نفر از Maui County است. “یک مورد یک رواق resident که قرار گرفتن در معرض است که در جزیره مائوئی و خواهد شد که باقی مانده در جزیره مائوئی به صورت موقت” دولت افغانستان ،

روز دوشنبه مقامات بهداشتی اعلام کرد فقط یک جدید COVID-19 مورد در هاوایی بلکه دولت 16th coronavirus مربوط به مرگ است.

یادداشت سردبیر: این داستان در حال توسعه و به روز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>