هاوایی coronavirus موارد در حال حاضر مجموع 639 با 2 مورد جدید گزارش شده

هاوایی شمارش از coronavirus موارد افزایش یافته است دو مورد به تعداد 639 دولت وزارت بهداشت امروز اعلام کرد.

اوآهو و جزیره بزرگ هر حال یک مورد جدید اما ایالت مجموع افزایش تنها یک دلیل که “به عنوان یک نتیجه از اطلاعات به روز شده” یک مورد نیز حذف شده از هاوایی County, مقامات گفت.

از همه تایید ایالت موارد پس از شروع شیوع 82 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان با یک بستری (در اوآهو) امروز گزارش داد مقامات بهداشت گفت.

از امروز 50 عفونت در هاوایی فعال هستند موارد با مجموع 572 بیماران در حال حاضر طبقه بندی شده توسط مقامات بهداشتی به عنوان “منتشر شد از انزوا” پس از آغاز شیوع. هفت نسخه جدید موارد (چهار در اوآهو و سه در Maui) گزارش شد امروز. رده تعداد کسانی که آلوده به افرادی که ملاقات معیارهای منتشر شده از انزوا.

حدود 90 درصد از افرادی که آلوده شده اند در هاوایی در حال حاضر به عنوان طبقه بندی شده منتشر شد از انزوا.

دولت coronavirus تلفات همچنان در 17. یازده کشته شده اند در اوآهو و شش در مائوئی.

امروز ایالت coronavirus موارد مجموع شامل 415 در اوآهو 117 در Maui County 76 در جزیره هاوایی و 21 در شهرستان کائوآئی به گفته مقامات بهداشتی. کل نیز شامل 10 هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

توسط شهرستان هونولولو دیده است 381 بیماران منتشر شده از انزوا (یا 92%) و مائوئی تا به حال 96 نفر (82%) منتشر شد. کائوآئی هیچ شناخته شده فعال تایید coronavirus موارد در حالی که جزیره بزرگ دارای یک فعال مورد.

یکی از بستری شدن در بیمارستان در ایالت تعداد هاوایی است ساکن که تشخیص داده شد و تحت درمان در خارج از دولت, مقامات گفت. از 81 بستری شدن در بیمارستان در دولت 57 بوده است در اوآهو, 22 در مائوئی و هر یک در جزیره کائوآئی.

از بیش از 38,995 coronavirus تست های انجام شده تا کنون توسط دولت و آزمایشگاه های بالینی در هاوایی فقط 1.6 درصد مثبت بوده است. مقامات بهداشت تعداد صدها نفر از جدید نتایج آزمون در هر روز.

روز پنجشنبه مقامات بهداشتی دولت اعلام کرد برای دومین بار در یک هفته هاوایی که تا به حال هیچ جدید تایید موارد COVID-19.

وزارت بهداشت روزانه تعداد عفونت های جدید در هاوایی شده است در دو رقم از آوریل 18 زمانی که مقامات گزارش 22 مورد جدید. روزانه تعداد نیز هرگز بیش از چهار موارد جدید در این ماه.

هاوایی موفقیت در صاف عفونت-میزان منحنی — کمترين-در-این-ملت coronavirus و مير منجر استان و شهرستان دولت ها شروع به کاهش تدریجی اضطراری سفارشات و محدودیت های طراحی شده به سرعت گسترش این بیماری است.

داستان های مرتبط: کمتر از 1% از آزمایش هاوایی پاسیفیک سلامت کارگران coronavirus آنتی بادی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de