هاوایی کول هوگلند آشنا با ژاپن والیبال فلسفه

ورزشی

این هفته نمایشگاه با Nittaidai دانشگاه باید یک هدف دوگانه برای هاوایی والیبال مردان تیم. این تبادل فرهنگ و همچنین رقابت بین برنامه های در Setagaya توکیو و Manoa. ادامه مطلب

این هفته نمایشگاه با Nittaidai دانشگاه باید یک هدف دوگانه برای هاوایی والیبال مردان تیم. این تبادل فرهنگ و همچنین رقابت بین برنامه های در Setagaya توکیو و Manoa.

که دوگانگی به خصوص گسترش به رنگین کمان جنگجو کول هوگلند. این اشتباه اول مخالف دارای تابعیت دوگانه خود را از طریق ژاپن به دنیا آمد, مادر, Sanae واتانابه و اورگون به دنیا آمد پدر متی.

آن را اجازه هوگلند به رقابت برای ژاپنی ها زیر 23 تیم در مردان قهرمانی سال گذشته در Naypyidaw میانمار. هوگلند کمک ژاپن به پایان سوم بهترین تفرج 18 کشته آمدن در برابر مسابقات نفر دوم در هند است.

“هدف من این است که برای بازی pro در ژاپن و تیم ملی گفت:” هوگلند که آموزش دیده برای دو ماه در ژاپن است. “این یک فرصت خوب است آن را به نوعی یک شوک است.

“آنها اجرای شیوه راه متفاوت از آنچه که ما انجام دهد. آنها لازم نیست که (عمل) محدودیت مانند NCAA است. من دو شیوه یک روز اولین بار در مرکز آموزش ملی و سپس در واسدا (دانشگاه حدود 18 دقیقه سوار مترو دور). آموزش خود را بیشتر کنترل توپ کار می کرد و آنها با من برخورد بالاتر است. من لذت می برد وجود دارد. من از دست ژاپن است.”

این ‘Iolani فارغ التحصیل شدیم تا با بهره گیری از هر دو فرهنگ اغلب با خانواده اش به ژاپن به دیدار مادر خود را بستگان برای ماه طول تابستان است. او شروع به یادگیری این زبان به عنوان یک جوان اما گفت که او صحبت نمی کند و آن را به خوبی و در نظر گرفتن ژاپنی کلاس در هاوایی است.

او می داند که او را قادر به برقراری ارتباط با Nittaidai بازیکنان و “این هفته در مورد ساخت دوستان” هوگلند گفت. “حتی اگر من نمی دانم هر یک از آنها را من علاقه مند هستم که در آن آنها می آیند از.

“من لازم نیست که بسیاری از دوستان در ژاپن است. اگر من تا به حال بازگشت, پس از آن من خواهد شد که به ملاقات این بازیکن است. من می تواند به بازگشت به آموزش مرکز و به اویختن. من می خواهم به تیم ملی که سخت خواهد بود زیرا آنها در حال حاضر خوب oppo (مخالف) و خوب در خارج از hitters.”

هوگلند اصلی رقابت خواهد بود در مقابل Yuji Nishida که خود را طرفدار اولین بار در سال 2018 در سن 17 سالگی بود و به نام بهترین مخالف در سال گذشته FIVB جام جهانی. Nishida است چپ دست فقط به عنوان هوگلند رقابت در هاوایی فهرست: ارشد مخالف Rado Parapunov.

“او است که راه کوتاه تر از Rado” گفت: هوگلند مقايسه 6-پا-1 Nishida به 6-9 Parapunov. “اما ژاپن نیز اجرا می شود سریعتر توپ را به خارج از, که با این نسخهها کار.

“من بسیار هیجان زده به بازی در برابر آنها است.”

هوگلند بازی های برگزار شده است در پنج مجموعه در این فصل برای برتر رزمندگان (14-0) با مجموع هفت کشته شدند. پنج نفر از کسانی که آمد و در فوریه. 6 رفت و برگشت در کوئینز جایی که او برای اولین بار حرفه ای ace.

هر دو نمایشگاه با Nittaidai (رسما Nippon علوم ورزشی دانشگاه) در 7 p. m. این تیم در آخرین ملاقات در سال 2012 با رزمندگان برنده هر دو “دوستانه” در چهار مجموعه اول شب و در پنج ثانیه است.

هاوایی بازگشت به NCAA رقابت که در آن میزبان شماره 2 بریگهام یانگ (15-0) در مارس 5 و 6. رزمندگان begin بزرگ غرب بازی در جاده ها در کال ایالتی نورتریج (4-9) در مارس 13 و 14 در کنفرانس افتتاحیه برای هر دو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de