هاوایی موسیقی افسانه ویلی K درگذشت در سن 59 پس از 2 سال مبارزه با سرطان

هاوایی موسیقی سوپراستار ویلی K — a multi-هوکو برنده جایزه نوازنده, خواننده, آهنگ, نویسنده و تهیه کننده موسیقی — درگذشت دوشنبه شب در خانه اش در مائوئی پس از دو سال مبارزه با سرطان است. او 59.

“ما غمگین هستند تا اعلام کند که ویلی K گذشت, در شب دوشنبه (18 می) در خانه خود در ویلوکو احاطه شده توسط خود ohana” با توجه به اعلام در Facebook صفحه.

ویلی K تشخیص داده شد با سلول کوچک, سرطان در خود فوقانی ریه راست در اوایل سال 2018 است.

“او مبارزه سخت برای بیش از 2 سال در حالی که هنوز انجام است. در اواسط ماه فوریه در این سال او در بیمارستان بستری شد برای ذات الریه که ناشی از عوارض با سرطان ریه” خانواده اش گفت: در Facebook post. “او در مثبت ارواح و خوب انجام می دهند و او به دنبال به جلو به انجام دوباره. او سپس به طور ناگهانی تبدیل به بدتر و از دست رفته خود را نبرد.”

خانواده های تشکر شده هر کس “برای همه عشق و حمایت و دعاهای شما داده اند.”

متولد ویلیام Awihilima Kahaiali را در اوآهو در Oct. 17, 1960, Willie K رشد در مائوئی و شروع به کار با پدرش جانباز نوازنده مانو Kahaiali را زمانی که او بود 11.

در آن زمان او فارغ التحصیل از Lahainaluna در سال 1979 او همه چیز را از بالا 40 و لاتین به آمریکایی موسیقی کانتری و راک کلاسیک جیمی هندریکس. او چند سال در کالیفرنیا جایی که او خود را گسترش موسیقی مجموعه های بیشتر را در آغوش همه چیز را از اروپا و آمریکا موسیقی کلاسیک به اسید راک.

امی Hanaiali را Gilliom خود دست پرورده و انجام شریک برای چندین سال در اواخر 1990s به یاد می آورد شنوایی او را به بازی ملودی های او می خواهم آموخته شده در طول آموزش و پرورش رسمی او به عنوان یک دانشگاه دانشجو — ویلی می دانستم که آنها را تنها به عنوان موسیقی که او می خواهم “شنیده ام در جایی.”

مانند بسیاری از بزرگ هاوایی نوازندگان او توانایی شنیدن ناآشنا ملودی و سپس آن را تکثیر دقیقا و یا در هر تعداد از اصلی تغییرات.

ویلی K منفجر شده در هاوایی صحنه موسیقی در سال 1991. انتشار اولین آلبوم خود را, “Kahaiali ” من” او را یک ستاره در حال افزایش است. “Kahaiali ” من” او را برنده اولین پنج Na هوکو Hanohano جوایز در سال 1992. خود آلبوم سه بعدی مجددا جای خود را به عنوان یکی از متنوع ترین و محبوب — اجرا در موسیقی محلی. سپس حرکت خود را به دیگری برچسب تقریبا به پایان رسید کار خود را به عنوان یک هنرمند ضبط.

ویلی آمد در راه بزرگ در سال 1997 زمانی که کوه شرکت اپل حفظ او برای احیای زندگی حرفه ای از خواننده Gilliom پس از آلبوم اول او برای برچسب رفته بود تقریبا خسته شده اید.

با ویلی به عنوان تهیه کننده و مربی Gilliom روشن از آواز mainsteam پاپ سنتی هاوایی falsetto. Gilliom بود آمار فوری و رشته هوکو برنده جایزه آلبوم به دنبال — چند تا از آنها را ثبت جدید دو امی Hanaiali را & Willie K.

در سال 2000 هاوایی آکادمی هنرهای ضبط شده و تغییر قوانین است که به طور ناگهانی تعریف “نوستالژی” یک آلبوم ضبط شده توسط Amy Hanaiali را & Willie K به عنوان کار یک زن خواننده به جای این کار از یک duo; ویلی شد اولین مجری در حرا تاریخ به نیمی از یک اواز یا موسیقی دو نفری که برنده یک جایزه به عنوان یک “زن خواننده” (قوانین تغییر بود و بعد معکوس). که در همان سال ویلی همچنین دریافت به خوبی سزاوار انفرادی هوکو برای تخیلی آلبوم کریسمس.

ویلی کار ارتباط با کوه اپل هم پاشید و همراه با کار ارتباط با Gilliom.

او به مائوئی که در آن ثبت شده و منتشر شده در دو سی دی “زنده” آلبوم است که خود را اسیر ریشه های مجموعه سنگ. او پس از آن تاسیس یک رکورد جدید برچسب مائوئی قبیله و منتشر شد یک آلبوم سنتی هاوایی موسیقی. در سال 2002 او به نظر می رسد در چهار دسته مختلف در نهایی انتخابات از سال 2002 هوکو جوایز با هر نامزدی برای پروژه های مختلف.

در سال 2003 او پیوست با Gilliom برای یک تور کنسرت که تولید یک “زنده” آلبوم که در سال 2004 منتشر شد و تبدیل به یکی از پنج فینالیست به تازگی ایجاد شده هاوایی دسته های موسیقی در جوایز گرمی در سال 2005.

پشت در مائوئی او با تشکیل یک جدید duo پابرهنه بومی با Gilliom برادر اریک Gilliom. این دو خود با عنوان اولین آلبوم برنده هوکو جایزه (معاصر هاوایی آلبوم) در سال 2005.

در این سال که به دنبال ویلی در ادامه به لذت بردن از یک پرکار و التقاطی حرفه ای به عنوان یک هنرمند ضبط کنسرت سرمقاله روزنامه ضبط و تهیه کننده و بازیگر فیلم و رویداد پروموتر. یکی دیگر از امی و ویلی K مراسم تولید شده به درستی با عنوان آلبوم “ریونیون” به دست آورده و آنها را یکی دیگر از هوکو جایزه در سال 2015.

ویلی K دریافت هاوایی آکادمی هنرهای ضبط جایزه یک عمر دستاورد در سال 2018 است.

ویلی K جان سالم به در خود را در دبی Kahaiali عبادتى و کودکان Karshaun حداکثر Lycettiana و آنتوانت.

جشن زندگی خود را خواهد شد در زمان بعد خانواده گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de