هاوایی راهب مهر و موم pupping فصل را به یک شروع خوب

این “stay-at-home” سفارشات در محل با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس بهره مند شده اند برخی از غیر-گونه انسان – به طور خاص هاوایی راهب مهر و موم.

راهب مهر و موم محققان سازمان ملی اقیانوسی و جوی گفت: دولت در این سال به یک شروع خوب برای هاوایی راهب مهر و موم نوزادان در اصلی جزایر هاوایی.

با توجه به مختلف پارک ساحلی تعطیلی انتقادی در معرض خطر راهب مهر و موم شده اند قادر به استراحت بدون عنوان اختلال بسیار از انسان ها اجازه می دهد بچه به پرستار و عقب نوزادان خود در صلح و آرامش.

“از آنجا که مردم کمتر, دسترسی به ساحل, شده است وجود دارد کمتر بالقوه برای تعامل که اتفاق می افتد زمانی که مردم در ساحل دریا در اعداد بزرگ” گفت: David Schofield, NOAA تابنده هماهنگ کننده. “اگر مردم با استفاده از سواحل راه آنها قرار است به حرکت از طریق و شنا و گشت و گذار و سپس درک ما وجود خواهد داشت کمتر تعامل بین مردم و حیات وحش دریایی است.”

به تاریخ نه راهب مهر و موم نوزادان متولد شده اند در اصلی جزایر هاوایی پس از شروع سال 2020 — چهار اوآهو, سه در مولوکای و هر یک در کائوآئی و جزیره هاوایی. یک راهب مهر و موم pup بود فقط متولد مولوکای بیش از آخر هفته با توجه به Schofield.

NOAA فاش نمی کند مکان از نوزادان به حفاظت از آنها.

در سال 2019, 25 نوزادان متولد شده در اصلی جزایر هاوایی و در سال 2018 بود که یک رکورد در سال 31 نوزادان متولد شده در اصلی جزایر هاوایی.

بدنام ترین راهب مهر و موم pup تولد صورت گرفت در Kaimana ساحل در Waikiki در سال 2018 است.

راکی یک راهب مهر و موم شناخته شده برای زایمان در کائوآئی برای برخی از دلیل انتخاب Kaimana ساحل در Waikiki به عنوان یک محل را به هنگام تولد به یک زن pup بود که در نهایت با نام مستعار Kaimana.

در حالی که آن خوشحال کنندگان در Waikiki و افزایش آگاهی در سراسر جهان در مورد خطر انقراض راهب مهر و موم و چقدر مهم آن این است که به یک راهب مهر و موم مامان برخی از فضا, NOAA مقامات مضطرب بیش از ایمنی از شر آن نگه داشته و شنا در ویران Natatorium استخر شنا.

هنگامی که pup گرایند NOAA مقامات تصمیم به حمل و نقل pup به یک مکان از راه دور در اوآهو است, North Shore, که در آن می تواند همچنان به توسعه به دور از جمعیت از انسان است.

به طور کلی بچه عقب نوزادان خود را برای پنج تا هفت هفته و پرستاری آنها را تا زمانی که آنها رشد می کنند و از حدود 30 پوند به حدود 200 پوند از چرب شیر است. در طول این زمان راهب مهر و موم مادر از دست می دهد مقدار زیادی از وزن بدن و ناگهان weans pup به منظور بازگشت به دریا و علوفه.

Pup زندگی از آن چربی بدن برای چند هفته و سپس شروع به علوفه برای ماهی خود را.

اگر چه مردم کمتر در ساحل, NOAA به یاد مردم باقی می ماند فاصله احترام از حیوانات دریایی از جمله راهب مهر و موم و لاک پشت و می خواهم آن را درک اگر ساکنان یادآوری دیگران به انجام این کار نیز هست.

“این یک چیز شگفت انگیزی برای آمدن بر یک راهب مهر و موم مامان و شر” گفت: Schofield. “آن را مانند یک گنج به راهب مهر و موم در هاوایی است. افرادی که استفاده از این سواحل می دانم که چگونه با ارزش حیات وحش است اما برخی ممکن نیست.”

در آن مشاهده دستورالعمل های دریایی حیات وحش, NOAA آمده است تا با “قاعده کلی” برای تعیین اینکه تا چه حد باقی می ماند از یک راهب مهر و موم. بیننده می سازد “شست” ژست و گسترش بازوی خود را مستقیما در مقابل پس از آن نوبت به شست و موازی با زمین در خط دید خود را از مهر و موم. اگر انگشت شست را پوشش می دهد تمام مهر و موم و سپس بیننده است به اندازه کافی دور – حدود 50 فوت دور.

برای هاوایی راهب مهر و موم مادران و نوزادان غیر انتفاعی هاوایی حیوانات دریایی پاسخ توصیه ماندن حداقل 150 فوت دور.

هاوایی راهب مهر و موم انقراض گونه های حفاظت شده توسط دولت و قوانین فدرال است. امروز کمی بیش از 1,400 راهب مهر و موم در طبیعت باقی می ماند با حدود 1,100 ساکن در شمال غربی جزایر هاوایی.

تعداد فزاینده ای از نوزادان, اما در حال متولد شدن در اصلی جزایر هاوایی, جایی که آنها در معرض خطر ابتلا به گرفتاری با دنده ماهیگیری و مستعد ابتلا به توکسوپلاسموز یک بیماری ناشی از یک انگل است که بازتولید در دستگاه گوارش گربه ها.

در تاریخ 1 آوریل به خوبی شناخته شده هاوایی راهب مهر و موم مادر Pohaku تسلیم به توکسوپلاسموز هفته بعد از مبارزه با این بیماری و پس از مقامات تا به حال او را نجات داد از آبهای نزدیک Ko Olina.

هر کسی رؤیت راهب مهر و موم راهب مهر و موم نوزادان و یا پستانداران دریایی در پریشانی می شود به گزارش NOAA تدریس خصوصی در 888-256-9840.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de