هاوایی جامعه انسانی می گوید: “گربه سانان ثابت’ برنامه در حال حاضر راحت تر رایگان

هاوایی جامعه انسانی پنج شنبه اعلام کرد آن را در حال حاضر راحت تر به “رفع” رومینگ رایگان گربه در اوآهو نیز رایگان است.

اوآهو گربه مراقبان دیگر مجبور به خرید گواهینامه ها برای ملاقات در زیر شهر “گربه سانان رفع” برنامه که یارانه اعمال جراحی عقیم سازی در شرکت عقیم/خنثی کنند. به جای آنها می توانید برنامه قرار ملاقات به طور مستقیم با ارائه دهندگان شرکت کننده و گواهی خواهد پر شود که در آن زمان.

10 دلار هزینه برای عقیم کردن/خنثی خدمات نیز حذف شده است.

غیر انتفاعی گفت: این کار را با شهر را به اوآهو رایگان-رومینگ گربه عقیم سازی برنامه های قابل دسترس بیشتر با هدف نهایی انسانی کاهش تعداد حیوانات بی خانمان. رومینگ رایگان گربه ها عبارتند از وحشی رها شده و از دست گربه ها و همچنین متعلق به گربه است که مجاز خارج است.

“هاوایی جامعه انسانی اختصاص داده شده است به انسانی درمان همه حیوانات از جمله رومینگ رایگان گربه جمعیت در اوآهو که ما اذعان می کنند که از نگرانی به جامعه” گفت: آنا Neubauer, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت هاوایی جامعه انسانی در انتشار اخبار.

او گفت: جامعه پشتیبانی دام-خنثی-بازگشت-مدیریت استراتژی به عنوان یک انسانی موثر و دراز مدت روش برای کاهش تعداد گربه ها در مقیاس بزرگ است.

“هاوایی جامعه انسانی است ممنون به شهر و شهرستان هونولولو خود را برای مشارکت و عزم راسخ برای بهبود زندگی حیوانات islandwide,” او گفت:. “از طریق برنامه های مانند گربه سانان رفع و خنثی در حال حاضر اجرای قوی تر رفاه حیوانات قوانین و ادامه داد: با همکاری سازمان هایی مانند هاوایی جامعه انسانی مقامات شهرستان یک نقش محوری بازی در اوآهو, جایی بهتر برای زندگی حیوانات و مردم به طور یکسان.”

عقیم سازی خدمات رومینگ رایگان گربه ها ارائه شده از طریق هفت شرکت ارائه دهندگان: سلام مقرون به صرفه خدمات دامپزشکی گربه-پرنده دامپزشک موبایل بیمارستان CatFriends, Ohana دامپزشکی بیمارستان OSPCA, Purradise مراقبت از گربه, Inc. و هاوایی انسانی خود را در جامعه عقیم/خنثی مرکز.

بعد از هر گربه spayed یا عقیم می شود گوش بریدگی و ریزتراشه در هیچ هزینه اضافی.

بازدید HawaiianHumane.org برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد “گربه سانان رفع” برنامه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>