هاوایی دلتا هر دو حالت تعلیق کره پروازهای


هاوایی دلتا هر دو حالت تعلیق در کره جنوبی پرواز | Honolulu Star-Advertiserهاوایی اخبار

این ویروس جدید است که مصرف گسترده تر تلفات در سفرهای هوایی است. اکثر شرکت های هواپیمایی در حال حاضر متوقف پرواز به چین و در حال حاضر هاوایی شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی دلتا به شدت کاهش در پروازهای بین آمریکا و سئول. ادامه مطلب

آتلانتا >> ویروس جدید است که مصرف گسترده تر تلفات در سفرهای هوایی است. اکثر شرکت های هواپیمایی در حال حاضر متوقف پرواز به چین و در حال حاضر هاوایی شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی دلتا به شدت کاهش در پروازهای بین آمریکا و سئول.

هاوایی گفت: آن را به حالت تعلیق در آن پنج بار در هفته سرویس بین هونولولو و سئول شروع از دوشنبه تا مارس 30.

“ما اعتقاد داریم موقت خدمات تعلیق است محتاطانه با توجه به تشدید COVID-19 در کره جنوبی و تاثیر این بیماری تا به حال در تقاضا برای سفر به اوقات فراغت از آن کشور” هاوایی رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت پیتر اینگرام در بیانیه ای گفت.

دلتا گفت: آن را به حالت تعلیق پروازهای بین مینیاپولیس و سئول آغاز این هفته و به مدت تا حداقل مارس 30 و کاهش پروازها از کره به آتلانتا دیترویت و سیاتل.

در حرکت

اولین هاوایی بانک اعلام ارتقاء و استخدام جدید:

>> برایان Uemori ترویج شده است به معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس اعتباری افسر از اعتبار دولت را بدست آورد. Uemori پیوست اول هاوایی در سال 2019 با 17 سال تجربه بانکی در اعطای وام های تجاری.

>> Kevin Sakamoto می پیوندد اول بانک هاوایی به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور و مصرف کننده در بخش بانکی مدیر. Sakamoto دارای 26 سال از متنوع بانکی تجربه از جمله سر از یک مصرف کننده در بانکداری بخش در یکی دیگر از بانک هاوایی.

پدرو هارو شده به نام مدیر اجرایی جدید برای آمریکا همکاری انجمن ریه در هاوایی است. هارو دارای بیش از 20 سال تجربه پیشرو در ایالت برنامه ها و مبارزات است که با هدف کمک به بهبود کیفیت زندگی برای هاوایی خانواده از جمله Kupuna مراقبان عمل ارتباطات مبارزات برای هاوایی توتون و تنباکو Quitline و راه اندازی Kokua زندگی در سلامت روان آمریکا از هاوایی است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>