خطوط هوایی هاوایی به طور موقت قطع ژاپن پرواز به علت coronavirus

  • STAR-ADVERTISER FILE PHOTO Hawaiian Airlines is cutting back its Hawaii-Tokyo service because of decreased demand in the wake of the coronavirus.

    ستاره-تبلیغ کننده فایل عکس

    خطوط هوایی هاوایی است برش پشت آن Hawaii-توکیو خدمات به دلیل کاهش تقاضا در پی coronavirus.

خطوط هوایی هاوایی را به طور موقت تعلیق برخی پروازهای بین هاوایی و توکیو فرودگاه هاندا در پایان ماه مارس به دلیل کاهش تقاضای سفر در پی COVID-1 شیوع این شرکت امروز اعلام کرد.

تغییرات را به اثر مارس 28 و اجرا از طریق آوریل 29, شروع هفته طلایی که معمولا اوج سفر دوره ای برای بازدید از ژاپن است.

هاوایی گفت: این امر به طور موقت به حالت تعلیق پروازها که عمل سه بار در هفته بین هاندا و Kona فرودگاه بین المللی و چهار بار در هفته بین هاندا و هونولولو است Daniel K. Inouye فرودگاه بین المللی.

تنظیم نمی خواهد تاثیر هاوایی را قصد دارد برای راه اندازی های اضافی روزانه بدون توقف سرویس بین هونولولو و هاندا که اعلام شد در ماه نوامبر شرکت کردند.

“ژاپن مهم و حیاتی بازار برای ما هواپیمایی و ما به دنبال به جلو به راه اندازی سوم ما پرواز بدون توقف بین هونولولو و هاندا ارائه می دهد که راحت تر اتصال بار برای مهمانان ما” پیتر Ingram, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت در هاوایی شرکت های هواپیمایی گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “متاسفانه گسترش COVID-19 فراتر از آسیا کاهش کوتاه مدت جهانی تقاضای سفر, بنابراین ما در حال ایجاد توازن میان برخی از ما هاندا ظرفیت تعلیق برای حدود یک ماه ما ترکیبی سرویس بین هاندا و هونولولو و هیز.”

هاوایی گفت: این امر کمک به مهمانان نهفته تغییرات ارائه شده توسط re-اقامت در جایگزین پروازهای یا ارائه بازپرداخت.

برای اطلاعات بیشتر https://www.hawaiianairlines.com/coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de