خطوط هوایی هاوایی نیاز مسافران به پوشیدن ماسک صورت

  • COURTESY HAWAIIAN AIRLINES Hawaiian Airlines flight attendants hand a passenger a sanitizing wipe.

    حسن نیت ارائه میدهد خطوط هوایی هاوایی

    خطوط هوایی هاوایی خدمه پرواز در دست یک مسافر مطابق با اصول بهداشتی پاک کردن.

خطوط هوایی هاوایی روز جمعه اعلام کرد افزایش COVID-19 اقدامات است که عبارتند از نیاز مسافران به سایش پوشش صورت از ورود در فرودگاه از طریق پیاده به مقصد خود موثر ممکن است 8.

کودکان قادر به نگه داشتن یک صورت پوشش یا مسافر با یک وضعیت پزشکی یا ناتوانی که جلوگیری از استفاده از ماسک صورت معاف از سیاست.

هواپیمایی فرودگاه کارکنان و خدمه پرواز در حال حاضر پوشیدن ماسک صورت و در ماه گذشته هاوایی شروع پاشش الکترواستاتیک کابین با سازمان حفاظت محیط زیست تایید شده در بیمارستان درجه ضد عفونی کننده به کت و سخت برای رسیدن به سطوح.

اقدامات دیگر شامل حفظ فضای بیشتر بین مسافران در ورود و در طول شبانه روزی و پرواز. مسافران خواسته خواهد شد که به باقی می ماند نشسته در منطقه دروازه تا خود را در ردیف نام با کسانی که اختصاص داده شده به کابین اصلی شبانه روزی از عقب هواپیما در گروههای سه تا پنج ردیف در یک زمان شرکت هواپیمایی گفت.

هاوایی نیز آغاز خواهد شد مسدود کردن وسط صندلی در آن جت های مجاور کرسی در ATR 42 turboprop هواپیما و دیگر انتخاب صندلی به ارائه فضای بیشتر برای مهمانان و خدمه پرواز.

شرکت هواپیمایی گفت: آن را به تلاش برای صندلی خانواده ها و مهمانان سفر در همان حزب هم هر زمان ممکن است. آگهی ترجیح می دهند که برای نشستن هم باید تماس با شرکت هواپیمایی پیش از پرواز خود را و یا دیدن یک عامل فرودگاه.

علاوه بر این مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب توزیع خواهد شد به مسافران و خاص در پرواز خدمات تنظیم شده است را از جمله تعلیق جایگزینی نوشیدنی در فنجان یا بطری های شخصی و حوله داغ خدمات هواپیمایی گفت.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de