خطوط هوایی هاوایی ممکن است مجبور به قطع بیش از 2000 شغل

خطوط هوایی هاوایی دولت بزرگترین حامل به 60 روز متوجه به آن اتحادیه های کارگری امروز که آن را ممکن است به کردند بیش از 2000 اتحادیه کارگران در ادارات در سراسر شرکت.

پیتر Ingram, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت خطوط هوایی هاوایی گفت: Star-Advertiser که این شرکت صادر کارگر تنظیم و بازآموزی اطلاع رسانی اعلامیه قانون به عنوان قانون مورد نیاز است اما در نهایت امیدوار است غیر ارادی جداسازی خواهد شد کاهش می یابد از طریق داوطلبانه کاهش و اوایل بازنشستگی. دور دیگری از حقوق و دستمزد فدرال حمایت از برنامه و یا بازگشت تقاضای سفر نیز می تواند یک تفاوت اینگرام گفت.

“من تاکید است که در این روز بسیار دشوار را برای همه در شرکت ما در چه بوده است بسیار دشوار است چند ماه. و آنچه باعث می شود آن را واقعا بسیار سخت است که هیچ یک از این گسل از هر یک از کارکنان که در ادامه به انجام یک کار فوق العاده روزمره” اینگرام گفت. “من فقط احساس وحشتناک است که ما آمده ایم به این نقطه است. اما آن است که واقعا مهم است که ما برخی از مراحل برای حفظ این شرکت در دراز مدت به عنوان ما سعی می کنیم به آب و هوا این coronavirus طوفان است.”

در علاوه بر این به اتحادیه furloughs هاوایی در حال برنامه ریزی دائمی کاهش به اداری یا غیر اتحادیه نیروی. اینگرام گفت: هاوایی در حال حاضر ارائه داوطلبانه اخراج بسته به آن کارکنان اداری که 8 درصد پذیرفته شده قبل از یک پنجره در ارائه بسته سهشنبه. اینگرام گفت: این شرکت هنوز کار را از طریق روند اما انتظار هاوایی نیاز به غیر ارادی اخراج اداری اضافی کارگران است.

تقریبا 6,200 از هاوایی را کارگران اتحادیه یکی دیگر از 1300 یا بیشتر در نظر گرفته اداری یا غیر اتحادیه کارکنان. در حالی که این کاهش در هاوایی اداری نیروی کار خواهد بود دائم اینگرام گفت: اتحادیه کارگران را به یاد بیاورید حقوق اگر حامل کسب و کار شد و به رشد بازگشت.

اینگرام گفت: بهبود سخت است برای پیش بینی با توجه به عدم اطمینان در مورد این بیماری و صنعت محیط زیست است.

“قطعا ما به دنبال فرصت هایی را برای ساخت کسب و کار به عنوان ما می تواند در طول زمان,” او گفت:.”ما هنوز هم داریم ما ناوگان است که قادر است 100 ٪ از اندازه ما در حال برنامه ریزی به این سال و اگر فرصت وجود دارد برای ما برای رفتن و مولد با استفاده از این هواپیما ما خواهد بود خوشحال به تماس با مردم است.”

این آخرین کاهش در هاوایی می آیند حتی اگر پیش از آن در سال بیش از نیمی از حامل نیروی کار در زمان برخی از شکل داوطلبانه furloughs اعم از چند روز تا چند ماه است.

حامل همچنین شرکت در حقوق و دستمزد فدرال برنامه پشتیبانی است که کمک به محافظت از مشاغل از طریق پایان ماه سپتامبر. شده است وجود دارد یک پیشنهاد به ارمغان آورد جلو عمده ملی اتحادیه های کارگری از جمله اتحادیه های کارگری به نمایندگی از هاوایی اتحادیه کارکنان به گسترش این برنامه از اکتبر تا مارس است.

“اگر کنگره به تصویب چنین قانون و رئیس جمهور شد آن را به امضا قانون احتمال انتظار ما این است که به اندازه کاهش است که این صنعت نیاز را از جمله هاوایی خواهد بود بسیار کوچکتر در پایان ماه مارس تر از آن خواهد بود در پایان ماه سپتامبر” اینگرام گفت.

هاوایی مانند دیگر شرکت های هواپیمایی تلاش کرده است برای پاسخ به تکان دهنده COVID-19 افت تقاضای سفر که به سقوط کردن یک صخره در ماه های مارس و آوریل, بهبود در برخی از ماه های مه و ژوئن تنها برای شروع دوباره کاهش در ماه جولای به عنوان coronavirus موارد گسترش یافته است.

“امروز ما عامل حدود 15% از ما قبل از برنامه امروز ما حدود 85 درصد کوچکتر از ما بودند در سال 2019,” اینگرام گفت.”اصلی ما برنامه ریزی سناریو با تمرکز بر یک کوچکتر هواپیمایی حدود 15 درصد به 25 درصد در تابستان آینده در مقایسه با سال 2019 سطح است.”

در روز سه شنبه هاوایی گزارش شده است که در آن تنظیم درآمد خالص از جمله مراقبت عمل می کنند کسر و سایر تغییرات از دست دادن $174.7 میلیون دلار یا $3.81 یک سهم. درآمد کاهش یافت و به بیش از 60 میلیون دلار تقریبا 92% کاهش از $712 میلیون به علاوه آن که متوجه شد در سه ماهه دوم سال 2019.

هاوایی گزارش سه ماهه دوم روزانه سوختگی نقدی حدود 3.3 میلیون نفر است.

هاوایی یکی از دولت بزرگترین کارفرمایان و قبل از COVID-19 بود که با بهره گیری از یک دوره رشد. از سال 2005 تا مارس آن رفته بود از حدود 3500 به 7,500 کارکنان حدود 90 درصد از آنها مشغول به کار بودند در هاوایی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>