هاوایی زنان خوانندگان و طرفداران افتخار در کنگره

ملی ماه تاریخ زنان پس از هاوایی دولت نمایندگان لورن ماتسوموتو و شان Quinlan در زمان این فرصت را به افتخار زنان که ساخته ام سابقه در, گشت و گذار, هاوایی بومی, ورزش, در کنگره امروز.

پس از همه 2020 است آبخيز سال برای گشت و گذار که برای اولین بار شامل می شود به عنوان یک ورزش المپیک, مجموعه برای اولین در توکیو بازی های تابستانی در ماه جولای و آگوست و برای هاوایی با اوآهو بومی و مسابقات قهرمانی جهان عنوان برندگان Carissa مور و جان جان فلورانس به نمایندگی از ایالات متحده در یک چهار عضو تیم از جمله کالیفرنیا Kolohe Andino و Floridian کارولین علائم.

مور حاکم زنان قهرمان جهان که موفق به کسب این عنوان چهار بار یکی از پیشگام هاوایی خوانندگان آنها ماتسوموتو و Quinlan دعوت به رسمیت شناخته شود با گواهی موفقیت در امور خارجه مجلس نمایندگان اتاق طبقه.

مور که رفت و آمد نمی توانستم حضور در این رویداد اما نشان داده شد توسط مادرش کارول مور. همچنین در حال حاضر امروز زنان گشت و گذار پیشگامان کارول Philips ملی bodyboarding قهرمان و “Banzai” بتی Depolito, مسابقه مدیر ردبول ملکه Waimea Bay; کالیفرنیا سابرینا برنان از بنیانگذاران کمیته حقوق صاحبان سهام در زنان, گشت و گذار, که کمک گرفتن زنان از جمله در ماوریکس بزرگ موج گشت و گذار رقابت و دریافت برابری با مردان در پول جایزه; Keala Kennelly برنده موج بزرگ در مسابقات قهرمانی جهان در سال 2018 و Honolua Blomfield 2x جهان Longboard قهرمان. (Honoree پیج صدقه یکی دیگر از هاوایی بزرگ موج قهرمان شد و قادر به شرکت در).

“ما خوش شانس به shortboard, longboard و موج بزرگ قهرمانان, همه از هاوایی” در این رویداد ماتسوموتو گفت.

او و Quinlan اضافه شده زنان نیز جشن گرفته بودن برای الهام و فرصت های آنها در حال ارائه برای دختران امروز و نسل های آینده و برای نمونه خود را sportswomanship با یکدیگر است.

“این زنان نه فقط در امواج برای تمجید و منافع شخصی” ماتسوموتو گفت. “آنها در خارج وجود دارد برای هر یک از دیگر تشویق یکدیگر در (و) برای هر دختر است که در آرزوی به انجام کاری بزرگتر از خودش است.”

این ناگهانی برای برابری جنسیتی در گشت و گذار در ادامه به ساخت: در ژانویه فیلیپس Depolito, Kennelly و برنان ارائه شهادت به هونولولو شورای شهر در حمایت از قطعنامه 20-12 معرفی شده توسط Councilmember هایدی Tsuneyoshi که خواستار شهرستان بخش پارک ها و تفریح و وزارت امور خارجه از زمین و منابع طبیعی به اتخاذ اقامت, قوانین, North Shore, گشت و گذار, مسابقه مروج نیاز زنان بخش; این قطعنامه تصویب شده توسط شورا و در حال حاضر به شکل یک لایحه است.

مشابه در روح و روان اما گسترده تر در دامنه بیل 10 – 2020 ترویج برابری جنسیتی را در تمام فعالیت های ورزشی نیاز به یک پارک با استفاده از مجوز معرفی شد توسط Councilmember Kymberly کاج است و در حال حاضر اصلاح شده است.

در ضمن برای ترویج گشت هاوایی ریشه SB 3164 یک لایحه به ایجاد یک دولت گشت و گذار کمیسیون معرفی شده توسط سناتور. گلن Wakai همچنان به راه خود را از طریق قوه مقننه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de