هاوایی, بازدید کننده, بدون ترتیبات محل سکونت فرستاده شده است بازگشت به سرزمین اصلی از طریق برنامه جدید

بازدید کننده آلوها جامعه از هاوایی با استفاده از آن به تازگی تشکیل شده COVID-19 پرواز برنامه کمک به ارسال بازدید کننده از دنور پنج شنبه.

این برنامه که بودجه با کمک از هاوایی گردشگری سازمان با هدف اطمینان حاصل شود که مسافران به هاوایی نمی ماند مگر اینکه در اینجا آنها را به منابع به دنبال اجباری 14-روز خود شده است. بازدید کنندگان به هاوایی ملزم به تحمل همه قرنطینه هزینه ها از جمله محل سکونت و تحویل مواد غذایی.

جسیکا Lani, غنی, VASH رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: غیر انتفاعی پرداخت می شود به قرار دادن زن خانه پس از آن کشف کرد که او تا به حال ساخته نشده هیچ برنامه ای برای اقامت در یک هتل برای تکمیل قرنطینه.

“او گفت که او از آمدن به اینجا به دلیل طول COVID-19 پروازهای ارزان بودند و بنابراین شد هتل” غنی گفت. “این غیر مسئولانه برای بازدید کنندگان به هاوایی در حال حاضر. اگر آنها ساخته نشده و هیچ برنامه ای به دنبال قرنطینه ما ارسال آنها را به عقب. این کار ما برای حفظ هاوایی امن است.”

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige در 17 مارس خواست بازدید کنندگان برای به تعویق انداختن سفر خود را به هاوایی برای 30 روز و برنامه ریزی مجدد برای تاریخ دیگری. در مارس 26, Ige نهاد 14 روز اجباری خود قرنطینه برای ورود trans-Pacific مسافران برای کاهش تقاضای سفر و حفاظت از هاوایی منابع است. او گسترش قرنطینه به interisland پرواز در تاریخ 1 آوریل.

بازدید کنندگان به هاوایی را به طور چشمگیری کاهش یافته تاریخی از سطوح که در این زمان سال گذشته به طور متوسط 30000 نفر در روز است. اما برخی از آنها هنوز هم در حال آمدن است.

هاوایی گردشگری اقتدار امروز گزارش داد که روز پنجشنبه اقیانوس آرام تعداد مسافر بود 663 از جمله 107 بازدید کنندگان و 171 نفر. تعداد دفعات مشاهده شده همچنین شامل 99 شرکت هواپیمایی خدمه اعضای 241 حمل و نقل مسافر و 45 در نظر گرفته شده و ساکنان جدید برای اوآهو.

جدید تعداد بازدید کنندگان همان است که چهار عدد است. در مقایسه 160 بازدید کنندگان آمد در روز سه شنبه 133 روز دوشنبه 126 روز یکشنبه 106 در شنبه 94 در مارس 3 و 89 در 2 آوریل.

برخی از 448 بازدید کنندگان که پرواز به هاوایی در دو روز اول از اجباری 14-روز خود قرنطینه به پایان رسید روند. اگر آنها هنوز هم در هاوایی در حال حاضر آنها می توانید به عنوان مقدار آزادی را به عنوان “غیر ضروری کارگر” محلی است که بسیار نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>