هاوایی بازدید کننده ورود به صعود ادامه باعث هشدار برای تعطیلات آخر هفته

ورودی بازدید کنندگان در روز پنج شنبه افزایش یافت و به بالاترین تعداد از هاوایی آغاز شده گردشگری مستندات.

تعداد دفعات مشاهده شده قبل یک هشدار از مقامات دولتی که بازدید کنندگان و شهروندان باید در حفظ و نگهبان خود را تا بیش از آخر هفته روز یادبود.

بسیاری از دولت در سواحل و پارک ها و آزمایشات و دیگر در خارج از فضاهای در حال حاضر باز است. اما مقامات بهداشت و رهبران دولت خواستار آن است که بازدید از آنها برای حفظ اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک در حالی که در اطراف دیگران و در ادامه به دستهای.

“همانطور که شما به یاد داشته باشید فداکاری از خدمات ما اعضا و جشن فارغ التحصیلان این آخر هفته لطفا به یاد داشته باشید از آن لذت ببرید با خیال راحت. ارتباط با دوستان و عزیزان خود در راه محافظت از خودتان شما عزیزان و جامعه ما است. ما همه در این با هم و می تواند موفقیت ما رفتن اگر ما یکدیگر یادآوری به نگه دارید تا با شیوه های ایمن,” رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige در بیانیه ای گفت.

برخی از 363 خارج از کشور بازدید کنندگان به هاوایی پنج تا 30 درصد از 1,203 مجموع مسافران ورودی با توجه به هاوایی سازمان گردشگری.

به عنوان بسیاری از 72 درصد یا 262 بازدید کننده ای که آمد به هاوایی گفت: آنها در آینده حداقل در بخشی به دیدار دوستان و یا خانواده. حدود 6 درصد از بازدید کنندگان یا 20 گفت: آنها از آمدن به هاوایی برای تعطیلات. یکی دیگر از 41 یا 11% به کسب و کار به عنوان یکی از دلایل خود را برای سفر.

تعداد دفعات مشاهده شده همچنین شامل 332 بازگشت ساکنان 140 هواپیمایی خدمه و 75 پرسنل نظامی و 111 نفر جابجایی به هاوایی و 151 حمل و نقل مسافر است که ابتلا به هواپیما به نقاط دیگر. به عنوان بسیاری از 17 اقیانوس آرام پرواز وارد شده در روز پنج شنبه.

همچنین 31 نفر که وارد شده بود معافیت اعطا شده به اجباری 14-روز خود شده است که شروع مارس 26 برای trans-Pacific مسافران و تمدید شد که شامل interisland مسافران در تاریخ 1 آوریل. در حال حاضر قرنطينه اجرا از طریق ژوئن 30.

قبل از دوشنبه که بالاترین تعداد از ورود بازدید کنندگان بودند 309 آمد که در روز دوشنبه. قبل از قرنطینه حدود 30000 مسافر وارد هاوایی روزانه.

حتی پس از قانونگذاران دولت تبدیل شده اند به طور فزاینده ای نگران افزایش بازدید کننده می شمارد. آنها در حال همکاری با دولت در بخش حمل و نقل, اجرای قانون محلی و منطقه بندی مقامات دولت دادستانی کل و بازدید کننده صنعت به قرنطینه نقاط ضعف.

مقامات همچنین تشویق مردم به اطاعت اضطراری سفارشات که هنوز هم منع تجمع بیش از 10 نفر. همچنین شش پا از فاصله اجتماعی مورد نیاز است مگر اینکه کسانی که در جمع اعضای همان خانواده است.

گروه زیادی از نوجوانان گرفتار شده بودند نقض مقررات ایمنی دیروز در Maunalua بای. آنها نبودند تمرین های اجتماعی فاصله و قایق های خود را کمتر از 20 فوت از هم جدا.

دکتر بروس اندرسون, وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, مدیر در بیانیه ای گفت: “لطفا اگر شما افراد جوان در خانواده خود و صحبت کردن با آنها در مورد چقدر مهم اجتماعی فاصله است در حال حاضر. آخرین چیزی که هر کسی می خواهد اتفاق می افتد این است که بدون علامت یک عضو خانواده آلوده عمه یا دایی مادر بزرگ یا پدر بزرگ.”

وجود ندارد بسیار بسیاری از بازدید کنندگان در هاوایی در حال حاضر, اما دولت و دولت های محلی در حال نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک بیش از آنها را.

مبهم لین Beutler 51 ساله در مورپارک کالیفرنیا. ساکن دستگیر شد امروز برای نقض دولت مسافری قرنطینه. وثیقه تعیین شده است در $2,000.

Beutler دستگیر شده بود توسط عوامل ویژه ای از بخش تحقیقات وزارت دادستان کل پس از آنها به این نتیجه رسیدند که او را ترک کرده بود پسرش در هاوایی کای مشاع چندین بار در طول اجباری 14 روز دوره قرنطینه آغاز شد که با او در مارس 9th, ورود.

هاوایی دادستان کل کلر Connors در بیانیه ای گفت: “ما دوباره از همه بازدید کنندگان و بازگشت ساکنان به دنبال هر دو 14 روز در قرنطینه حکومت و تمام قوانین اضطراری در محل در حال حاضر. در علاوه بر این به دفتر سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور باید اشاره کرد صدها نفر از مردم به صورت اضطراری نقض قوانین و ساخته شده اند ده ها تن از بازداشت برای نقض سفر قرنطینه. ما قدردانی از همه, همکاری در این تلاش است.”

هاوایی ساکنان که به میزبانی بازدید کنندگان ممکن است به زودی مجبور به امضای یک سند ساخت آنها همدست اگر بازدید کننده نقض دولت اجباری 14-روز خود قرنطینه سفارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de