هاوایی بازدید کننده ورود صعود به بالاترین سطح از شروع coronavirus قرنطینه

بیشتر در خارج از کشور مسافران در آمد به هاوایی در روز دوشنبه بیش از هر روز پس از شروع ماه مارس گردشگری مستندات.

هاوایی گردشگری اقتدار امروز گزارش داد که 246 بازدید کنندگان به هاوایی در روز دوشنبه بود که بزرگترین تعداد بازدید از مارس 26 هنگام 268 بازدید کنندگان به هاوایی در اولین روز از اجباری 14-روز خود قرنطینه سفارش برای تماس های ورودی مسافران است.

در مجموع 845 trans-Pacific مسافران وارد دوشنبه از جمله 310 ساکنان. در 16 پرواز در آمد که وجود دارد نیز 143 هواپیمایی خدمه, 59 حمل و نقل مسافران که در حال ابتلا به پروازهای دیگر و 84 در نظر گرفته شده و ساکنان جدید برای اوآهو و سه برای مائوئی.

برخی از 220 بازدید کنندگان برای سفر اوآهو در حالی که 25 رفت و به مائوئی و یکی به هیز.

دولت تعریف می کند بازدید کنندگان به عنوان هر کس با خارج از کشور ID که برنامه ای برای ترک هاوایی پس از یک دوره از زمان. در نظر گرفته شده و ساکنان آن با خارج از دولت شناسه که می گویند آنها قصد ماندن در اینجا. در نظر گرفته شده ساکنان دسته ممکن است شامل پرسنل نظامی و دانشجویان و مردم در حال حرکت به هاوایی برای زندگی با خانواده ها و افراد بی خانمان.

بازدید کننده واردان باید مومی و مشکلاتی روبرو از قرنطینه آغاز شده; اما آنها بوده ام در انتظار, از شنبه. گردشگری مقامات نشان داده اند که آنها باور نمی گردشگری می تواند بازگشت به هاوایی در هر کمی راه تا مستند برداشته شده است. هنوز زمان افزایش کوچک می آید ممکن است 1 که در روز بود که بسیاری از ایالت ها شروع بازگشایی.

با روز دوشنبه نتایج 5,523 بازدید کنندگان آمده اند به هاوایی پس از قرنطینه آغاز شده است. 39 روز به طور متوسط در حال حاضر 141 بازدید کننده در هر روز است.

در این زمان در سال گذشته بیشتر از 30,000 یا تا مسافران پس از رسیدن در هاوایی روزانه بازدید کنندگان بودند. برخی از 856,250 بازدید کنندگان به هاوایی در مارس 2019.

هنوز حتی کوچک افزایش می یابد در حال بالا تمرکز برای نمایندگان مجلس مانند مجلس سنا ویژه COVID-19 کمیته که نگران است که بیش از حد بسیاری از بازدید کنندگان می آیند با وجود قرنطینه و که بیش از حد بسیاری از در حال شکستن قوانین. در پیش بینی که گردشگری را بازگشایی با قرنطینه آنها در حال هل دادن به نقاط ضعف و مقیاس آن را برای جمعیت بزرگتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de