هاوایی بیکاری دفتر مدیر در ترک فرماندار را تایید می کند

  • JAMM AQUINO / MARCH 19 Scott Murakami, director of the Department of Labor and Industrial Relations, speaks during a press conference in March. Murakami is currently on leave, a spokeswoman for Gov. David Ige said today.

    JAMM آکینو / مارس 19

    اسکات موراکامی, مدیر وزارت کار و روابط صنعتی صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه مارس است. موراکامی است که در حال حاضر در مرخصی سخنگوی رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige امروز گفت.

اسکات موراکامی مدیر هاوایی بیکاری است و در حال حاضر در مرخصی ترک معاون خود را مسئول بخش یک سخنگوی رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige را امروز تایید کرد.

معاون Anne E. Perreira-اوستقویو است که منجر به وزارت کار و روابط صنعتی در طول موراکامی غیاب گفت: Ige را سخنگوی سیندی مک میلان.

او گفت: هیچ کسب اطلاعات بیشتر می تواند ارائه شده است.

موراکامی شده در شارژ در حالی که وزارت محاصره شد مشکلات را برانگیخت با این بیماری همه گیر کوروناویروس که منجر به خاموش شدن هاوایی اقتصاد گردشگری و بیش از یک چهارم از دولت نیروی کار بیکار بودن. بخش بود صالح توسط یک کهنه سیستم های کامپیوتری است که بارها و بارها سقوط کرد و مجبور کسانی که به دنبال کمک های بیکاری به خسته کننده و پیچیده فرایند برای تشکیل پرونده خود را به تعداد مدعیان بیکاری. بسیاری منتظر ماه برای کمک های مالی.

دفتر در آورده و صدها نفر از دولت داوطلبان در ماه آوریل برای کمک به روند ادعا می کند در هاوایی مرکز کنوانسیون و نقل مکان به یک پورتال آنلاین در حال اجرا 24 ساعت در روز برای کمک به سهولت logjam ادعا می کند.

در اواسط ماه مه موراکامی گفت: یک کمیته مجلس سنا که گروه او دریافت کرده بود در مورد 250,000 ادعا می کند و تا به حال تنها با پرداخت حدود نیمی از آنها. یکی دیگر از 67,000 یا پس ادعا می کند هنوز هم فرآوری نشده در حالی که باقی مانده بودند را تکذیب کرد.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>