هاوایی tradewinds به روشن کردن بیش از آخر هفته روز یادبود

[ آگهی حذف شده است از این داستان ]

شادی بخش تجارت بادها ادامه خواهد داد در هاوایی امروز, اما آنها انتظار می رود به کاهش بیش از آخر هفته روز یادبود پايتخت گفت.

خدمات ملی آب و هوا گفت: شادی بخش معاملات باقی خواهد ماند اما جلو را فشار نیمه گرمسیری ریج به شمال نزدیک به جزایر تضعیف معاملات روز شنبه. دوش انتظار می رود به جیب رطوبت حرکت را از طریق جزایر اما بسیاری از آنها انتظار می رود در بادگیر سمت یک شبه و در اوایل صبح.

امروز هوا که آفتابی با اوج از 83 تا 88 درجه و معاملات از 10 تا 20 مایل در ساعت. پایین امشب از محدوده 67 تا 72.

امشب از طریق پنج شنبه خواهد بود تا حدودی ابری با رگبار به احتمال زیاد. معاملات افت خواهد کرد به سرعت متغیر 5 تا 15 مایل در ساعت.

گشت و گذار و به احتمال زیاد باقی می ماند در زیر مشورتی سطح در طول سواحل از طریق اواسط هفته.

گشت و گذار در امتداد شمالی-جنوبی سواحل خواهد بود 2 پا و یا کمتر از طریق این شب پس انداز تا به 3 تا 5 فوت شنبه صبح و 4 تا 6 فوت اواخر روز شنبه.

گشت و گذار در امتداد جنوبی سواحل باقی خواهد ماند 1 به 3 فوت از طریق پنج شنبه صبح و سپس افزایش به 2 تا 4 عصر روز دوشنبه. گشت و گذار در امتداد غرب و سواحل جنوبی خواهد بود 2 پا و یا کمتر از طریق این شب و سپس افزایش به 1 تا 3 شنبه صبح و 2 تا 4 عصر روز دوشنبه.

گشت و گذار در امتداد شرق و سواحل جنوبی خواهد بود 3 تا 5 فوت از طریق امشب و پس از آن را کاهش به 2 تا 4 شنبه.

کوچک جنوب-جنوب و جنوب – جنوب غربی متورم انتظار می رود را به گشت و گذار به نزدیکی تابستان به طور متوسط در امتداد جنوبی سواحل شروع یکشنبه از طریق اوایل هفته آینده.

معاملات در حال انتظار باقی می ماند و نور بیش کوچکتر جزایر بیش از آخر هفته پیش بینی گفت: همچنین به هفته آینده با توجه به نزدیکی که نیمه گرمسیری ریج.

یک هنر و صنعت مشاوره برای Maalaea خلیج آب های جنوبی جزیره هاوایی و Pailolo و Alenuihaha کانال های باقی مانده در اثر تا 6 بعد از ظهر امروز.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de