هاوایی گردشگری تا به حال قوی ژانویه اما تاثیر coronavirus دیده می شود در بازار چین

  • بروس ASATO/ Feb. 2

    مسافران از آسیا و بسیاری ورزشی, ماسک را راه خود را از محصور بین المللی ورود آداب و رسوم منطقه در Daniel K. Inouye فرودگاه بین المللی در اوایل این ماه. هاوایی گردشگری رشد 5% در ماه گذشته قبل از این صنعت شروع به دیدن تاثیر می گذارد از coronavirus در سفر.

بازدید کننده ورود و هزینه های ارسال شده جامد رشد در ماه ژانویه قبل از گردشگری بود شروع به احساس اثرات coronavirus.

در ماه ژانویه 862,574 بازدید کنندگان به هاوایی 5 درصد بیشتر از در آمد همان ماه در سال گذشته با توجه به گزارش منتشر شده توسط هاوایی گردشگری اقتدار امروز. غیر از تورم تنظیم هزینه های این بازدید همچنین افزایش 5 ٪ در سال بیش از سال به 1.7 میلیارد.

بخشی از این رشد به احتمال زیاد شد و با توجه به 6 ٪ در سال بیش از سال افزایش trans-Pacific air صندلی که افزایش به بیش از 1.2 میلیون نفر است.

ژانویه ورود و صرف رشد سال بیش از سال از هاوایی هسته ای آمریکا و غرب آمریکا و شرق و ژاپن افتاد اما در عمده بازارهای کانادا و یک دسته به نام “همه دیگران” که شامل تمام بازدید کنندگان بین المللی از سازمان ملل و خارج از ژاپن و کانادا.

کروز بازدید کنندگان که شامل ورود توسط کشتی های کروز و هوا به هیئت مدیره کشتی های کروز نیز کاهش یافته است.

تفکیک “همه دیگران” دسته نشان می دهد که ورود بازدید کننده از چین به کشور شده است که آمار سخت ترین coronavirus شد پایین 20 درصد و هزینه های کاهش یافته و تقریبا 2 درصد.

بازدید کننده واردان از کره جنوبی که در حال حاضر اکثر موارد از coronavirus در خارج از چین کاهش یافت 23 درصد هزینه های افزایش بیش از 3 درصد است.

بازدید کننده واردان از استرالیا 2%, در حالی که هزینه های کاهش یافته است بیش از 7 درصد. بازدید کننده واردان نیز کاهش یافته و از آمریکای لاتین و اروپا است. اما مهاجران از افزایش تایوان و نیوزیلند.

نتایج در سراسر جزایر مخلوط شد. در اوآهو, بازدید کنندگان, افزایش, اما صرف کاهش یافت. Maui, هاوایی, جزیره کائوآئی ارسال شده رشد در ورود و صرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>