هاوایی گردشگری اقتدار جستجو برای رئیس جدید میان گردشگری فروپاشی

هاوایی سازمان گردشگری است که در شکار دوباره برای یک رهبر.

HTA, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت کریس Tatum داده شده آژانس متوجه است که او بازنشسته خواهد شد در اوت. 31 پس از 40 سال در صنعت مهمان نوازی.

تاتوم در زمان بیش از بالا HTA کار در ماه دسامبر سال 2018 پس از “بازنشستگی” از 37 سال کار حرفه ای با ماریوت بین المللی است. در حال حاضر, او گفت:, او در نهایت بازنشسته و آماده به صرف زمان بیشتری را با خانواده.

“من خوشحال با آنچه که ما انجام داده ایم. من بسیار افتخار از HTA و تیم ما متمرکز برنامه به منظور توسعه متوازن استراتژی برای گردشگری” تاتوم گفت. “در حال حاضر من می خواهم برای دریافت ما از طریق قرنطینه و کمک به بهبود قطعه و راه طولانی است.”

HTA رئیس ریک سرخ شده گفت: این سازمان آغاز خواهد شد اجرایی جست و بلافاصله به جای تاتوم که فقط دریافت درخشان ارزیابی است.

“من نمی توانم تصور کنید که ما در حال رفتن به پیدا کردن کسی که می تواند به طور کامل جایگزین او سرخ” گفت. “او هوشمند پرده و همیشه قرار دادن ساکنان هاوایی برای اولین بار در هر یک از ما تصمیم گیری است. او واجب صادق است.”

سرخ شده گفت: وجود چندین نامزد قوی در HTA که او را امید می توانست به جای تاتوم که در زمان بیش از HTA رهبری در محوری زمان برای آژانس.

تاتوم HTA جورج Szigeti سمت چپ این سازمان در ماه اکتبر 2018 پس از هیئت مدیره رای به برکناری او را بدون علت. در آن زمان HTA در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با استعفای ناگهانی از رئیس سابق عامل افسر رندی Baldemor که چپ در مارس 2018 و رئیس سابق بازاریابی افسر لسلی رقص که در سمت چپ ممکن است 2018.

گردشگری هنوز شلیک در تمام سیلندر آن, اما برخی از قانونگذاران ایالتی بودند ناراضی با سازمان مدیریت مقصد و با یک فوریه 2018 پیدا کردن توسط دولت حسابرس که آژانس رنج می برد از “سهل انگاری نظارت (و) کمبود کنترل های داخلی است.”

HTA است در محل های مختلف در حال حاضر. آن ساخته شده است گام برای تبدیل از یک درجه اول آژانس بازاریابی به یک درجه اول قسمت مدیریت سازمان و به آدرس حسابرسی. همچنین تمام کلید رهبری در حال پر و آژانس است و کار خوب رابطه با هاوایی محل سکونت و گردشگری انجمن.

“صنعت دهکدهای از دست یک قهرمان بزرگ در کریس تاتوم” گفت: HLTA رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Mufi Hannemann. “این همکاری است که ما تا به حال با HLTA و HTA تحت کریس Tatum بی سابقه بود بنابراین این بسیار بزرگ کفش را پر کنید.”

گردشگری چهره چالش های شدید میان بازدید کننده صنعت سقوط کرد که COVID-19 ترس و گردشگری مستندات. HTA گذرا تسهیلات مالیاتی بودجه حتی متوقف شده در مارس یک ماه است که شاهد ورود شاقول 99.5%.

HTA مالی سال 2020 بودجه $86 میلیون اما آژانس کاهش می یابد مالی خود را در سال 2021 بودجه $55.2 میلیون. HTA برنامه ای برای کاهش آن نام تجاری بودجه از بیش از $51 میلیون در سال مالی سال 2020 به حدود $28 میلیون 44.5% افت.

“ما از 10 میلیون بازدید کننده به صفر مقدار زیادی وجود دارد که نیاز به توجه. ما ممکن است به عقب بر گردیم به 10 میلیون بازدید کننده در طول عمر من اما ما نمی توانیم به عقب بر گردیم به کسب و کار در هاوایی بدون, گردشگری, سرخ”, گفت:. “امیدوارم شما وجود داشته باشد کسی که می خواهد به یک چالش است.”

تاتوم گفت که او قصد دارد به صرف سه ماه آینده کار با HTA هیئت مدیره در انتقال و حمایت از دولت گردشگری تلاش بازیابی. پس از آن او و همسرش از 28 سال Peg تاتوم, برنامه ریزی برای نقل مکان به ایالت کلرادو.

تاتوم که رفت به هاوایی در سال 1965 و توسط یک ردفرد دبیرستان فارغ التحصیل گفت: این حرکت خواهد بود تلخ و شیرین.

“این خانه من است. پدر و مادر من در اینجا به خاک سپرده شد. فرزندان من در اینجا بزرگ و همه دوستان اینجا هستید” تاتوم گفت. “اما من اصلا خانواده در جزایر دیگر. همه آنها در سرزمین اصلی. من به دنبال به جلو به سفر با میخ و صرف وقت با کیفیت با دختر من سام و پسر الکس.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>